Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Euroservices Contracting

Pracowałeś w firmie Euroservices Contracting i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
piotr - 2011-08-09 22:17:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Niech ktoś napisze o pobycie w Holandii z tej firmy.Jakie warunki pobytowe,jak daleko do pracy i za ile się pracuje i ile godzin dziennie.Jakieś szczegóły z pobytu no i o rzetelności pracodawcy.
zdjecie uzytkownika
Reklama - 2012-09-08 14:56:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Poszłam troszkę dalej i najpierw skończyłam asystentkę stomatologiczną a teraz jestem na etapie Higienistki stomatologicznej. Szkoła umożliwiła mi dalsze podnoszenie kwalifikacji. Aktualnie pracuje w zawodzie asystentki stomatologicznej – zarabiam nieźle, ale po ukończeniu kierunku moje zarobki powinny wzrosnąć do ok 3.000 zł – jak dla mnie warto. Poza tym fajne promocje, sale wykładowe, i bardzo pomocni nauczyciele. Dodatkowe szkolenia w ramach zajęć bardzo przydatne w obecnej pracy. Polecam warto się zapisać , zdać egzamin i mieć pewną pracę www.szkoly.gowork.pl
zdjecie uzytkownika
Fakirro - 2012-09-08 14:57:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Poznaj swoje prawa ! Holendrzy zawsze pomogą !
Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia sprawuje nadzór nad przestrzeganiem przepisów :
- wynikających z ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę,
- dodatku urlopowym,
- ustawy o czasie pracy,
- BHP.

Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia nie kontroluje posiadania pisemnej umowy o prace lub przestrzegania jej warunków.
Spory o przestrzeganie indywidualnych lub zbiorowych umów o prace - o co strony kontraktowe musza same zadbac - naleza w Królestwie Niderlandów do dziedziny prawa cywilnego.
Nadzór nad prawidlowa realizacja zobowiazan kontraktowych przypada stronom umowy o prace. Czlonkowie zwiazków zawodowych moga zwracac sie o pomoc do swojego zwiazku zawodowego w Królestwie Niderlandów lub w kraju swojego pochodzenia.

Pracownicy zatrudniani przez biura posrednictwa pracy moga zwracac sie do SNCU (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników delegowanych), patrz

[usunięte przez moderatora] .

Kierowcy zatrudnieni w sektorze miedzynarodowego przewozu towarów moga zwracac sie do stowarzyszenia VNB (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników sektora przewozu towarów w transporcie drogowym), patrz

[usunięte przez moderatora]

A pracownicy sektora budowlanego moga zwracac sie do Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy w sektorze budowlanym bouwcao, patrz

[usunięte przez moderatora]
Skargi dotyczace jakosci miejsca zakwaterowania najlepiej zglaszac w Urzedzie Miasta lub Gminy badz w jednostce Strazy Pozarnej w miejscu zamieszkania.
zdjecie uzytkownika
pozew.infor - 2015-07-14 11:44:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam,
wspólnie ze Związkami Zawodowymi wytaczam pozew zbiorowy przeciw agencji Inforcontracting.

Zostałeś oszukany przez tą firmę? Chciałbyś sprawdzić czy wszystkie należności które powinieneś dostać zostały Ci wypłacone? Zgłoś się do nas!
Zgłoszenia wysyłajcie mailowo: pozew.inforcontracting@gmail.com

Pozdrawiam!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euroservices Contracting

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Euroservices Contracting?
Zadaj pytanie
alert