Opinie o As Vending Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy As Vending Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie As Vending Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o As Vending Sp. z o.o. w Żory

Elżbieta Nowy wpis

Witam, widziałam ofertę dla pracownika administracyjno-biurowego, w której było napisane, że ma być to praca na część etatu po 4 h dziennie. Wiecie czy to tylko tymczasowe? Mam na myśli to czy później można przejść na cały etat albo ubiegać się o awans?

AsVending Nowy wpis
@Elżbieta

Dzień dobry, przewidujemy zmiany i wydłużenia etatu.

Ja Nowy wpis

Dzień dobry czy są aktualnie jakieś przyjęcia? Jeśli tak to na jakie stanowiska?

@AsVending Nowy wpis

Dzień dobry, aktualnie jest prowadzona rekrutacja do biura na call center. Szczegóły na portalu pracuj.pl

Rosa

Witam czy są teraz jakieś przyjęcia na produkcję? Mam aktualną książeczkę sanepidowską oraz uprawnienia na wózki widłowe

@Rosa

Dzień dobry, nasza firma nie posiada produkcji. Może chodzi o firmę Appetito produkującą dla nas kanapki? To już musi Pani odezwać się mailowo do nich. Pozdrawiamy.

Witam, czy aplikował ktoś może jakoś niedawno i mógłby opisać jak teraz proces wygląda? jakie pytania stawiane są na rozmowie? O biuro mi chodzi oczywiście. Zobaczyłam ten jeden lipcowy komentarz dotyczący chyba jakichś znajomości i wolałabym się upewnić po prostu, bo jak na razie ich nie mam.... Zespół w miarę szybko integruje się z nowoprzyjętymi? :) Czy są może jakieś wyjścia? Jaka występuje atmosfera?

Czy po rozmowie w As Vending Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
domdom

Dzień dobry, czy szukają Państwo może aktualnie kogoś do biura? :) Zachęcona tak dobrymi opiniami chętnie spróbowałabym u Was swoich sił. Pozdrawiam.

@domdom

Dzień dobry, niedawno mieliśmy otwartą rekrutację ale już kogoś znaleźliśmy. Póki co w najbliższym czasie nie planujemy kolejnych rekrutacji. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w poszukiwaniach!

AsVending

Nie wiem skąd posiada Pan/Pani takie informacje ale są one nieprawdziwe. Ostatnie 2 zatrudnione osoby do biura przeszły rekrutacje nie mając u nas ani rodziny, ani znajomych. Fakt, zdarzają się rekrutacje wewnętrzne, w momencie kiedy ceniony przez nas pracownik chce spróbować sił na innym stanowisku. Natomiast w innych sytuacjach prowadzone są standardowe rekrutacje. Są one rzadko ale jednak się zdarzają. Wszystkiego dobrego!

Ona

Jak wyglądają zarobki ?? Na stanowisku kanapek ? I jakie są godziny pracy ?

@Ona

Szanowna Pani, kanapki produkuje dla nas firma Appetito z Żor. Po informację polecamy kontaktować się z ich biurem. Pozdrawiamy

Paula

Nie polecam tej firmy, już któryś raz z rzędu automat nie wydał mi produktu a pieniądze nie zostały mi zwrócone. Przelewów na konto nie wykonują a kiedyś bez problemu przelewali. Oferują w zamian produkt którego nie wydano niż zwrócenie pieniędzy. Nie polecam…

@Paula

A z czego mogłaby wynikać tego typu zmiana? Zbyt dużo produktów im się odkładało? Pisali tu o zaopatrzeniowcach i handlowcach a co z jakimś logistykiem, kto planuje te zapasy?

Fryta

Wszystko się zgadza. Godziny pracy ciezkie do przyzwyczajenia ale po czasie nawet spoko wrocic wczesniej.

Matik
@Fryta

Godziny pracy ciężkie? Czyli w jakich godzinach pracujesz i po ile godzinowo pozdrawiam

@Fryta

Własnie. I mówisz o normie jeśli chodzi o czas pracy? Czy o nadgodzinach też? W ogóle to normalnie są płacone czy trzeba odbierać jako wolne?

@Matik

Przeważnie w nocy i zjeżdżam na bazę różnie ok. 9-11

Matik
@Fryta

Aha to nocki robisz a na którą zaczynasz?

Sylwia
@Fryta

Przeważnie, to ile tam jest ogółem zmian? I jak wygląda ustalanie tego, kto na którą kiedy ma przyjść, ma tam pracownik cokolwiek do powiedzenia myślisz? Mam nadzieję, że dasz znać.

@Sylwia

No różnie wyjeżdżam, ogólnie to muszę wszystkie punkty obsłużyć i czasem firmy w których są automaty mają dane godziny otwarcia i nie przeskoczysz żeby być tam wcześniej czy później. Musi być uzupełnione zanim pracownicy przyjdą na przerwe.

@Fryta

no i ile w czymś takim można siedzieć? tu oni mają jakieś inne stanowisko na awans czy tylko to się robi co wykonujesz? a kasa jaka z tego tak już ostatecznie?

@Aleksandra

Są tacy, którzy pracują po 15 lat i dłużej zależy co kto lubi. Kaska w miare ok, ludzie spoko. raczej idą na rękę

Helena
@Fryta

przyjmują na to stanowisko też kobiety? Ciężkie to jest fizycznie? Bo rozumiem, że ten towar do automatów to trzeba wnieść na miejsce?

Sonik
@Fryta

W jakim wieku jest najstarszy pracownik fizyczny.

@Fryta

no i co po tych 15 latach pracy się tutaj ma? na jakiś rozwój można liczyć? finansowy także skoro piszesz, że kasa jest ok? czy tu latami dzień wygląda dosłownie identycznie i ludzi to nie męczy?

DS19

Bardzo fajne miłe panie w obsłudze, świetne automaty

Kiskos

Witam chcialbym zwrocic uwage na coraz nizsze standardy firmy . W firmie mamy taki automat vendingowy. Od 10 lat te same „batony” praktycznie zero rotacji w automacie gosc z obslugi przyjezdza jak mu pasuje( -wtorek bulek brak ,od czwartku) caly czas te same smaki bulek(kiedys byly pyszne teraz bardzo slabe) ogolnie widac ze racownikowi nie zalezy wogole na renomie firmy. Do tego kurdupel rozdaje baton co piekniejszym paniom zamiast zajac sie obowiazkami zaczepia pracownikow zakladu. Nie polecam

@Kiskos

A to nie wystarczy dać info u siebie w firmie, żeby z nimi skonsultowali co do nich wsadzają? Może łatwiej byłoby to w ten sposób załatwić niż od lat się męczyć? ;)

Kriskros
@Aleksandra

Nie kupuje juz w automacie , wole isc przed praca do sklepu mam swieze i smaczne … to wy nie widzicie ze coraz mniej sprzedajecie? Ja wam mam dawac pomysl na poprawe sytuacji? No zart

Kriskros

LUCEK

Witam wszystkich odwiedzających tą stronę ????pracuje tam już prawie 6lat i naprawdę nie mogę narzekać Wiadomo jak w każdej chyba firmie znajdzie się ktoś kto będzie wyprowadza Cię z równowagi Ale jeśli wykonujesz swoje obowiązki sumiennie to nikt się nie czepia A i zarobki są naprawdę na dobrym poziomie W sumie oceniam tam prace na duży plus i oby moja współpraca toczyła się w takim samym stopniu jak dotychczas to będzie super ????

@LUCEK

A wobec takiego stażu pracy to jak podwyżki tu wygalają?

Zosia

Bardzo fajna firma. Mili pracownicy i chyba zgrani. Wpadam czasem do nich po kawę i wydaje się że jest tam całkiem przyjemnie.

@Zosia

A dużo osób tam pracuje?

Mati

Rzeczywiście praca w tej firmie nie należy do najlzejszych ale jak mówią coś za coś szefowie są w pożądku zawsze otwarci na rozmowę z Tobą i kierownik logistyki nic mu nie można zarzucić czasami się traci i zapomina ale myśli że sprawia to nadmiar obowiazkow

Izabela
@Mati

Piszesz o tym, że w As Vending pracownicy zwracają uwagę na nadmiar obowiązków. Czy możesz napisać, jakie przełożenie ma ilość zadań na wynagrodzenie w tej firmie? Dla wielu osób pensja jest decydującym czynnikiem przy podjęciu zatrudnienia w danej firmie, nawet - jeżeli firma stawia wysokie wymagania co do efektywności pracy i oczekuje pełnej dyspozycyjności.

Bartek
@Izabela

A jak poziom zarobków?

Mietek
@Bartek

Zarobki różne, chcesz zarobić więcej to bierzesz na siebie więcej, nie zależy Ci to bierzesz mniej automatów i wypłata też mniejsza

MarcinKAN
@Mietek

Da się tam zarobić 4K za 8 godzin dziennie?

Małgorzata

Ale co ok? Zgadzasz się z tą opinią czy jak?

Daria

Czy na tą chwile są zatrudnienia na produkcje lub prace magazynowe?

@Daria

Prosimy o podesłanie cv na kariera@asvending.pl z opisem na jakie stanowisko Pani chciała aplikować. Czasem nie zostaje uruchomiona rekrutacja gdyż przyjdzie do nas interesujące cv w międzyczasie.

Czy pracownicy w As Vending Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Hm

Jak w każdej firmie - niektórzy tak, niektórzy nie :)

Kamil
@Hm

A kierownictwo dobrze podchodzi do pracowników? Bo to chyba jest nawet ważniejsze niż samo dogadywanie się między pracownikami :)

Dejw

@XD Czemu? Przecież wszystko da się załatwić i ogólnie jest luz. Jak dla mnie jest ok w tej kwestii

Karol
@Kamil

@Hm Pracuje w firmie trochę ponad rok jako serwisant i jestem zadowolony. Nie ważne na jakim stanowisku pracujesz, kontakt z kierownikiem jest dobry i wszystko da się załatwić. Okres letni jest cięższy bo jest więcej pracy z napojami, ale też z racji że sprzedaż większa to i prowizja na wypłacie lepsza. Da się zarobić i warto o ile komuś się chce robić. Ważne jest właśnie podejście bo jak widzą że komuś zależy to starają się go zatrzymać żeby jak najdłużej pracował - ale jak ktoś chce na chwilę popracować i się zmyć to jest bez sensu bo na początku jest mniejsza stawka przy przyuczaniu i sporo nowego do ogarnięcia.

kandydat

Jakie zmiany obowiązują w firmie na poszczególnych stanowiskach?

Denis

Czasem wpadam do Asa jako kurier i na prawdę spoko atmosfera, zawsze się pośmiejemy

Robota ok, miałem być na chwilę a tu już 6 lat jako serwisant

MarcinKAN
@Marek

Jakie zarobki jako serwisant ?

@MarcinKAN

@MarcinKAN w zależności ile chcesz pracować bo to zależy od Ciebie. Niektórzy wykręcają serio dobre kwoty, a niektórym wystarcza mniej i robią sobie na spokojnie.

Hanna

A jak oceniasz formę zatrudnienia w As Vending? Zależy mi na umowie o pracę. Dostanę od pierwszego dnia?

Nastka
@Hanna

Najpierw na okres próbny

Zostaw merytoryczną opinię o As Vending Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w As Vending Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy As Vending Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w As Vending Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

As Vending Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Boczna 6
    44-240 Żory