Opinie o Pub Iguana w Białogard

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pub Iguana. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pub Iguana o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pub Iguana w Białogard

321#$& Nowy wpis

Dni otwarcia??

Zyta Nowy wpis

A przez pandemię nie są jakieś gorsze warunki pracy?

jaga Nowy wpis

Nie jestem pewien @Tyn wydaje mi się, że nie bardzo bo ostatnio w ogóle nic o nich nie słychać a ostatnia impreza była z 2007 roku więc raczej nie ma co się tam wybierać bo można klamkę pocałować niestety

anonim. Nowy wpis

ogólnie bylam tam 2 razy i stwierdzam ze bylo ok :) po za niektórymi magenisami.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pub Iguana. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białogard
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
logo firmy Inspektor nadzoru budowlanego
Służba Cywilna

w bialogardzie w iguanie jest najwiecej ludzi lokal trzyma sie juz 5 lat a inne padaja nie daja rady maja duzo alkoholi i fajna muze

imprezowicz

bardzo fajny pub,fajny klimacik,mnostwo alkoholi do wyboru,czego nie ma w zadnym pubie w bialogardzie,bardzo lubie sie tam bawic :)

anooonim

Co do tego Pubu mam jedno zdanie syf na maxsa może jednak wkoncu znajdzie sie osoba która zrobi z tym porzadek. [usunięte przez moderatora] Iguana spada na psy jedno zdanie mowiace o wszystkim współczeje klientą którzy tam chodzą ale to ich wybor

krystian

anonim - 0 sekund temu odpowiedz | cytuj | Bardzo fajny lokal ,pelna kultura,zle opinie moga wystawiac ci, ktorzy nie maja tam wjazdu za zle zachowanie,albo czegos zazdroszcza :), co do pracownikow to mysle,ze gdyby twoja dziewczyna sie nadawala to napewno by tam zostala :), taka rola pracodawcow,zeby usuwali nieodpowiednie osoby,bo jak wiadomo kazdy na poczatku sie stara,a pozniej probuje matactw. W Bialogardzie dobrych lokali jest niwiele,ja wyroznil bym Iguane,Pub U Miklasa,Santa Maria,reszta jest albo skazona zlym towarzystwem,albo nieodpowiednim klimatem.

szynszyl

Gniazdo [usunięte przez admina] i innego marginesu.Obsługa niemiła,mało profesjonalna, podlegająca częstej rotacji z winy właścicielki tego lokalu.

Zostaw merytoryczną opinię o Pub Iguana - Białogard

Pub Iguana