Opinie o POLANA Sp. z o.o. w Uścimów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie POLANA Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie POLANA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - uprawa krzewów owocowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLANA Sp. z o.o. w Uścimów

Czy pracownicy w POLANA Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

rychu Nowy wpis

NIe, nie dogadują, ogólnie milczą,.... Jak w zakonie.. .. co za "orzeł" wymyśla takie bzdury?

Czy można w POLANA Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Pracownik Nowy wpis

Tak. Dodatkowo można przyjść do pracy w sobotę i niedzielę.

Polana Ochoża. Warunki pracy i płacy żałosne. Co za tym idzie rotacja pracowników jak w McDonalds.(usunięte przez administratora)Tego typu pracownicy są premiowani. Ci co mają troche oleju w głowie i potrafią samodzielnie myśleć, już nie pracują. Zdecydowanie odradzam.

Zbieraczka

W teorii dałoby się tutaj zarobić dużo, bo jednak plantacja jest ogromna W praktyce firmie nie zależy na ilości zbiorów, bo kilkuset pracowników z Ukrainy zapewnia odpowiednią ilość zbioru każdego dnia, czesząc z marnych krzaków po kilka razy, często dosłownie po kilka borówek z krzaka. Podsumowując. Pracowników jest za dużo, a borówki za mało. Realny zarobek przy dobrej pogodzie i pełnym dniu to z reguły od kilkudziesięciu do stu złotych, rzadko więcej.

Natalia
@Zbieraczka

Miałam właśnie dopytywać o to, ile można więcej zarobić, pracując na plantacji. Dlatego super, że już do wyjaśniłaś. Teraz chętnie poznałabym jeszcze jakieś szczegóły, dotyczące pracy tam. W jakich godzinach odbywa się tam zbiór borówki? Liczę na szybką odpowiedź z Twojej strony.

Aplikowałeś do POLANA Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik produkcyjny? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Regina

Dobre opinie o firmie można znaleźć to pewnie dobrze się pracuje i dlatego przestaliście korzystać z forum?

marek

Dzień dobry, a na podstawie jakiej umowy się tam pracuje jakby ktoś mógł napisać byłbym wdzięczny, pozdrawiam

Ulka

Czy firma organizuje wyjazdy również poza sezonem zbioru owoców?

Natalia

@Bardzo polecam.A w tym roku jak mi wiadomo borówki widzę, że podoba Ci się praca w POLANA Sp. z o.o. Mogłabyś powiedzieć jednak coś więcej o plusach pracy w tej firmie? @Byly pracowanikczy rozmawiałeś o takim problemie z pracodawcą? Może po takiej rozmowie problem by zniknął.

Byly pracowanik

Polana Zelimucha jeden wielki syf. Pracowalam tam i wiem co to znaczy oboz pracy bo inaczej sie tego nazwac nie da . Pan .M.S. ma brak szacunku bo ludzi obraza ,wyzywa i nie patrzy sie czy to osoba starsza brak pochamowania. Wysmiewanie sie z ludzi . Pana zachowanie jest na poziomie zerowym. W sumie pani brygadzistka jest nie lepsza od pana M.S. stoi nad ludzmi z kijem i tylko obraza i krzyczy zamiast wziasc sie samej za prace to ze jest brygadzista nie zwalnia ja z obowiazku podcinania i pielenia . Na sortowni w sezonie tez jeden wielki balagan i syf kierownik sortowni rowniez chamski potrafi tylko sie wydzierac na ludzi nic wiecej gania innych . do domu jedzi o ktorej chce i na ile chce a ma placone tak jak byl by w pracy czy to jest sprawiedliwe raczej nie. Mam nadzieje ,ze bedzie kiedys taki sezon ze kierownictwo polany bedzie zmuszone zbierac borowke zycze im tego. Moim zdaniem tam powinna byc nie zapowiedziana wizyta inspekcji pracy . Bo jak zapowiadaja sie na wizyte to polana robi tak aby bylo wszystko idealnie.

Wic

Zastanawiam się tak czytając ogłoszenia w jaki sposób tutaj się planuje te wyjazdy, bo niektóre miasta są zdecydowanie poza moim zasięgiem, czy jest tam jakaś możliwość zakwaterowania, albo czegoś takiego?

Agu

O jakiej plantacji piszesz?

Tatiana

Tak,bo w zimnej wodzenid nie bede sie kapala,nie interesuje mnie to gdzie jedziesz:)

Tatiana

Jak już to jest od 20 lipca,tak dla jasności:)

Tatiana

Czesc,w tym roku jade na borowki , chcialam sie dowiedziec,czy jest tam ciepla woda do kapieli? I czy wyplacaja pieniadze w terminie? Dzieki,za odpowiedz:)

zbieraczka

Pracowałam na plantacji w 2015. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam wynagrodzenia, które miało być przekazane na konto. Pozdrowienia dla pani księgowej.

alvaro

Witam,mam pytanie,czy 1,80 zł. za 250g kobiałkę borówki to stawka dość atrakcyjna na nasze polskie warunki? Pytam,gdyż wcześniej nie zajmowałem się zbiorami,a dostałem taką propozycję. Pozdrawiam.

jojko
@alvaro

Jeśli ktoś pisze że za 250gr proponują mu 1,80zł, to jest w dużym błędzie, tyle można dostać za kilogram niestety

werka

ja tam pracuje od 3 dni i jak narazie nie nazekam jeżeli my jesteśmy w stosunku do nich fer wykonujemy polecenia itp to oni robia to samo .. na polu ogulnie panuje miła atmosfera można pogadac z osobami którzy sprawdzaja rządki mi taka praca odpowiada w 100%

Iga

Ja tam pracowałam i nikomu nie radzę właśnie chodzi o kulturę pracodawców i im podległych ludzi ma się za śmieci, najgorsze są grupowe bo jak dasz w łapę to zarobisz i się ciebie nie czepiają a jak nie to masz wielki guzik i wyzwisk.A w tym roku to jesteście odpadami bo za ciebie zrobi to najemny Ukrainiec i to dużo taniej ,zastanówcie się nad taką pracą.POPIERAM MAŁEGO

mały

Nie polecam nikomu tej firmy.Ludzie są chamscy,brak szacunku i godności,poniewierają ludzi.Niby inteligętne osoby a nie umieją się zachować.Widocznie takie zachowanie wynieśli z domu.Ludzie idąc tam do pracy idą jak za kare do kamieniołomu.Niestety nie którzy z nas muszą tam pracować bo ciężko jest z pracą w tym regionie i tego bardzo im współczuje.Teraz wiem że wszystkie te negatywne wypowiedzi na temat plantacji są prawdziwe.Jeśli macie choć trochę godności to proponuje zostać w domu bo te pieniądze nie są tego warte.

Ofis

Znalazłem tu trochę niejasności: Jesteś średniej postury czy mała i drobna ? Jedziesz do pracy czy na wakacje ? Musisz być przygotowana na to, że nie wyleżysz się podczas Twojego wypoczynku bo jednak praca na plantacji do najłatwiejszych nie należy potrzebne są chęci i samozawzięcie. Życzę powodzenia

pilka

czy średniej postury u budowy kobieta poradzi sobie na takiej plantacji czy będzie to za ciężka praca? bo właśnie jestem dość mała i drobna a potrzebuje "odpocząć od życia" i tak sobie pomyślałam żeby może własnie wyjechać do pracy i potraktować to też jako odpoczynek, ale nie wiem czy bym sobie poradziła na tej plantacjio borówki amerykańskiej

Zostaw merytoryczną opinię o POLANA Sp. z o.o. - Uścimów

POLANA Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 119 ocen.

POLANA Sp. z o.o.