Krakow Shuttle

Kraków

Opinie o Krakow Shuttle

Catherine 2011-08-10 11:10:57
Pracowałam tam jako wszystko - recepcjonistka, pokojówka, sprzedawałam wycieczki. Praca w nienormowanych godzinach, nieraz musiałam przyjechać specjalnie, żeby zrobić check - in o 22.00 np., dzwoniłam do klientów ze swojej komórki, kiedy nie mogli się dodzwonić do biura - nikt mi za to nie oddał. Nikt nie sprawdzał stanu czystości B&B, którym ja się opiekowałam, po czym było mi wciskane, że było brudno i ujmowano z wypłaty - a lśniło się na błysk. Kasa marna, 8zł za godzinę niby, ale pracowało się rano 3h, jednak jednego miesiąca wyrobiłam bardzo duuuużo, ale właściciel stwierdził, że mi policzy o 30h mniej. Praca bez umowy broń Boże, non stop nowi pracownicy, których ma się gdzieś. Dobrze, że mili turyści dawali czasem napiwek, bo bym nie miała jak przeżyć miesiąca. Ogólnie mogę polecić bardzo biednym studentom, którzy mają przerwy między zajęciami, ale i tak niechętnie. Szefostwo leci na kasę, współpraca z pracownikami średnio, ja byłam pyskata to jeszcze dałam jakoś radę.
miki 2012-10-06 22:25:28
Bardzo popieram i UWAGA NA NICH!!!. Ja pracowałem w tej \"firmie\" jako kierowca i można książkę napisać o paradoksach panujących między pracownikiem, a szefostwem, które ma wielkiego węża w kieszeni!!! Firma ma ogólnie wielki potencjał i byłaby naprawdę wielka gdyby nie (usunięte przez moderatora)szefa i jego mega skąpstwo. Obcinanie stawek bez powodu, ciągłe pretensje o to że np. kupiłem płyn do spryskiwaczy w biedronce, a nie w makro, ale ja tam nawet nie miałem karty, żeby zakupić, bo to było w intencji szefa, który zwlekał z zakupami, a klient był zdziwiony jak nic nie było widać przez szybę w aucie płyn powinienem kupić na najbliższej stacji za 25 zł, a ja jeździłem spalając paliwo szukając lidla, tesco, biedronek, a i tak było za drogo! Masakra, wykorzystują człowieka i wyduszają z niego wszystkie nerwy tylko dlatego, że chciałem dobrze dla klienta siebie i dla nich.
Ludzi którzy od nich odeszli i zatrudnili się u konkurencji lub pozakładali swój biznes to nie jestem w stanie policzyć i palców zabraknie u kończyn... Hurtownia, motłoch i co miesiąc nowy kierowca lub recepcjonistka, sekretarka, żeby tylko nie wypłacić pieniędzy. Żerują na uczciwości innych ludzi UWAGA!!!!
Kama 2014-04-29 17:27:53
Ja również nie polecam! Pracowalam u nich, wytrzymałam aż 3 miesiące, które były piekłem. Gdyby nie to, że w tym okresie bardzo potrzebowałam pieniędzy, nigdy nie popełniłabym takiego błędu! "Państwo" właściciele(usunięte przez administratora)oraz wielka paniusia (usunięte przez administratora)z biura na początku bardzo mili, bezproblemowi, nic tylko sama słodycz. Potwierdzam, że są skąpi, nie traktują ludzi z szacunkiem, przeżyłam u nich mobbing, chamstwo na każdym kroku. Również wyrabiałam mnóstwo nadgodzin. Mają gdzieś pracowników i klientów. Cieszę się, że mam to już za sobą.
Merytorycznie:
- umowa zlecenie, którą proponują zawiera między innymi:
zapis o tym, że właściciel ma prawo dowolnie zmieniać wynagrodzenie wg uznania
dopisane bez wczesniejszego porozumienia warunki (np zakres obowiązków o wiele większy)
- nie uznają godzin "nadliczbowych" tj nie płacą za nie
- korzystają z prywatnego sprzętu pracownika (komórka, laptop) choć umowa przewidywała coś zupełnie innego
- skrupulatnie sprawdzają firmową pocztę (zdarzało się, że ktoś z biura bez mojej wiedzy odpisywał klientom)
(usunięte przez administratora) Jest jeszcze mnóstwo innych rzeczy, które wpływają na kiepską jakośc wspólpracy. Brak poprawnej komunikacji i wykorzystywanie pracowników są niestety zmorą tej firmy.
Justyna 2014-05-14 10:27:18
Ja z kolei mam bardzo dobre doświadczenia w pracy w tej firmie. Pracowałam w Krakow shuttle przez 1,5 roku jako manager obiektu noclegowego. w tym czasie nauczylam sie sporo, bo stanowisko bylo samodzielne. wiadomo, jak w każdej firmie, sa lepsze i gorsze dni, ale ogólnie nie mogę narzekac - udawalo mi się spokojnie łączyć pracę ze studiami dziennymi, właściciele szli mi na rękę w wielu sprawach. Generalnie polecam osobom, ktore na prawde chcą się rozwijać i zobaczyc, jak to jest samodzielnie prowadzic biznes.
Mart 2016-04-20 11:56:06
Generalnie to jest prosto dość tuta się dostać, a jak się już dostaniesz to lepiej się trzymaj, zarobki około 3000 netto na początek to na spokojnie jest
Zostaw swoją opinię o Krakow Shuttle - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krakow Shuttle