BIBUS MENOS

Gdańsk

Opinie o BIBUS MENOS

anonim 2011-08-10 22:52:24
Moim zdaniem fajna, nowoczesna firma. I jako mój pierwszy pracodawca mają strone na FB lol ;) www.facebook.com/bibusmenospl
Amon 2012-01-12 22:02:39
Pewnie chwilowe zauroczenie.......
jak cię pierwszy raz [usunięte przez moderatora] z premią to ci chłopie przejdzie....
złapiesz raz próg premiowy to Ci progi podniosą żebyś przypadkiem tego nie powtórzył... Jeśli nie chcesz marnować życia - to poszukaj sobie innego pracodawcy.
asia 2014-06-24 18:38:56
@Amon, a moga tak sobie "bez powodu" podnieść próg premiowy? on nie powinien byc jakos w umowie okreslony? trzeba czytac dokładnie warunki umowy za jakie efekty dostaje sie premie i podstawe a nie pozniej narzekac ;)
k. 2016-11-17 09:14:23
Ja sobie pracę chwalę, fajni ludzie, fajna atmosfera. To nie jest żadna firma krzak z dziwnymi zasadami w kwestii zatrudnienia naprawdę wszystko działa rzetelnie. Wypłaty zawsze w terminie, nie ma żadnego problemu z urlopami, jest ubezpieczenie zdrowotne i multisport, a nawet siłownia w budynku firmy :)
Zostaw swoją opinię o BIBUS MENOS - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIBUS MENOS