"Firma Transportowo-Usługowo-Handlowa" Szymon Opozda

Majków

Opinie o "Firma Transportowo-Usługowo-Handlowa" Szymon Opozda

admin 2016-07-25 09:12
Czy macie jakieś nowe info odnośnie pracy? Zachęcamy byłych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie "Firma Transportowo-Usługowo-Handlowa" Szymon Opozda !
Grzegorz 2017-08-19 18:24
Jestem nie zadowolony z usługi jednego z kierowców pracującego u Pana Szymona. Pana Piotra nie można o nic zapytać bo odpowiada po chamsku. Macie pracownika do wymiany !!!!!! Ja nie będę polecał tej firmy do póki ten Pan tam pracuję!!!!!
Milena 2017-08-26 18:14
Macie błędy w nazwach miejscowości tzn. Na waszej trasie nie ma niektórych ulic jak Wy podajecie w rozkładzie tym samym wprowadzacie ludzi w błąd. Dużo lepiej było jak jeździła linia nr A. A wasz kierowca jest nie uprzejmy!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o "Firma Transportowo-Usługowo-Handlowa" Szymon Opozda - Majków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Firma Transportowo-Usługowo-Handlowa" Szymon Opozda