WM Partner

Kraków

Opinie o WM Partner

admin 2016-07-24 14:16
Jesteś aktualnym pracownikiem? Daj nam koniecznie znać jak wygląda teraz praca w firmie WM Partner. Twoja opinia się liczy!
Stop wyzyskiwaczom 2017-04-22 23:23
Jeżeli chcesz mało zarabiać a dużo harować i się denerwować to praca w WM Partner jest wymarzona dla ciebie!
Bardzo duże oczekiwania pracodawcy względem pracownika, przy jednocześnie bardzo niskich zarobkach, fatalnym wręcz chaotycznym zarządzaniu i niejasnych warunkach pracy.
Zwalanie winy na pracownika przez pracodawcę i obarczanie go wszelkimi niepowodzeniami wynikającymi nie z winy pracownika to codzienność w tej firmie , wyzysk , poniewierka , praca na kilku stanowiskach często z pominięciem podstawowych zasad BHP na wariackich papierach.
Samo Zło 2017-05-09 06:47
Deja vu w czystej formie! :D Pozostaje mi tylko uśmiać się po pachy i potwierdzić te słowa. To słowo w słowo moje doświadczenia z tej firmy, tylko sprzed kilku lat.
Widzę, że "wielebny" nie wyciąga wniosków z popełnianych błędów i po raz kolejny zrobił sobie wroga z pracownika.
Ja przypomnę jeszcze o sprzecznych z kodeksem pracy "karach" finansowych i niewypłacaniu (tak, w liczbie mnogiej, bo dotyczy to wielu osób) znacznej części ostatniej pensji. Pamiętam, że chciałem dochodzić swoich praw z tego tytułu, ale teraz wystarczy mi świadomość, że przez takie praktyki i indolencję Pana Wojtka jego firma zawsze będzie tylko planktonem na rynku firm instalacyjnych.
Zostaw swoją opinię o WM Partner - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WM Partner