Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TABAK POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Ewa z Włocławka

Właśnie dostałyśmy wypowiedzenie dla całej załogi , powód - brak dopisek na prase)(usunięte przez administratora). Pracowałysmy za najniższą krajowa , mnóstwo obowiązków , które ciągle rosły a my nie miałyśmy czasu zjeść (bo ciągle kolejka a byłam sama na zmianie), oczywiście nie było jak wyjśc do łazienki , Ale najgorsze jest to , że pracowałam 11 lat , zostawałam po godzinach jeśli była taka potrzeba , przychodziłam w dni wolne , w dniach wolnych układałam grafik . Najbardziej żal mi ludzi z którymi pracowałąm, klientów bo trafiłyśmy na naprawdę wspaniałych. Ale cóż dla firmy Tabak Polska liczy się tylko zysk , nie człowiek.A szkoda bo mimo wszystko lubiłam tę pracę. I podpisuję się bo nie mam nic do ukrycia (usunięte przez administratora) nie miał tej odwagi i nawet nie wręczył nam osobiście wypowiedzenia.

dawno
@Ewa z Włocławka

Ja już jakiś czas nie pracuję w tej firmie ,ale przez wzgląd na dawne lepsze czasy czasem tu zaglądam. Powiem tak : KR za ładne pieniądze wykonują zadania wynikające z polityki firmy- w tym zwalniają. Prowizje kilka stówek za nic- za kilka maili przypominających - straszne zasługi. A zwalniają wszyscy KR - bo mają podejrzenie, bo coś sie nie widzi, ktoś może być mądrzejszy od nich, itd itd. Ale tak jest raczej we wszystkich tego typu firmach. A zwalniają coraz więcej, bo czas partnerów biznesowych nastaje.......

dawno
@Ewa z Włocławka

Nic więcej !!!

Alicja

@cole, a co jeszcze podobało Ci się w pracy?

@Alicja

Wchodze na to forum z ciekawosci, posmiac sie co jeszcze wymyslili. A tu twoje pytanie. Co mi się podobało? Nie rozsmieszaj mnie. (Ktoś odpisał już za mnie, tak na marginesie) Ja przyplacilam zdrowiem pracując w tym g**nie. Czytając twoje wpisy to wydajesz się osobą z "gory" ( są nowe oferty pracy) aż tak ludziom źle życzysz?

cole

Dziewuszki, ja wzięłam rozwód z tabakiem jakiś miesiąc temu, wytrzymałam tam 1,5 roku. Jestem zadowolona. Spełniam się w nowej pracy. Powiem tak, praca w tabaku jak już wspomniałam okropna, masa obowiązków, dopłacania kasy i nerwów ale jedno muszę przyznać, że kierowniczkę to miałam fajną. Nie wiem dlaczego ją zwolnili po moim odejściu. Dziewczyny trzymam za was kciuki, żeby wam też się udało ;)

Telefonicznie pani poinformowała mnie, że w nowootwartym od grudnia tego roku saloniku będę mogła liczyć na około 10000 miesięcznie, konieczna jest działalność gospodarcza. Z tych pieniędzy oczywiście musialabym opłacić pracowników i zus więc nie zostałoby mi nic, 10000 kaucji i wisienka na torcie-weksel in blanco :) Jeśli nie chcesz "pracowac" charytatywnie to zapomnij o współpracy z Tabakiem.

Zasady zatrudnienia

Irmina

Czy jest na forum osoba prowadząca Salonik jako partner? Mialabym kilka pytań.

Zuza
@Irmina

Raczej takiej osoby nie znajdziesz, mało kto chce się w takie partnerstwo pchać, ponoć nieopłacalne

@Irmina

Osoby, które chcą zostać partnerami nie powinny czytać tych bzdur. Ja osobiście byłam ajentką innej firmy, na której całe społeczeństwo wieszało psy... a po zakończeniu współpracy pracuję dla nich nadal i jeszcze zostałam z pieniędzmi. Prawda jest taka: jak dbasz tak masz. Pozdrawiam chętnych na partnerów ☺ ja już jestem po pierwszej rozmowie

olololol
@Gość

no cóż......................................... powodzenia w dalszych rozmowach, zobaczymy po roku prowadzenia działalności czy też będziesz zadowolona ?

Alicja

@study, w takim razie powodzenia w dalszej karierze! Tymczasem na stronie firmy pojawia się wiele ofert pracy - http://www.tabakpolska.com.pl/praca-u-nas/oferty-pracy.html Zapoznaliście się już?

Alicja

@study, bardzo dziękuję za informację. Dostałaś pracę?

study
@Alicja

Sposób wyrecytowania sloganu typowego dla rekrutujących "proszę czekać na kontakt, skontaktujemy się z Panią, itp" wskazywał "nie licz na pracę". Pracy nie dostałam w tej firmie, ale w innej "zaryzykowano" :) i mnie zatrudniono. Każda przeprowadzana rozmowa rekrutacyjna, to nowe doświadczenie, szkoda tylko że po kilku takich rozmowach potencjalny pracownik uświadamia sobie jak bardzo jego zatrudnienie zależy w większości przypadków od jednej osoby, która ocenia kandydata przez pryzmat swoich umiejętności , które często są bardzo przeciętne .

Jj

Nie wiem dlaczego tak najezdzacie na Tabak. Mi sie dobrze pracuje. Mam porownanie ze sklepem w ktorym sie nudzilam, nie bylo klientow i ogolnie nudy. Wole pracę, gdzie jest cos do roboty. A zarobki mam podobne.

Alicja

@Aga, a o jakim stanowisku mówisz?

Zuza
@Alicja

Zapewne Aga mówi o zwykłym sprzedawcy, tak to wygląda

Aga

Ile jest do ogarniecia sie w głowie nie mieści-wieczne kolejki, non stop trzeba cos zamiawiac, sprawdzac stany magazynowe,ksiegować ,liczyć. Nie miłe meila od kierownictwa to codziennosc. pensja to minimalna krajowa. Czesto nie ma czasu aby wyjsc do toalety a o jedzenie nie wspomne!

Alicja

A macie jakie opinie na temat przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej?

study
@Alicja

Rozmowa z osobą z biura - ok, spotkanie z kierownikiem - przerost formy nad treścią , kierownik który ze mną rozmawiał niski poziom reprezentuje (ślunskie). Odniosłam wrażenie że byłabym zagrożeniem dla osoby ze mną rozmawiającej....... Trudno ocenić pracodawcę ogółem- reprezentant pracodawcy raczej średnio.

Anonim Gall

Ja w tej firmie pracuje od kilku miesięcy na pierwszy rzut oka gdy zachodzilam jako klientka super praca sie wydawala teraz jak widze ile jest tu do ogarniecia to sie zyc odechciewa ciagly ruch towar za towarem na nic nie ma czasu siedzimy po godzinach zeby to mialo miejsce i nowi nie ma przerwy za co maz mi suszy glowe zebym to zglosila do inspekcji ludzie tak sie nie da pracowac to kolchoz nie praca nie na dluzsza mete praca na przeczekanie z braku laku szczerze odradzam i podziwiam wieloletnich pracownikow ze to wszystko ogarniaja to jest dopiero sztuka.

dd

pracowałam w tej firmie 2 lata i całe moje szczęście że miałam możliwość zmianny pracy. Na początku było ok, ale potem jakies widzimisie firmy zaczęły być frustrująca, zwłaszcza przy nowych warunkach pracy (rok 2016). Zostawiłam tam 4 osoby - jedna przyszła na moje miejsce. W grudniu otrzymałam od jednej telefon że dostały rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Fajnie firma zostawia na lodzi ludzi. A dzień wcześniej, w weekend miały robioną inwentaryzję, przez ludzi z zewnątrz a co się potem okazało nowych pracowników, bo firma zatrundiła kierownika punktu. Niestety dziewczyny podpisały, a mogły by ugrać okres wypowiedzenie, wraz z odprawą, która oczywiście dostały... Teraz już prawie 3 miesiące dostają note na wysoką kwotę.. a tak naprawdę one nie liczyły tylko nowe pracownice, i na dodatek w weekend. Kto normalny robi w weekend inwentaryzacje. Ale mniejsza ztym, ta firma zeszła na... liczy się pieniądz, wyzysk itd. A rozmowy po zlozeniu wypowiedzenia sa bez sensowe, nagłe propozycje zostania kierownikiem czy jakas podwyzka to smiech na sali. Nie polecam tej firmy, pracy, chyba że ktoś lubi się napracować za darmo :)

Wera
@dd

Dokładnie i te targety mega zawyzane zeby sklepy ich nie osiagaly firma schodzi na psy.

nowa

czy ktoś wie co z pitami ?

emka
@nowa

Jak to co?Jak zwykle dostaniemy ostatniego lutego...Jak co roku...

elle

witam. Jestem zainteresowana ajencją , czy wiecie może jakie są wymogi? wykształcenie , doświadczenie , ile kaucji itd, z góry dziękuję i pozdrawiam

Powoli też tak myślę z resztą dzięki informacją od Was moje Panie. Jedyny plus który widzę co do zarobienia to objęcie dwóch punktów w krótkim czasie. Jeżeli by ktoś chciał się ze mną podzielić jeszcze jakimiś informacjami to proszę bezpośrednio na meila norbia3@wp.pl Dziękuję z góry za wszelkie opinie

Spokojnie moje Panie, nie jestem nikim z góry ewentualnie przyszłym partnerem/ajentem. Dziękuję Karmen za wypowiedź i podpowiedź aby mieć więcej informacji prosto ze źródła na tematy o których warto wiedzieć z obydwu stron. Cenne są wszystkie uwagi, które pomagają uzyskać obraz tego co może mnie czekać we współpracy z firmą Tabak. Dziękuję i życzę wytrwałości

Lolavanx
@Nowy

Jak na tym interesie zarobisz, to przyjeżdżam do ciebie i stawiam 2L Finlandię xd 5 lat temu (a był wtedy kryzys) dopytywałam w centrali czy rozważają oddawanie sklepów w ajencje, byłam wieloletnim pracownikiem,punkt był w moim miejscu zamieszkania + zajefajna załoga, która sama jako kierownik sklepu zrekrutowalam. Wtedy mnie wyśmiali, że im się to przecież nie opłaca.. a teraz chcą oddać sklepy, które miały większe obroty niż mój.. widać teraz już im się to opłaca, co znaczy że tobie raczej nie będzie.

Proszę o informację ile osób ( pełnych etatów) pracuje przeciętnie w takim punkcie handlowym który jest czynny od 7 do 21 pon-sob. i od 9-19 w niedzielę. Proszę o poważne odpowiedzi ak również informację jak często jest wykonywana inwentaryzacja i kiedy się ona odbywa (dzień czy noc). Dziękuję za pomoc

KARMEN
@Nowy

Witam...co Pan(?) zrobi z tymi informacjami? Na punkcie jest co najmniej 4osoby, co można zaobserwować w danym miejscu,w swojej miejscowości. O ile jest tam punkt. Wielkości etatów uwarunkowane od utargów danego sklepu,od natężenia ruchu. Etaty w każdych punktach indywidualne. Inwentaryzajca raczej tylko roczna,dzienna- chyba że ktoś odchodzi lub wchodzi do zespołu. Zdawczo odbiorcza. Tak , jak prawie we wszystkich placówkach handlowych. A w niedziele sklep jest czynny w niektórych rejonach od 7-21 Proszę podać maila....będzie prościej.

Lalka
@KARMEN

Nie pasuje mi styl, którym Nowy pisze. Wg mnie jest to osoba ewidentnie z "góry " więc uważajcie co piszecie, abyście nie zostały zdemaskowane i zwolnione. Zwykły pracownik przyjmujacy się do naszej sieci do pracy nie zadaje takich pytań.

Lalka
@Lalka

Pyta się ile jest etatów w punktach otwartych od 7 do 21 i od 9 do 19. Osoba odpowiadajaca ze szczegółami jak to wygląda bardzo szybko zostanie zdemaskowana, gdyż punktów otwartych w tych godzinach jest tak naprawdę może z 30 40 procent. Zbyt szczegółowe pytania zadaje jak na pracownika. To jest moje zdanie

Chodzi oczywiście o pracę ajenta ale także pracę dziewczyn na sklepie. Czy jest ktoś kto się odważy w szczegółach napisać za co macie odpowiedzialność materialną na umowach bo tak nie do końca mogę zgodzić się z niektórymi wypowiedziami. Padają ostre słowa takie jak mobbing, przekleństwa to musi być fatalnie a jednak pracujecie... nie rozumiem marnować czas na taki szajs

Zadowolona

Dziewczyny, tak czytam Wasze opinie i stwierdzam, że mało wiecie na temat tej firmy. Moim kierownikiem dawno temu była Ma. Tusz. mobbing na mojej osobie był straszny. Skierowany był ze strony kierowniczki regionalnej i osób z zespołu, które właziły jej w tyłek. To była masakra. Gdy zmienili nam kierownika sytuacja uległa zmianie. Nowa kierowniczka okazała się równą babką nieznoszącą donoszenia więc koleżanki z zespołu nie miały pola do popisów. Jednak jedna wyjątkowo wredna nie dawała za wygraną. Szkoda mi było mojego zdrowia więc złożyłam wypowiedzenie. Co się okazało? Zostałam doceniona i dostałam podwyżkę, oczywiście zarobki w tej firmie to tajemnica więc nie mogłam nikomu o tym powiedzieć. Wszyscy jednakowo pracują a każdy inaczej zarabia. Satysfakcję mam do dziś (nie pracuję już jakiś czas), że donosicielka A.K. - zainteresowana choć mało inteligentna jak czyta to skojarzy - pracowała tak samo jak ja za dużo mniejsze pieniądze.

KARMEN
@Zadowolona

Witam! Zastanawia mnie skąd stwierdzenie iż mało wiemy o tej firmie? ;) Tu muszę przyznać racje. Kiedrownik a raczej podejście kierownika regionalnego ma mega znaczenie w relacjach między załogą i a firmą. My możemy również podziękować iż mamy naprawdę ludzką osobę na owym stanowisku. I z tego miejsca aby nie pisać samych złych rzeczy na ową firme, z ręką na sercu dziękujemy za KR- nam przydzielonego. Pani K.W DZIĘKUJEMY. Każdy ma coś za uszami, każdy wykonuję swoją prace jak umie i wkłada tyle serca ile uwarza za słuszne. A wracając do meritum sprawy naprawdę super iż docenili pracownika, jest to raczej wybiórcza jednostka ale liczy się dobra wola KR( w tym przypadku nowego KR). Pozdrawiam Koleżanki i jak się okazuje kolegę na pokładzie.

@Zadowolona

Dlaczego zoatalas "doceniona" i dostalas podwyzke? Zebys sie nie zwalniala przypadkiem. Zawsze tak robia, ze mna tak bylo i z innymi tez. Nie mysl ze jestes jakas wyjatkowa dla nich. sory.

Zostaw merytoryczną opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TABAK POLSKA Sp. z o.o.