Texton S.A.

Zgierz

Opinie o Texton S.A.

olo 2017-01-31 20:09
jeden wielki bałagan , co innego mówią i co innego robią, hałas i dźwiganie , cały czas w pracy a potem niby dają jakieś wolne, nie polecam, odradzam
Olo 2017-03-06 15:39
pracowalem na konfekcji masakra jakas biedronkę robiłem dla polprotexu i co nic z tego chociaż by coś dali a oni maja cię w dupie. Masakra noi oczywiście zapierdol. Jezus najebany brygadzista ooop
CYRK 2017-03-07 15:27
Cyrk. Pracownicy tyrający na maszynach zarabia mniej niż nieroby co nic nie umieją. Cyrk
hihihi 2017-03-09 09:42
polaki robia ukraincy leza
Kakao 2017-03-23 19:05
Cycycu naucz się graffiti w końcu ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wstrętny i ogól ta mordę bo cię niewidac zza belek jak pracujesz:):). ( ściemniaszbo ty robić nie umiesz tylko czerwony umiesz się robić ty glabie bez odpowiedzialnosci
Kakao 2017-03-23 19:11
krzysiu redzisz czy ty bredzisz ty nygusie ucz się grafitti bo na zmiany idziesz koniec tego zamiatania bo Mietek jest zazdrosny o miotle
Sylwia 2017-03-23 20:32
A dziewczyny są?
Malutka 2017-03-24 19:13
słyszałam że na pakiety na sortowni dziewczyny zatrudniają i jak wygląda ta praca i jaka jest atmosfera
Chudy 2017-03-29 20:15
Truszkiewicz do roboty co dalej będziesz chorego udawał. Z rana to takie głupoty wygadujesz ze masakra. I wsadź se w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] korek bo jebiesz te bąki ze aż ci ryj ten podpierdalacza rośnie ty gnido!! Do rzepki na zmianę będziesz jego giermkiem
thomas 2017-03-30 16:41
Jakie zarobki na produkcji ?
jjjud 2017-03-31 01:51
2200 netto po okresie próbnym
thomas 2017-04-01 11:19
Warunki pracy jakieś możliwe ?
Truszczu 2017-04-03 10:04
Jak masz jaja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to powiedz mi to prosto w oczy ale podejrzewam ze taki frajer bez jaj jak ty nie ma odwagi i do konca zycia bedzie ciota [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Stary 2017-04-03 13:49
Dziewczyny TRAGEDIA! !!!!!!!!!!
thomas 2017-04-03 17:10
Atmosfera w pracy bardzo miła , wnioskuję po wpisach :(
Truszczu 2017-04-06 08:03
Wiem ze to nie adam pisze tylko jakis [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ktory jaj nie ma
Jacuś 2017-04-06 22:50
Kazdy kazdemu dupsko obrabia w textonie za plecami wiec sie tak nie podniecaj, ze to nie ktos to nie ma zadnego znaczenia. Dorosli kolesie a plotkuja jak cioty hahah
robol 2017-04-17 22:54
Domagajmy się podwyżek, przestrzegania praw pracowniczych , pokażmy że muszą traktować nas jak ludzi !
Jacuś 2017-04-18 15:12
Nadajecie sie jedynie do obgadywania za plecami mieczaki je....
ŚWIĘTO 2017-05-03 23:46
1 maja Texton robi , 3 maja Texton robi
no ale przecież odbiór kiedyś się dostanie :(
smutne
jjjud 2017-05-06 04:51
Mylisz się kolego cały texton stał od 1 do 3 maja
poldek 2017-05-10 17:41
Są jakieś przyjęcia? ile się zarabia na produkcji ?
zwenek 2017-05-25 12:22
dziewczyny bardzo mile , sympatyczne na sortowni oczywiscie co po nietore szkoda ze tak szybko odeszly milo sie z nimi rozmawialo i wspolpracowalo ..
Pikok 2017-06-11 12:07
Jak dawały to miłe haha
Zwierzak 2017-06-12 16:22
Chyba pikok ty dawałeś Krystianowi żeby premie mieć większa
Zwierzak 2017-06-12 16:27
pozdro dla miśka z magazynu z ozorkowa :):). Dno butelki już widzisz wykoncu chyba dna się dochrapales.
Pikok 2017-06-13 20:34
Oj niektóre chetne były bardzo ha ha
r 2017-06-26 21:57
dom wariatów
ania 2017-07-05 10:52
miałam aplikować, ale jak poczytałam te wpisy... chamstwo i jeszcze raz chamstwo, jak tu tak piszą, to co się musi dziać w realu?! Dzięki za te wpisy. Dzięki nim nie będę w textonie
prosty 2017-07-08 20:13
Chamstwo to jest mało powiedziane. Chamstwo , dziadostwo, donoszenie na siebie wzajemnie.
Edyta 2017-07-21 15:27
@prosty ale jakie chamstwo masz na myśli? Kogo wobec kogo? Czy możesz przytoczyć konkretne sytuacje? Wszystkim nam to przybliży twój punkt widzenia.
sjfnosfno 2017-07-23 09:10
karma zawsze powraca, pamiętajcie, i na przykład to ze ktoś straci przez was robotę powróci któregoś dnia i uderzy w was śmiecie tam gdzie boli najbardziej więc... powodzenia dla niektórych przygłupów :)
szukam pracy 2017-07-31 09:30
jaka stawka na wózku?
Edyta 2017-08-13 11:24
@sjhnosfno często w złości piszemy rzeczy, których nie przemyślimy i ewidentnie tak jest w Twojej sytuacji. Dodając komentarz dotyczący działalności Texton, warto wziąć pod uwagę wszystkie za i przeciw, tak żeby inni mieli jak najbardziej obiektywny obraz firmy.
Edyta 2017-08-23 07:26
Czy ktoś z forumowiczów brał już udział w rekrutacji na stanowisko handlowca w Texton S.A.? Od początku tego miesiąca można próbować w niej swoich sił - czy ktoś może poznał już proponowane warunki zatrudnienia?
Oszukany 2017-08-23 20:57
Pracowałem na produkcji, jak się przyjmowałem to mówili o 2000 na rękę , wypłaty dostałem 1450 za pełny miesiąc z nockami i niedzielami 184 godziny. Sram na nich. Nie wierzcie w to co mówią w trakcie rekrutacji to same kłamstwa.
Edyta 2017-08-31 11:38
@Oszukany, a jaką stawkę miałeś zagwarantowaną na umowie? Wiadomo, że obiecywać można różne rzeczy, ale najważniejsze jest to co znajduje się na papierze. Jak to było przy podpisywaniu umowy z Texton S.A.?
Oszukany 2017-09-02 16:52
Umowe do podpisania łaskawie dali mi po tygodniu pracy, jakbym się nie upominał to może by w ogóle nie dali złodzieje.
John Brawo 1999 2017-09-07 11:01
Witam co do tego zakładu odradzam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brak podwyżki pensji dla pracowników! Ale dla brygadzistow pieniądze na podwyżki się znalazły 200 zł dostali na rękę ???? na nadgodziny dla Ukraińców też ale dla pracownika z Polski już nie bo po co ! Wszystko co W tym zakładzie do się zarobić to ok 2300 no chyba że ktoś jest na chorobowym to wtedy dzielą jego pensję ostatnio pozwalnialy się znowu pracownicy bo mieli już dość tego bałaganu jaki tam jest a nowych pracowników z Polski niema no chyba że jakiś Ukraińców uda im się ściągnąć . Też szukam pracy bo żygam tym co tam się dzieje pracownik jest tam traktowany jak rzecz zbędna . Nawet w Ci co sprzątają już nie pracują bo mieli dość no jak Dyrektor tego zakładu kazał im szpachelka podłogę czyści Ci to świadczy jaki tam Dyrektor jest! Odradzam ten zakład no chyba że ktoś niema wyjscia
zainteresowany 2017-09-09 20:36
naprawde bylem zainteresowany ta praca odpowiada mi system 4 brygadowy ale to co wy pszecie o wlascicielu to masakra ze woli zaplacic ukraincowi niz polakowi????
jakiej on jaest narodowosci ??? no i slyszalem od kolegi ze bedzie sie rozbudowywal w strone sokołowskiej kolejne inwestycje co zle prorokuje na przyszlosc w sprawach zarobków czy to prawda z tymi inwestycjami ???? prosze napiszcie cos wiecej o tej firmie bo nie wien czy isc tam do pracy ???
Edyta 2017-09-10 10:27
@oszukany, dziękuję za odpowiedź, ale nie do końca sprecyzowałeś sprawę stawek, pytałam jaka była na umowie i czy zgadzała się z tym co otrzymywałeś na koniec miesiąca? @zainteresowany, dobrze samemu sprawdzić ile Texton S.A. jest Ci w stanie zaproponować, bo może zależy to od umiejętności, a nie narodowości?
Gruby 2017-09-12 19:20
Tam pracują ludzie bez ambicji. Podam przykład jest takich trzech panów mówi się na nich trzech króli piją wodę na magazynie ze masakra. To sa kierownicy jaki oni dają przykład pracownikowi. Na 4 brygady ich i już albo do miotły. Ludzie przecież oni maja jak w niebie . Bo w drugiej pracy by dostali kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Komuna się skończyła !!!
qwerty 2017-09-13 09:54
2000 to obiecują po okresie próbnym na którym dostaniesz wlasnie około 1500 o ile komus cos się nie spodoba i nie zabiorą premii. na umowie miałem podstawe 900brutto :D plus jakies premie, tak było przynajmniej pod koniec 2015 no i raczej nic się nie zmienilo. poza tym jeśli o mnie chodzi to do kierownictwa nic nie mialem bo wydawali się ok, za to brak slow na chamstwo niektórych zwykłych pracownikow z produkcji czy magazynu ;/
ser 2017-09-13 13:12
Gruby zapomniałeś dopisaci Trzej Królowie idą na pielgrzymkę do Drink Baru . Tryszkiewicz nyguse za robotę się weź siciemniacz leni nygus . Cycu komputer nie gryzie ! Misiek jak komornicy pokaja już!???????????? Wojtek t to kiedy plecy będą Cię boleci pijaku ????????????????????. Ciekawe kiedy Preze otworzy oczy i zobaczy ile ma pracowników bo ich ubywa i nikogo niej dobrze że nie pracuje już w tym bałaganie . BRYGADZISTA następni ściemniacze udają ze robią zapraszam do do mojego zakładu BRYGADZISTA pracuje równo z nami Anie chodzi i udaje
odradzam ten zakład 2017-09-13 18:05
Wogule to mam złe wspomnienia z tą firmą pracowałem tam szkoda gadać i bark słów. Widziałem się ze znajomym który nie dawno odszedł i podobno Brygadzista z każdej zmiany dostali po 200 zl na rękę ciekawe za co za pierdzenie w stołki i oglądanie meczów w akwarium A na rankach to wielkich brygadzistow udają itp. A pracownik który tyra na maszynie żadnej podwyżki nie dostał tak się dba o pracowników w tym zakładzie. Ciekawe kiedy Prezes się obudzi i zadba o pracowników z Polski których ma co miesiąc coraz mniej no chyba że Ukraińców sprowadzi tylko że oni też mają już dosyć tego bałaganu . Tam się pracuję cały rok w każde prawie święta no chyba że zlituja się to Boże Narodzenie dadzą wolne i niech was nie czaruja bo wszystko co dostaniecie jak wam kierownika dołoży Max 2300 W czterobrygadowce !!!!!!! A i jak niema tonazu to niema pensji i wtedy jest masakra na pasku!!!! Dlatego jak ktoś chce zarabiać na jedną zmianę te same pieniądze co w tym polituj się Boże zakladzie to tylko Stryków na wstępie macie tam socjal !!!!!! A w Texton socjalu nie ma ! Pozdrawiam Kierownika Małego i brygadziste w okularach środkowym palcem
wałęsa 2017-09-13 21:33
wolicie ruskich od polaków
Austchwiz Birkenau 2017-09-18 23:35
Za chwilę w tym zakładzie będą sami UKraińcy bo "starzy" pracownicy uciekają jak szczury z tonącego okrętu. Górzyński zatrudnij małpy z zoo będą tak samo wydajne i będą pracować za darmo ........
Krystian 2017-09-19 19:25
A i oszukują na odbiorach godzin nie życzę nikomu w tej firmie pracować . Ludzie pracy jest wszędzie dużo i będzie więcej a stracić zdrowie i cenny czas dla tej firmy to nonsens. Lepiej ulice sprzątać na 1 zmianę niż przy tej włókninę robić przecież to trujące opary podczas produkcji się dostają do organizmu.
jeden wielki bałagan 2017-09-20 12:21
Jeden wielki bałagan ten zakład i syw z mogiłą . odradzam każdemu lepiej w budowlance pracować lub jak kolega wyżej napisał zamiatać ulice niż tam pracować . Podwyżek zero wszystko co tam zarobicie to 2300 lub 100 więcej jak ktoś choruje . Pracujecie cały rok bez przerwy no chyba że zlitują się i Boże narodzenie dadzą wolne a w sylwestra pracujesz lub masz wolne ale za to w nowy roku już do pracy tam nawet socjalu nie ma jedynie simieszne 300 zł na Boże Narodzenie o ile ci zarobek nie przekroczy bo może byc mniej . Nie dawno sie zwolniłem i ma 2300 na reke od poniedziałku do piątku , socjal i prawdziwe premie
DJDM 2017-09-20 21:22
Świetna firma . W sam raz dla leni . Jest gościu na zmianie D, który co roku siedzi dwa miesiące na zwolnieniu lekarskim a kolejne dwa na odbiorach i urlopie i jakoś jeszcze go nie wylali . Ma co prawda plecy u kierownika ,ale w porównaniu z jego wyczynami to za mało . Generalnie bryndza ,aż korci żeby iść w jego ślady .
Zostaw swoją opinię o Texton S.A. - Zgierz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Texton S.A.