BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski

Września

Opinie o BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski

Kuba 2014-10-02 11:20
Jako osoba która pracowała mogę śmiało polecić tą firmę jeżeli chodzi o samą specyfikę pracy, minusem są płace oraz jedna osoba która potrafi napsuć krwi pracownikom przez swój brak profesjonalizmu . Załodze życzę samych sukcesów.
Piotr 2015-12-09 16:03
witam, chciałem się dowiedzieć jakie są zarobki w tej firmie - chodzi mi o produkcje, magazyn
asd 2016-04-20 09:00
stabilna praca (pracuje już 3 rok) i dobre wynagrodzenie placone na czas. jestem zadowolony dlatego polecam z czysty sumieniem
sentymentalny 2016-10-03 17:14

Ogólnie można liczyć na duże wsparcie i pomoc ze strony przełożonych i współpracowników. Polecam wszystkim, którzy szukają pracy w dobrze zarządzanej firmie z jasnymi procedurami. Pozdrowienia dla całego zespołu!
RobertGonyra39 2017-01-17 20:24
Firma to totalne dno, żenujaca atmosfera, żenujace płace... Zdecydowanie nie polecam...
D.K 2017-02-14 23:53
Dajcie sobie spokoj z ta firma...
dobrzewieszktoto 2017-02-15 20:36
Nie polecam tej firmy, przede wszystkim pracy na produkcji, 4 brygada nawet WE WAKACJE, niskie płace, fatalna atmosfera, praca z KONFIDENTAMI do tego Dyrektor tzw. "zakręcony Janusz" który non stop coś zmienia... Be clever to firma, w której ludzie się zwalniają a nie zatrudniają :)
Zostaw swoją opinię o BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski - Września
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski