Euroservices Contracting

Niemodlin

Opinie o Euroservices Contracting

piotr 2011-08-09 22:17:59
Niech ktoś napisze o pobycie w Holandii z tej firmy.Jakie warunki pobytowe,jak daleko do pracy i za ile się pracuje i ile godzin dziennie.Jakieś szczegóły z pobytu no i o rzetelności pracodawcy.
Fakirro 2012-09-08 14:57:09
Poznaj swoje prawa ! Holendrzy zawsze pomogą !
Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia sprawuje nadzór nad przestrzeganiem przepisów :
- wynikających z ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę,
- dodatku urlopowym,
- ustawy o czasie pracy,
- BHP.

Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia nie kontroluje posiadania pisemnej umowy o prace lub przestrzegania jej warunków.
Spory o przestrzeganie indywidualnych lub zbiorowych umów o prace - o co strony kontraktowe musza same zadbac - naleza w Królestwie Niderlandów do dziedziny prawa cywilnego.
Nadzór nad prawidlowa realizacja zobowiazan kontraktowych przypada stronom umowy o prace. Czlonkowie zwiazków zawodowych moga zwracac sie o pomoc do swojego zwiazku zawodowego w Królestwie Niderlandów lub w kraju swojego pochodzenia.

Pracownicy zatrudniani przez biura posrednictwa pracy moga zwracac sie do SNCU (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników delegowanych), patrz

[usunięte przez moderatora] .

Kierowcy zatrudnieni w sektorze miedzynarodowego przewozu towarów moga zwracac sie do stowarzyszenia VNB (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników sektora przewozu towarów w transporcie drogowym), patrz

[usunięte przez moderatora]

A pracownicy sektora budowlanego moga zwracac sie do Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy w sektorze budowlanym bouwcao, patrz

[usunięte przez moderatora]
Skargi dotyczace jakosci miejsca zakwaterowania najlepiej zglaszac w Urzedzie Miasta lub Gminy badz w jednostce Strazy Pozarnej w miejscu zamieszkania.
pozew.infor 2015-07-14 11:44:47
Witam,
wspólnie ze Związkami Zawodowymi wytaczam pozew zbiorowy przeciw agencji Inforcontracting.

Zostałeś oszukany przez tą firmę? Chciałbyś sprawdzić czy wszystkie należności które powinieneś dostać zostały Ci wypłacone? Zgłoś się do nas!
Zgłoszenia wysyłajcie mailowo: pozew.inforcontracting@gmail.com

Pozdrawiam!
ferdek 2015-10-15 00:04:21
Niewiele negatywnych opinii słyszałem o tej firmie ostatnimi czasy. Pracownicy chwalili przede wszystkim tutaj atmosferę pracy. Co do wynagrodzenia i warunków na jakich się pracuje to bywało różnie…Oczywiście to zależało również od tego na jaką właściwie robotę się wyjechało, a to już zupełna loteria
superman 2016-04-19 18:19:10
nie ma negatywnych opinii, bo w firmie pracuje się dobrze, a pracodawca dba o zapewnienie stabilności zatrudnienia
dziki 2016-08-31 20:38:57
ile można zarobić na czysto przy zbiorze jabłek gruszek?
Zostaw swoją opinię o Euroservices Contracting - Niemodlin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euroservices Contracting