KPM KATARZYNA STĘPCZAK

Długołęka

Opinie o KPM KATARZYNA STĘPCZAK

0032 2015-03-19 15:53:04
Najgorszy pracodawca z jakim miałem okazję współpracować. Wykupują McDonaldy z okolic północy Wrocławia. Po "podwyżkach" o całe 1,10zł brutto dla sportu zwalniają tylu pracowników ile im się podoba. Potem w ich miejsce wrzucają swoich pionków. Generalnie wprowadzają do pracy atmosferę podchodzącą pod mobbing, traktują ludzi przedmiotowo, a kiedy powinie im się noga witają z otwartymi ramionami i udają że nic się nie stało. Cenią sobie donosicielstwo i wymagają rzeczy wychodzących ponad czyjeś obowiązki. Nigdy więcej tam nie wrócę nawet przy podwojeniu zarobków.
pracownik 2015-05-02 22:26:36
a ja tam pracuje i zupełnie nie wiem o co ci chodzi. jasne że praca nie jest lekka ale pani Kasia jest najlepszym pracodawca jakiego miałam. normalnie sie odzywa do zwykłych pracowników, możesz dostać zaliczkę jak potrzebujesz i nawet pomaga jak jest ruch. co do zarobków to każdy chciałby większe, ale jak ci było za mało to po co się tu zatrudniałeś? na rekrutacji mówią jaka jest stawka. no i na pewno nie zwalniają tak sobie pracowników, może napisz co przskrobałeś...
byłem tam 2015-06-06 15:01:34
zgadzam sie z tobą. Praca jest czasem cieżka, są nerwy, ale najgorsi to są klienci a nie menedżerowie... Z mobbingiem też sie tu nie spotkałem. Stawka jest własciwie taka jak wszedzie, ale tu mam przynajmniej umowe o prace, pilnuja kodeksu pracy i płacą za nadgodziny. I tez czesto widzialem jak wlaścicielka pracuje tak jak wszyscy, to normalnie szok:)Nie podoba mi sie tylko to, że trzymają czasem osoby ktore do niczego sie nienadają i cięzko z nimi pracowac
ojejujeju 2016-06-01 13:07:43
premia wynosi 1zł za każdą przepracowaną godzinę w przypadku zrealizowanego średniego czeku na dany miesiąc. przyjmują teraz, ale zwykłych pracowników restauracji
Zostaw swoją opinię o KPM KATARZYNA STĘPCZAK - Długołęka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KPM KATARZYNA STĘPCZAK