Glasdon International Limited

Toruń

Opinie o Glasdon International Limited

anonim 2011-12-15 13:40:39
Witam.
Ostatnio pojawiły się ogłoszenia rekrutacyjne tej firmy. Co o niej myślicie?
anonim_2 2011-12-19 14:32:26
Dołączam się do pytania poprzednika. Strona internetowa raczej nie zachęca, w internecie brak wiarygodnych informacji.
anonim 2011-12-19 19:33:20
Firma chyba istnieje, ale ogłoszenie dziwne
anonim 2012-01-06 12:35:19
Do mnie odezwali się po kilku godzinach od przesłania CV. I na razie cisza.
anonim 2012-01-20 16:44:04
Moim zdaniem( usunięte przez administratora ). Tak samo jak Alfa Transport.
Pozdrawiam.
Jacek 2012-01-25 14:13:32
a możesz powiedzieć kto się odezwał i w jakim języku prowadziliście rozmowę?

czy jakiekolwiek warunki współpracy zostały przedstawione? jakieś konkrety odnośnie rozmowy rekrutacyjnej?

również zastanawiam się nad złożeniem tam papierów i będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.
kootanga 2012-03-11 14:31:37
Proponuje trzymac sie od nich z daleka. Ogloszenia sa dla kogos kto ma KONTAKTY i DOŚWIADCZENIE w identycznej branzy - takowych w pl nie ma wiec szukaja desperacko. Oczywiscie WSPÓŁPRACA na zasadach dz. gosp, własne narzedzia, samochód - rozli8czaja sie faktura pieniadze moze nawet niezłe ale trzeba sprzedawac - produkty oderwane od polskiej rzeczywistosci wiec niesprzedawalne. Niesprzedawalne = zero kasy.
Glasdon 2012-05-08 19:37:52
Tak się składa, że zostałem zatrudniony przez tą firmę.
Nie wiem skąd się wzięła w ostatniej wypowiedzi informacja o własnej działalności gospodarczej i własnych narzędziach. Firma zatrudnia na umowę o prace. W kwestii narzędzi też nieprawda kolego. Firma zapewnia wszystko.
Oczywistym jest, że szukali kogoś z doświadczeniem i kontaktami w branży. To jest firma handlowa, a nie fundacja charytatywna.
Jest jasne jak słońce, że ktoś z doświadczeniem zapewni szybsze wyniki.
Co do produktów niepasujących do polskiej rzeczywistości - nie mogę się zgodzić! Zarówno produkty i ich ceny są absolutnie do przyjęcia dla polskiego inwestora. Wiem o czym mówię, bo sprzedawałem z sukcesami produkty kilka razy droższe (ta sama branża)

Ogólnie oceniam firmę bardzo dobrze. Miła odmiana od polskiej "firmowej" rzeczywistości.
Ciekawy 2012-07-11 22:00:04
I jak Ci dzie w nowej pracy? Jestem ciekawy, bo tez aplikowalem mimo wielu watpliwosci...
gfhop 2015-01-15 23:31:23
czy ktos mi właściwie może napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, miękkie i twarde kryteria, eliminacja stresu itp. Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia?
Ofki 2015-03-30 05:52:50
Czekaj nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałe @filemonie. Mówisz, że masz dwie godziny tygodniowo zajęć i możesz nie mieć czasu na pracę ? To o czym tu mowa ? Co Ty robisz przez resztę czasu skoro musiałbyś rezygnować z nauki. Trochę Cię nie rozumiem. No ale do pytania się podłączam bo ja równiez zainteresowany student :)
Dejni 2016-05-18 19:14:07
z tego co mi wiadomo to na ten moment nie poszukują nikogo
Zostaw swoją opinię o Glasdon International Limited - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glasdon International Limited