RONDA Sp. z o.o. SKLEP INTERMARCHE

Września

Opinie o RONDA Sp. z o.o. SKLEP INTERMARCHE

pik 2015-01-05 19:36:36
bardzo slaba kadra kierowniczek potrafia tylko krzyczec i straszyc a same tylko czekaja zeby posciemniac gdy niema prezeski
antek 2015-01-08 18:15:13
masakra umowy zlecenia inwentury do 1-2 a nawet 5 wnocy a rano na 6 do pracy i jeszcze wyzwiska kierowniczki pani [k] powinna zabrac sie do pracy anie gadac przez prywatny telefon
rysiek 2015-01-27 17:41:20
Do sciemniania to one sa pierwsze tylko im miotly dac i na zlot czarownic,zwlaszcza ta blond. Wykanczaja ludzi psychicznie i kto moze to stamtad ucieka a ci co przychodza do pracy to vzasami po jednym dniu tez ida w...
mloda 2016-05-01 16:31:20
nie obrazajcie kierowniczek bo to bardzo fajne kobietki druga sprawa taka najlepiej by bylo gdyby na glowe daly sobie wchodzic wtedy kazdy by robil co by chcial a w sklepie zrobilby sie niezly sajgon kierownik ma byc twardy i i potrafiacy zarzadac grupa pracownkow a one potrafia to robic
Torreto 2016-11-20 19:30:27
Prawda, wymagają nie wiem czego, każą robić prace za pięciu, a a same siedzą w swoich czterech kątach i innym pracowniką rozkazuja aby robili za nich. . A jaki problem jak nie jest po ich myśli
Zostaw swoją opinię o RONDA Sp. z o.o. SKLEP INTERMARCHE - Września
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RONDA Sp. z o.o. SKLEP INTERMARCHE