Pub Iguana

Białogard

Opinie o Pub Iguana

szynszyl 2009-08-26 19:26:50
Gniazdo [usunięte przez admina] i innego marginesu.Obsługa niemiła,mało profesjonalna, podlegająca częstej rotacji z winy właścicielki tego lokalu.
krystian 2010-05-07 23:57:29
anonim - 0 sekund temu odpowiedz | cytuj |

Bardzo fajny lokal ,pelna kultura,zle opinie moga wystawiac ci, ktorzy nie maja tam wjazdu za zle zachowanie,albo czegos zazdroszcza :), co do pracownikow to mysle,ze gdyby twoja dziewczyna sie nadawala to napewno by tam zostala :), taka rola pracodawcow,zeby usuwali nieodpowiednie osoby,bo jak wiadomo kazdy na poczatku sie stara,a pozniej probuje matactw. W Bialogardzie dobrych lokali jest niwiele,ja wyroznil bym Iguane,Pub U Miklasa,Santa Maria,reszta jest albo skazona zlym towarzystwem,albo nieodpowiednim klimatem.
anooonim 2010-06-18 22:11:13
Co do tego Pubu mam jedno zdanie syf na maxsa może jednak wkoncu znajdzie sie osoba która zrobi z tym porzadek. [usunięte przez moderatora] Iguana spada na psy jedno zdanie mowiace o wszystkim współczeje klientą którzy tam chodzą ale to ich wybor
imprezowicz 2010-07-02 23:02:06
bardzo fajny pub,fajny klimacik,mnostwo alkoholi do wyboru,czego nie ma w zadnym pubie w bialogardzie,bardzo lubie sie tam bawic :)
anonim 2010-07-05 00:42:11
w bialogardzie w iguanie jest najwiecej ludzi lokal trzyma sie juz 5 lat a inne padaja nie daja rady maja duzo alkoholi i fajna muze
anonim. 2010-11-09 18:12:27
ogólnie bylam tam 2 razy i stwierdzam ze bylo ok :) po za niektórymi magenisami.
jaga 2016-05-18 13:24:50
Nie jestem pewien @Tyn wydaje mi się, że nie bardzo bo ostatnio w ogóle nic o nich nie słychać a ostatnia impreza była z 2007 roku więc raczej nie ma co się tam wybierać bo można klamkę pocałować niestety
Zostaw swoją opinię o Pub Iguana - Białogard
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pub Iguana