Invest Success Sp. z o.o.

Opinie o Invest Success Sp. z o.o.

skandal 2013-08-26 11:20:49
jesli aktualnie poszukujesz pracy i natrafiles w internecie na ogloszenie aplikacyjne z ww firmy, to szczerze Ci odradzam. Powiem tylko tyle ze w tej firmie "podstawa" nie jest podstawa. Sami chyba nie wiedza czym ona jest. Musisz zrobic okreslona ilosc spotkan zeby ją otrzymac. Czesc ludzi juz poodchodzila i ja tez nosze sie z takim zamiarem.

Dodatkowo proces rekrutacji byl dosc dziwny. Po rozmowie w SkyClubie i otrzymaniu informacji ze sa na TAK dopiero o godz 8rano nastepnego dnia dostaniesz informacje o miejscu spotkania. Troche to dziwne ale robia tak dlatego zeby nie znalezc informacji na temat firmy. Dodatkowo firma sprzedaje jakies dziwne urzadzenia na prezentacjach w calej Polsce.

NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!
byly_bili 2013-09-14 11:39:45
hej,

Podstawe masz 3tys brutto. niezle jak na poczatek prawda? niestety cie rozczaruje. podstawe dostaniesz jak zrobisz 100 spotkan w miesiacu. za jedno spotkanie masz 30zl. Pracujac codziennie (sobota niedziela) przez miesiac trzeba zrobic po 3 spotkania dziennie. Na poczatku byla informacja od "Garbatej Lolity" ze juz ustalaja szczegoly z callcenter i to wlasnie callcenter bedzie nam umawialo spotkania. Okazalo sie z gola inaczej. Sami sobie umawialismy spotkania.

Co do kadry kierowniczej. Jak dla mnie tylko jedna osoba byla w miare kompetentna tzw "rudyRafal" wygladal na spoko goscia. Pozostala kadra to osoby z ktorymi jakbym sie przywital uscickiem reki sprawdzilbym czy dalej mam przy sobie zegarek. Niestety cale "prezesostwo" to jakies cwaniaczki. U mnie nie wzbudzili zauifania.

Dodatkowo firma sprzedaje jakies urzadzenia do naswietlania czy jakis inny badziew. Firemka typu garnki i inne kołdry.

OGOLNIE ODRADZAM FIRME!!! NIECH BANKRUTUJA W PISDU!!!!!!!!!!!
powinien byc na to jakis paragraf!!!
byly pracownik 2014-06-18 23:53:55
jedynie co jest tam fajne to grupa ludzi z ktorymi sie pracuje pozdrawiam medicus RWD!!:D
Szalony młody i przystojny xD
Maryś 2015-10-27 01:39:13
Tam sami tacy byli :D zgrana paczka :D
Tencosprawdzil 2016-04-20 12:11:59
Data wykreślenia z Krajowego Rejestru Przedsiębiorców - 2015-12-07.
Zatem spółki już nie ma. :) Jeżeli ktoś chce sobie sam sprawdzić to na stronie ministerstwa sprawiedliwości można. Nr KRS spółki to 0000386583.
Oprócz tego dobra firma to była. :)
MZ 2016-06-14 14:23:30
wyłudzili dużo kasy od ludzi za szkolenie Blera, które się nie odbyło i nie miało odbyć, popatrzcie w KRD, pozdrawiam prezesa dzieciak zrobił niezły przewał
Maciej
Wiek 2016-06-19 13:31:13
Invest Success Sp. z o.o. podobno poszukiwało kogoś ostatnio, więc wszedłem na to forum i czytam, aczkolwiek wygląda to dość dziwnie, mam mieszane uczucia, ciekawy jestem czy to prawda co tu czytam czy jak jest, mimo to jestem dobrej myśli, to szukają kogoś?
Zostaw swoją opinię o Invest Success Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invest Success Sp. z o.o.