Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Getak S Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Getak S Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Getak S Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja lodów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Getak S Sp. z o.o. w Suwałki

Jak praca przy produkcji lodów idzie w tym roku? po poprzednich opiniach widzę, że raczej były doradzające. Mimo wszystko od pierwszej polowy stycznia widnieje krótka oferta na produkcje i dlatego wstępnie się zastanawiam. Zaszły jakieś większe zmiany? czy były już podwyżki?

smuga

Pracowałem w tej firmie 9 lat firma taka sama jak inne spełniasz swoje obowiąnzki to i szefostwo jest OK place średnie podobne jak w innych firmach na tym terenie ,odszedłem bo otworzyłem swoją działalność Niema co z góry narzekać ,drobiarskie, padma ,porta, malow z tego co słyszę i rozmawiam ze znajomymi wszendzie trzeba pracować nie chcą płacić za leżenie Pozdrawiam

Józek
@smuga

Ty chyba na łeb upadłeś i to mocno. Płace średnie ? Chłopie najniższa średnia krajowa na czarno. Porownujesz padnę malow czy porta ? Tam dostajesz umowę o pracę nie ma tam jakieś pustej lalki co ustawia ludzi po kontach i nie istnieje tam 8 godz wymiar pracy tak jak i zapomnij o weekendach. Pewnie jesteś pracownikiem i chcesz podbudować opinie firmy krzak. OMIJACY TEN (usunięte przez administratora) SZEROKIM ŁUKIEM.

dora
@smuga

ciekawe jakie swoje obowiązki prezes spełnia .. ze jezdzi luksusowymi autami i ucieka od zapłaty za towar bo chce rozwijać firmę ale za ludzi pieniadze

@dora

To, że firmę chce rozwijać to chyba akurat pozytywnie? Ale poważnie robi to właśnie za tę kasę, którą innym zalega? I te luksusowe auta mówisz, jakie niby?

Xena Nowy wpis
@dora

Prawda

Czy pracodawca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Getak S Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

xena110 Nowy wpis

Nie motywuje wręcz przeciwnie dobija .

Hanna Nowy wpis
@xena110

To co się niby dzieje? Ciekawa jestem, z czym tak źle jest, że tak piszesz. Czym tak Cię dobija?

Zuza

Firma szuka ludzi do pracy7dni w tygodniu bez niedzieli wolnej , dzień wolny na żądanie z wyprzedzeniem 1,2tygodnia. Oni szukają (usunięte przez administratora) a nie pracowników , Korea Północna w Suwałkach , gdzie jest Państwa Inspekcja Pracy. Twoje prywatne życie nie istnieje co za pogardą do człowieka ,że nawet niedziela wolna ci się nie należy.

@Zuza

Bo to jest prawda

@Xena

Jesteś pewny? Bo szukam od nich ofert i niczego nie widzę. Może kiedyś tak było ale czy teraz też tak jest?

@Olga

Jest możesz mi wierzyć pracowałam tam, a i moja znajoma też niedawno odeszła z tamtad i jest jeszcze gorzej niż było rok temu. Więc nie szukaj pracy u nich bo to cię wykończy, ale decyzja należy do ciebie.

@Xena

A zgłaszała któraś z was cokolwiek do inspekcji?

@Olga

Tak, chociażby ja bo reszta dziewczyn za bardzo się boi, pisałam dzwoniłam z prezesem rozmawiałam zresztą ,który i tak nic sobie z tego nie robił i nic nikomu się tyłka nie chciało ruszyć albo dostali w łapę. A ty zrobisz jak uważasz .

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Getak S Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Jakie są warunki zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Getak S Sp. z o.o.?

Xena

Straszne. (usunięte przez administratora), wyzwiska a i jeszcze tak nie dawno doszło do wypadku no i dziewczyna teraz nie może pracować aż dziw że to przeżyła, a jakby mało tego było to zwolnili ją MASAKRA

Xena

Dobrze się zastanów nad podjęciem decyzji, a jak byś robił tam bez umowy o pracę to wypłaty nie będziesz widział

Witam. Jak wygląda praca w Getaks? Otrzymałam ofertę pracy w tej firmie ale nie na produkcji.

Ada
@Anna

Nie polecam pracy w getaksie jeżeli Panu lubi pracować przez caly tydzień w godzinach nie określonych tam pani to tylko wie na ktoro godzinę ma przyjść bo kiedy koniec to nie wiadomo nie polecam (usunięte przez administratora) nawet siusiu wyjsc jest ciężko brygadzistą wrzeszczy zeby pampersy nakładać

Olga

O jakie należności chodzi?

BM

Tragiczna firma , pan prezes ucieka przed duzymi płatnościami , proszę sie zastanowić głeboko przed dostawą towaru

Jak długo czekaliście na odzew z Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Getak S Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Odpowiedź

Nie długi tylko pół godziny i zaraz był telefon

@Odpowiedź

Zawsze tak szybko oddzwaniaja? Czy trzeba czekać w nieskończoność po złożeniu Aplikacji?Tak jak jest to w przypadku innych firm jest ?

Aneta
@Odpowiedź

Poważnie? Nie spotkałam się jeszcze z sytuacją, aby ktoś zadzwonił do mnie w tak krótkim czasie. I jak finalnie skończyła się ta historia, zaprosili Cię na rozmowę rekrutacyjną? Otrzymałeś tę pracę?

Odpowiedź
@Aneta

Tak zaprosili na rozmowę i zaraz za godzinę był telefon ze na drugi dzień do pracy i pracuje tam już 7 miesiecy

Wanda
@Odpowiedź

O to w sumie super że to tak szybko było załatwione i nie trzeba było czekać. Mówisz ze pracujesz już 7 miesięcy, a co możesz teraz powiedzieć o tej pracy? Spoko jest? Wyżej piszą że nie polecają tej pracy, a co ty na to?

Xena

Pracuje tam, ale nie polecam nikomu tej firmy no chyba ,że ktoś chce nerwy i zdrowie stracić .

Aleksandra
@Xena

Czemu tam pracujesz skoro nie polecasz, co Cię mimo tych wad i nerwowej atmosfery trzyma w tej firmie?

@Aleksandra

Już nie długo właśnie jestem na drodze do zmiany. A zanim będę pracować gdzie indziej trzeba robić tam.

Jakie godziny pracy obowiązują w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Getak S Sp. z o.o.?

Xena

System ośmiogodzinny, ale jeżeli planujesz tam pracować to przygotuj się też na 12 godzin.

Lena

Pracowałam tam miesiąc i nie da rady tam pracować normalnie ja stałam cały dzień na maszynie aż ktoś mnie zmieni i zejdą na przerwę zjeść załatwić się... masakra totalna . A raz miałam jeszcze tak że jak chciałam załatwić sprawy fizjologiczne czekałam 2 godziny aż ktoś mnie zmieni. Nie polecam !!!!! Niedzielę i Soboty pracowane bez żadnej podwyżki. I marne grosze zarobione praca bez umowy .

Nigdy wiecej

Totalna patologia. Wytrzymałam tam 2h, nie polecam. Brak zasad BHP, kobieta, która nie jest właścicielka chodzi w tipsach na stopach, włosy na wierzchu, drze się na wszystkich, brak szacunku, masakra

lb

Pracowałem parę dni na produkcji. Przełożone traktują swoich pracowników bez żadnego szacunku, oraz oceniają przez stereotypy. Na moje 350zł musiałem czekać miesiąc. Nie polecam nikomu o słabych nerwach.

rozbawiony
@lb

W każdej firmie tak jest, nie dostajesz pieniędzy kiedy chcesz, tylko do 10 dnia kolejnego miesiąca.

Wojciech

Słuchajcie, to co się tam dzieje graniczy z kompletną patolą. Kobieta, która rzekomo nawet nie jest właścicielką chodzi z tipsami i włosami na wierzchu. Zasady BHP ani moralne jej nie obowiązują. Drze P za przeproszeniem. Nie wytrzymałem tam dnia. Nie wrócę i nie polecam Praca bez umowy

Lolo

@Ib a na produkcji ciężko jest tutaj? Czy nie ma strasznego pędu?

admin

Chcesz opowiedzieć innym jak pracowało ci się w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Getaks spółka z o.o.? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Getak S Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Getak S Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Getak S Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Getak S Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Getak S Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Wojska Polskiego 104
    16-400 Suwałki
  • NIP: 8441925346 REGON: 790741718 KRS: 0000115519

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Getak S Sp. z o.o.