Aston z.o.o.

Strzelno

Opinie o Aston z.o.o.

anonim 2011-08-10 14:42
Witam,jeśli chodzi o atmosfere w pracy między pracownikiem a przełożonym powiem że jest bardzo nie ciekawie. Dąsają się o wszystko. W biurze coś wisi w powietrzu. Zupełnie inaczej jest na produkcji i na magazynie grupa zgrana ,bardzo fajna atmosfera. Plus taki,ze jest umowa o pracę,a płaca w biurze trochę wyżej niż najniższa krajowa o 100zł.
stefan 2016-06-11 15:17
ile ci handlowcy zarabiają? dąja powyżej najnizszejj???
tadek ze wsi 2016-07-13 16:23
czemu tak często zmieniają handlowców? kasa ? czy wykorzystywanie? może ktoś napisze kto pracował.
maniek 2017-04-20 09:59
zarobki w biurze o 100 zł wyższe o najniższego wynagrodzenia? czyli lepiej na produkcji pracować. Czemu faktycznie ciągle kogoś do biura szukają? sami uciekają ludzie czy?
Londyn 2017-04-20 11:19
Widziałem że dyrektorem handlowców jest facet czynny na FB. Dla mnie nie porozumienie. Pracuje w Angli i nie żałuję że nie pszedlem do tej firmy. Jeśli ktoś pracuje jeszcze w PL to tylko patriota. ZUS mu to wynagrodzi. Pozdrawiam naiwniakow.
Zostaw swoją opinię o Aston z.o.o. - Strzelno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aston z.o.o.