Opinie o BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski w Września

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski w Września

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując jako Konstruktor - Projektant można liczyć na 6100 na rękę. Czy to prawda?

Były Nowy wpis

Polecam pracę w BeClever. Umowa o pracę, żadnych niedomówień i prób obejścia systemu. Super atmosfera i wspaniali ludzie, bardzo kompetentni, można się od nich wiele nauczyć! Od samego początku przyjęli mnie z otwartymi rękami i pomagali się wdrażać. Zarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności. Jeżeli komuś zależy na czymś więcej niż przyjściu do pracy, przesiedzeniem 8 godzin i odebraniu wypłaty, to będą one na satysfakcjonującym poziomie - wystarczy chcieć. Serdecznie polecam wszystkim pracę w BeClever, jest to idealne miejsce do rozwoju i realizacji ciekawych zadań.

Martyna Nowy wpis

Gdzie można składać CV ?

Don Pedro Nowy wpis

Jak wyglądają zarobki na magazynie? I w ogóle jakie godziny pracy?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Firmę tworzy zgrana ekipa fajnych ludzi, którzy bardzo dużo do niej wnoszą. Płaca przeciętna jak na warunki miejscowe. Właściciel dużo wymaga mało daje od siebie. Małe możliwości rozwoju.

Ramirez

Firma należy do dobrych pracodawców więc z pewnością nie sprzyja to zbyt dużej aktywności na forum.

Jam

Pozdrawiam Bur.aka który rekrutuje na stanowiska handlowe. Nie zły z ciebie pionek.

Samuel

Tak cichutko zrobiło się na forum czy to dlatego, że dobrze wam się pracuje?

Mala

Witam czy kobiety tez pracuja na produkcji w tej firmie?

Pytanie dotyczące ogłoszenia

Witam! Pojawiła się oferta pracy w BeClever we Wrześni w sekretariacie. Ktoś jest w stanie powiedzieć coś o tym stanowisku? O obowiązkach, o konieczności używania języka angielskiego, o godzinach pracy, zarobkach? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Antek

Firmy przeważnie uprzedzają, że będą się kontaktować z wybraną osobą. Nie jest łatwo dostać się do dobrej firmy.

W lutym zostałem zaproszony na rozmowę o pracę, szukali handlowca na teren całego kraju. Merytoryczny przebieg rozmowy, niestety mimo obietnicy odpowiedzi czy w lewo czy w prawo kompletna cisza, a to już mało poważne.

Paulina

Jak oceniacie BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski jako pracodawcę na tle innych podobnych firm z branży? Jakie są plusy i minusy pracy w tym miejscu? Czy aktualnie firma poszukuje nowych pracowników? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat.

Nieznany

Jako były pracownik​ na zastępstwie​, ​chwalę BeClever za miłą​​ atmosferę pracy. Potwierdzam informację o terminowym wypłacaniu wynagrodzeń.​ ​Co istotne firma zatrudnia na podstawie umowy o pracę.

D.K

Dajcie sobie spokoj z ta firma...

RobertGonyra39

Firma to totalne dno, żenujaca atmosfera, żenujace płace... Zdecydowanie nie polecam...

sentymentalny

Ogólnie można liczyć na duże wsparcie i pomoc ze strony przełożonych i współpracowników. Polecam wszystkim, którzy szukają pracy w dobrze zarządzanej firmie z jasnymi procedurami. Pozdrowienia dla całego zespołu!

Kuba

Jako osoba która pracowała mogę śmiało polecić tą firmę jeżeli chodzi o samą specyfikę pracy, minusem są płace oraz jedna osoba która potrafi napsuć krwi pracownikom przez swój brak profesjonalizmu . Załodze życzę samych sukcesów.

@Kuba

witam, chciałem się dowiedzieć jakie są zarobki w tej firmie - chodzi mi o produkcje, magazyn

asd
@Piotr

stabilna praca (pracuje już 3 rok) i dobre wynagrodzenie placone na czas. jestem zadowolony dlatego polecam z czysty sumieniem

Zostaw merytoryczną opinię o BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski - Września

• Jak się pracuje w BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski?

Zobacz opinie na temat firmy BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski
2.6/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Malinowa 1
    62-300 Września