TED-GUM

Ruda Śląska

Opinie o TED-GUM

Były pracownik 2013-07-22 14:07:26
Bardzo sympatyczna firma, przyjemny klimat pracy,
stosunkowo wysokie zarobki do umiejętności :)

Nie skąpią grosza, same pozytywy !
( no jedynym minusem może być niewielkie docenianie nowych pomysłów, ale to chyba w każdej firmie )

tex 2016-02-20 22:24:55
warunki pracy jak w kolchozie
Exzab 2016-03-28 14:12:36
Bardzo słabe warunki pracy. W biurze 25 osob na 40 mkw. (Grzędy jak w kurniku). Magazyn - trzeba skakać po regalach jak małpy w zoo. Co innego obiecują na początku co innego jest w rzeczywistości. Kierownictwo w tej firmie to jakieś nieporozumienie, zero wiedzy zero doświadczenia.
tex 2016-04-02 21:39:59
Firma powinna być zamknięta ze względu na warunki pracy.
titi 2016-04-25 12:58:39
To jest polska wszystko można zalatwic zresztą każdy może zobaczyć warunki na kokota fawele jak w brazylii
kubus 2016-05-09 20:58:37
Wiele lat temu pracowałem w TEDGU-mie i przeniosłem się do innej firmy (niestety jak się później okazało dużo gorszej) rozwazalem powrot lecz przysłowie mówi ze do tej samej wody się nie wchodzi. Z mojej historii moge tylko potwierdzic ze w TEDGUM-ie dobrze mi się pracowalo i kulturalnie się rozstałem.
fix 2016-05-13 23:50:23
Ta firma to dno totalne.
Zostaw swoją opinię o TED-GUM - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TED-GUM