Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TABAK POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Kasjerka

Witam. W poniedziałek mamy inwentaryzację całego towaru.Czy ktoś może napisać jak to wygłąda czy salon jest otwarty dla klientów.Jaką odpowiedzialność ponosimy za prasę tą nieoddaną za kradzieże i po jakim czasie zostaniemy poinformowane o jej wynikach.

@Kasjerka

z reguly inwentura jest przed praca bardzo rano albo zaczyna sie np dwie godziny przed zamknieciem..kradzieze powinniscie miec zrzucone z kamer na pendriva i zgloszone,towar skradziony odlicza sie wtedy od inwentury a tak wam dojdzie do brakow,niezdana prasa do uregulowania...towar za lada musi zgadzac sie w 100%...na reszcie sklepu kazdy punkt ma swoje minimum dopuszczalne przy inwenturze,kazdy inne i braki nie moga przekroczyc iles procent tego minimum,wtedy nota obciazajaca za roznice w przekroczeniu dzielona na ilosc pracownikow

(nie)Zadowolona

Pracowalam w tym pseudo kiosku prawie 2lata, odeszłam - to co się działo to cyrk. Na ostatnią chwilę propozycja podwyżki , dlaczego kurde nie mogą docenić pracownika jak pracuje, tylko dopiero jak się ktoś chce zwolnić??? Czekam tylko na rozliczenie inwentaryzajcji, która będzie nie wiadomo kiedy bo pozostały zespół również się posypal, czekam na wypłatę nadgodzin i urlopu za 2017 i mam nadzieję, że będzie to wypłacone w lutym (!!!!!), brak pomocy ze strony KR, ciągle braki za lada ( pomimo tego,że zespół był zgrany)...brak słów. Nie wrocilabym nawet jakby 4 tys na rękę proponowali. Obecnie mam pracę gdzie przysługuje mi 20 min przerwa...(ohh, jak dobrze mieć przerwę, a nie jeść między klientami) chce iść siku to idę...a nie jak w tabaku, że non stop ruch i sikanie dopiero po 21 jak ruch się zmniejszy.... Podniescie zarobki i zatrudniajcie większą ilość osób to ludzie będą pracować!!!!! Bo tabak łamie kodeks pracy na każdym kroku.

Katarzyna
@(nie)Zadowolona

W jakiej miejscowości pracowałas? Na Śląsku? Jutro mam pierwszy dzień

Ktos

Witam czy ktoś z was przebywa/ł na l4 ż powodu choroby dłuższy okres i jak to wyglądało po powrocie więcej godzin i mniej wolnego czasu czy po prostu zwolnienie ?

@Ktos

Nie rozumie co masz na mysli? Ja bylam tydzien na l4, ale wrocilam i nic sie nir zmieniło bo kolezanki chcialy nadgodziny, wiec nic nie odrabialam

Dorotka

Ja byłam prawie dwa miesiące na zwolnieniu i wróciłam normalnie do pracy. Dziewczyny w tym czasie robiły dużo nadgodzin ale po powrocie grafik miałam standardowy, ani więcej ani mniej godzin.

Bylypracownik
@Dorotka

Byłam 3 miesiące na zwolnieniu z powodu operacji po skończonym zwolnieniu dali mi urlop a później wypowiedzenie za porozumieniem stron

@Bylypracownik

a dlaczego za porozumieniem stron?

@miriam

Nie mam pojęcia postawili przed faktem dokonanym . Podobno zmienił się opiekun regionalny .

miriam

ale to nie ma znaczenia,to ty musisz wyrazic zgode na rozwiazanie umowy za porozumieniem stron,zreszta na jakiej podstawie?nie powiedzieli ci?

Bylypracownik
@miriam

Nie powiedzieli tylko że musimy się rozstać i tyle .

acb
@Bylypracownik

ale dałaś się podejść, może musieliście się rozstać nie wnikam, ale jeśli nic nie przeskrobałaś to cię wyrolowali bo przysługuje ci okres wypowiedzenia z który powinni ci zapłacić

bodzio
@Ktos

Jak przyjęli kogoś już za ciebie to licz na zwolnienie

Dzień dobry, czy ktoś może mi napisać jakie jest wynagrodzenie miesięczne - ajencyjne? Bo mam bardzo sprzeczne informację i nie wiem czy podjąć się pracy..

@anonymous

Uciekaj z tej firmy, to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) zanim zaczniesz prace poczytaj opinie o tej "cudownej" firmie i się dobrze zastanów

Telefonicznie pani poinformowała mnie, że w nowootwartym od grudnia tego roku saloniku będę mogła liczyć na około 10000 miesięcznie, konieczna jest działalność gospodarcza. Z tych pieniędzy oczywiście musialabym opłacić pracowników i zus więc nie zostałoby mi nic, 10000 kaucji i wisienka na torcie-weksel in blanco :) Jeśli nie chcesz "pracowac" charytatywnie to zapomnij o współpracy z Tabakiem.

Zasady zatrudnienia

Alicja

@Kasia, rozumiem, że wydarzyło się coś bardzo poważnego, skoro konieczne jest założenie przez Ciebie sprawy w sądzie Jakie masz doświadczenia z TABAK POLSKA Sp. z o.o.? Twój wpis w tej sprawie będzie bardzo przydatny osobom, które chciałyby się dowiedzieć jak najwięcej o tej firmie.

@Alicja

Owszem stało się. Dostałam notę obciążającą na 700 zł, chociaż nie pracuję tam już od sierpnia.

To znowu Ja !
@Kasia

Odnośnie inwentaryzacji jak i not, jak jeszcze pracowałam u tego cudownego pracodawcy pamiętam, że był mail od kogoś z "góry" że nota jest wystawiana do 20-go dnia następnego miesiaca po przeprowadzeniu inwentaryzacji. Ustosunkuj się do otrzymanej noty, napisz dlaczego nie zapłacisz i napisz co masz im co zarzucenia odnośnie samej inwentaryzacji, byc może złamano twoje prawa pracownicze i nagięto zasady które dotychczas obowiązywały w firmie - przemyśl to.. Powodzenia - trzymam kciuki !

Pojawiam sie i znikam i znikam
@Kasia

Czy osoby, które mają już za sobą batalię sądową z tymże pracodawcą zechciałyby podzielić się szczegółami ? Z czystej ciekawości śledzę to forum i zastanawiam się jak Wam poszło?

Witajcie. Szukam osób chętnych do pozwu zbiorowego. Chętnych proszę o kontakt przez e-mail: kasiaa92p@onet.pl

@Kasia

Hej,poczytajcie wcześniejsze posty ,(z kwietnia i maja )są tam podane mejle. Sprawy w sądzie

@były pracownik

Ale ja chcę założyć nową sprawę, bo tamte są już w toku.

....
@Kasia

Hej, poczytaj o pozwie zbiorowym a mianowicie ilu musi być zwolnionych pracowników w ciągu 30 dni - jaki procentów w stosunku do zatrudnionych osób. Niestety firma wypowiada umowy o pracę w sprytny sposób aby nie przekroczyć "limitu" - natomiast jest to przesłanka do zasiegniecia porady prawnej u dobrego adwokata specjalizującego się w prawie pracy, który potrafi działać nawet w takich przypadkach. Proponuje indywidualnie składac pozwy a pokrzywdzonych powoływać na świadków. Powodzenia...

gostek

Cześć wszystkim, czy orientuje się ktoś po jakim czasie może przyjść nota za inwentaryzacje? Czy jest możliwość że nic nie przyjdzie? Zaznaczę, że moja współpraca z tabakiem na szczęście się skończyła.

@gostek

Witaj, ja nie pracuje od sierpnia i teraz (4.12) dostałam notę obciążającą na 700 zł

Lolavanx
@gostek

Jest mozliwość, ze nic nie przyjdzie. Odchodząc 2lata temu nic nie dostałam. Choc rozbieżnosci jakies byly, prawdobnie byly w granicach 0.2%. zalezy tez kiedy się zwalniasz. Jeśli inwentaryzacja była rok wcześniej to jest szansa ,że rozbieżności bedzie sporo. Ja miałam szczęście odchodząc miesiąc po ostatniej inwentaryzacji.

To Ja !
@gostek

Odnośnie inwentaryzacji, jak jeszcze pracowałam w tym g..... pamiętam że był mail od kogoś z "góry" że nota jest wystawiana do 20-go dnia następnego miesiaca po przeprowadzeniu inwentaryzacji. Ustosunkuj się do otrzymanej noty, napisz dlaczego nie zapłacisz i napisz co masz im co zarzucenia odnośnie samej inwentaryzacji. Powodzenia - trzymam kciuki !

Alicja

@Kasia, czy firma TABAK POLSKA Sp. z o.o. poinformowała Cię o przyczynie nałożenia na Ciebie tak dużego obciążenia? Z czego, Twoim zdaniem, może ono wynikać?

@Alicja

Podpisałam wspólną odpowiedzialność materialną, a jak odchodziłam robiono inwentaryzację. Teraz przysłali mi wyniki.

Meg

Witam. Czy ktoś obecnie pracujący w tabaku mógłby sprawdzić w ax ilu ajentow ma obecnie tabak? Sprzedaż detaliczna -> tabak psd i tam w ostatniej rubryczce jest czy jest partner czy nie. I gdyby ten ktoś mógł podać miasta . Będę bardzo wdzięczna. Potrzebne info do sądu pracy

Uciekajcie z tej pracy jak najszybciej!! Płacisz za złodziei, za braki w gazetach, zdrapki - WSZYSTKO! Żadnych przerw, PRACA ZA TAK ŚMIESZNE PIENIĄDZE PRZY TAKIEJ LICZBIE GODZIN Jesteście traktowani przedmiotowo. Masz robić wszystko a i tak Ci powiedzą, że jest źle!

Wiedzma
@Ania

Dokładnie oczekują cudów a robisz za grosze.To jest jakiś żart proponuję kontrolę wysłać Ludzie nie dajmy się !!!

@Ania

Zgadzam się z Tobą. Ludzie, 100 razy się zastanówcie zanim podpiszecie z nimi umowę - to, że dają umowę o pracę nic nie znaczy. 9 - 10 godzin bez żadnej przerwy, możliwości wyjścia do toalety, o zjedzeniu czegokolwiek możecie zapomnieć.

Wiedzma

To jest jakaś masakra łamanie wszystkich praw pracowniczych zero przerwy,nadgodziny,pretensje o byle co obraza publiczna,kretactwo Większego g**** to ja w życiu nie pracowałam Bezczelna KR która obraża ludzi zero szacunku. Pozwać ich proponuję zbiorowy pozew Tyle ile nerwów straciłam tam to w życiu tak nie miałam. Oszuści,złodzieje Zawsze patrzalam na gazety po czym patrzę a tu stos gazet na jakiej postawie mam płacić LUDZIE TRZEBA POKAZAĆ IM ŻE NIE MOGĄ TAK TRAKTOWAĆ LUDZI BŁAGAM RÓBMY COŚ Z TYM BARDZO PROSZĘ O KONTAKT Z OSOBAMI KTÓRE TEŻ ZOSTAŁY ZWOLNIONE

zwolniony pracownik
@Wiedzma

Napisz na podane wcześniej mejle . pozdrawiam

Wiedźma 2
@Wiedzma

Wiedźma wrazie co jak się z Tobą skontaktować bo tez tak uważam jak ty tylko ze nadal pracuje ale szukam sobie nowej pracy bo jest tal jak piszesz

@Wiedzma

Witaj, ja też zostałam zwolniona, pod koniec sierpnia. Nie mam o to żalu, i tak chciałam odchodzić. Kilka miesięcy był spokój - myślałam, że Tabak to już historia i przestałam myśleć o pracy tam. W poniedziałek (4.12) dostałam notę obciążającą na 700 zł. Byłam u prawnika - zamierzam walczyć, nie zamierzam się poddawać, bo niby z jakiej racji mam płacić za inwentaryzację przeprowadzaną przez zewnętrzną firmę?? Też myślałam o pozwie zbiorowym - w grupie siła, tylko tak możemy dać im nauczkę. Jakbyś chciała porozmawiać, to pisz na maila: kasiaa92p@onet.pl

Lolo

Witam wszystkich. Bardzo proszę o konstruktywną odpowiedź. Mam propozycję „przejęcia” jednego punku jako ajent. Jestem po spotkaniu z regionalnym i ostatnim etapem ma być spotkanie w siedzibie ich firmy. Pytanue brzmi, warto?:)

Iza
@Lolo

A w jakim mieście ?

Zibi

Jezeli sam takze zamierzasz pracowac w tym salonie, to warto. Jezeli chcesz miec tylko pracowników, to chyba sie nie oplaca

Basia

Hej dziewczyny :) a jak jest u was z obciążaniem za gazety? Jak to wygląda? Noty czy nabijacie na kasę?

barbara tu barbara tam i gosia

chyba nie jest tak źle, umowa o pracę i to jest najważniejsze

Lolavanx
@barbara tu barbara tam i gosia

Najwasniejszy jest stosunek pracy do płacy,atmosfera w pracy, wzajemy szacunek , uczciwość i przestrzeganie prawa. A tu tabak lezy i kwiczy.

Zoja
@Lolavanx

Nie przesadzaj, atmosfera zalezy od tego z kim pracujesz w sklepie. U nas jest calkiem ok, dogadujemy sie, ostatnio nawet mialysmy podwyke

Koralik

Hej czy u Was KR tez się czepia o wszystko i twiedzi ze non stop jest syf i bałagan ????

Niedoceniony Tabaczek
@Koralik

Nie u nas się nie czepia...ale my sprzątamy na bieżąco...dziewczyny które były u nas w delegacji zawsze mówiły ..jak tu u was czysto...więc trudno określić czy Kr się czepia bez powodu...czy po prostu źle trafiłyscie...ale faktem jest że za to co my tam robimy...to powinni nas docenić...

@Niedoceniony Tabaczek

My teztez sprzatamy bo Przeciez to nasze miejsce pracy wiec wstyd by byl jakbysmy mialy (usunięte przez administratora)

Koralik

My tez sprzątamy , gazety układamy praktycznie non stop klienci się śmieją ze są tak ułożone jak pod linijkę ????ale jak kr wpadnie to uważa ze nie są ułożone ????

OLO

KOCHANI UWAŻAJCIE BO FIRMA WYSYLA NA NAS TAJEMNICZYCH KLIENTÓW -SOBOTA 14/10 BYŁ ZMASOWANY ATAK OLEŚNICA , WROCLAW , SIERADZ, ZDUŃSKA WOLA

Natalia
@OLO

Witam potrzebuję się z tobą skontaktować tu grubsza afera się szykuje ....\ nat.mal@wp.pl

A Hugo was to...

To jakieś chore jest...pracuje w firmie 8 lat...przyjęli nowa osobę...dostała na umowie tyle samo co ja zarabiam teraz...to są żarty jakieś...patologia..mam nadzieję że się niedługo uwolnie z tej firmy..

345!
@A Hugo was to...

to prawda nowa osoba dostaje taką samą stawkę, a gdzie dodtek za szkolenie nowego pracownika ? paranoja

Jj

Ja pracuje ponad 3 lata i dostalam tylko dwa razy note na jakies 5 zl ????

Oni są chorzy i to tak na maxa po 1roku i 6 miesiącach przysyłają mi pismo że mam do zapłaty za niezdaną prasę wiecie co cmoknijcie mnie gdzieś bo wam zapłacę możecie mnie straszyć sądem i komornikiem ( za 36 zł ) tak to nawet w przedszkolu nie ma - po prostu żal - nie wiem czy się śmiać czy płakać ale makulatury nigdy za wiele ;)

Zostaw merytoryczną opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TABAK POLSKA Sp. z o.o.