Opinie o tedgum.pl - TEDGUM Tadeusz Wojciechowski w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tedgum Tadeusz Wojciechowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tedgum Tadeusz Wojciechowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tedgum Tadeusz Wojciechowski w Ruda Śląska

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Na jakie wsparcie w Tedgum Tadeusz Wojciechowski mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Co wchodzi w socjal Tedgum Tadeusz Wojciechowski?

A co się tu w firmie tak w sumie teraz robi, bo nawet nie wiem? Mało tu opinii cos macie a z tego roku to już wcale. Też z Rudy jestem a cos nie kojarzę. Jako kto mogę tu robić bez doświadczenia?

./:!?. Nowy wpis

Nie warto się babrac praca w tej firmie. Wyplate na papierze masz trochę wieksza niż min. krajowa a reszte masz placone pod stolem. Cfaniactwo właściciela jest nieograniczone. Nie ma zadnej, ale to zadnej mozliwosci rozwoju. Brak jakichkolwiek dodatków typu multi sport albo podobnych. To jest wlasnie ten typ prywaciarza o ktorym pisze sie te wszystkie historie.

Czy w Tedgum Tadeusz Wojciechowski są szkolenia zewnętrzne?

zorientowany

Jak jest taka potrzeba, to tak.

Edyta
@zorientowany

Czyli często to raczej się nie zdarzają? Jakie było ostatnie i kiedy?

zorientowany
@Edyta

W jakim celu zostało zadane to pytanie? Jest Pani pracownikiem, kandyduje na jakieś stanowisko, czy jest jakiś inny motyw?

@zorientowany

Ja na przykład zastanawiam się nad pracą tutaj i też bym chciała znać odpowiedź na to pytanie. Proszę zatem o odpowiedź, jeśli można. :)

@Pawlo
@Anna

A jakich umiejętności Pani brakuje na stanowisko, o które się stara? :)

Mikołaj

Na stronie tedgum.pl widziałem, że firma wykonuje na zamówienie elementy metalowo-gumowe do części motoryzacyjnych. Czy produkcja robi krótkie serie i można złożyć zamówienie indywidualne? Gzie jest odbiór? Można złożyć zamówienie na stronie internetowej, czy tylko u głównych stacjonarnych dystrybutorów tych części?

Krzysztof
@Mikołaj

Proszę napisać na tedgum@tedgum.pl z informacją, jaka część jest potrzebna, jakie ilości i wszystkie istotne informacje.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tedgum Tadeusz Wojciechowski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Lorem ipsum

W 2018 byłem tam na rozmowie o pracę. Pracodawca proponuje UOP na najniższą krajową, resztę pod stołem. Nie polecam.

Czy Tedgum Tadeusz Wojciechowski ma ściśle ustalone godziny pracy?

Poinformowany

Zazwyczaj są jakieś zakresy godzin, w których trzeba się zmieścić. Kwestia stanowiska i ustalenia z kierownikiem.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Tedgum Tadeusz Wojciechowski?

Mor

Nie ma tam żadnych nagród.

marek

nic się nie zmieniło na rozmowie że bym tyle dał ale najniższa reszta pod stołem interesowała mnie stawka 5tys brutto ale nie ma problemu teraz mam 6tys brutto.Właściciel to cwaniaczek mówiący że nową halę buduje będzie za rok itp ale mu państwo pobiera duże podatki więc najlepiej zus od najniższej a było jeszcze pytanie czy może na umowe zlecenie a szuka fachowców i ma duże wymagania. Sobót i nadgodzin brak bo uważa że robotę trzeba zrobić do 8 godzin i od poniedziałku do piątku(ja myślę że nikt by mu za te same stawkę nie został).Sami się zastanówcie ja nie polecam.

Maks
@marek

Chciałeś 5 teraz masz 6 haha średnio wiarygodne. powiedz gdzie robisz, to też się zatrudnię Haha

marek
@Maks

zapraszam zamet budowa maszyn detale do 150 ton(ustawianie,programowanie).Szukają ludzi na frezarki bramowe,wytaczarki jak rozumiem znasz się i bez problemu sobie poradzisz to taka stawka jak najbardziej aktualna wszystko jest płacone legalnie na pasku jeszcze jakieś pytania.Zarobki po 5 tys. brutto to również leiber poland ale tylko w narzędziówce a znam jeszcze wiele firm płacących po 5 tys brutto bez problemu i co mądralo chętnie zrobię reklamę innym firmom ponieważ sporo ich miałem i dzisiaj nawet zarobki podstawy po 6 tys. brutto uważam za małe.Dalej firma progresja Piekary zarobki po 25zł na rękę na godzinę te firmy wszystko legalnie płacą tu też wytaczarki ale duże detale.Stawki ponad 20zł na rękę na godz. np. roch tarnowskie góry. Mam dalej wymieniać.

@marek

Forum dotyczy tego, jakim pracodawcą jest firma TED-GUM. Pracownicy dzielą się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi warunków zatrudnienia w niej. Zatem jeżeli chcesz napisać opinię dotyczącą innych firm to zachęcam Ciebie do założenia oddzielnego wątku.

xD
@marek

W Leiber po 5 tys,jaja sobie robicisz?

Tajniak

Tedgum i jego produkt ted 31041 NIE polecam chłam jakich mało niedorobiony produkt szkoda było to kupować odradzam cokolwiek tam kupować szkoda pieniędzy na to co oni robią

Ziutek
@Tajniak

Tak się zastanawiam, co to ma do rzeczy, jeżeli chodzi o warunki pracy... ludzie to już nie wiedzą gdzie swoje żale wyrzucać

Rozsądny
@Tajniak

Jak masz problem to napisz im maila, to nie miejsce na takie uwagi.

Czy w Tedgum Tadeusz Wojciechowski zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Odpowiedź

Z tego, co mi wiadomo, to normalna umowa na okres próbny

Maja

Jak oceniacie pracę tutaj jako tokarz? Jak warunki?

Eryk

Przyjmują bez doświadczenia?

Adrian
@Eryk

Na stronie firmy jest jedno ogłoszenie na stanowisko Tokarz/Frezer i jest tu mowa o 2 letnim doświadczeniu. Masz już doświadczenie w branży?

Ferdynand

Kiedys chcieli mnie zatrudnic za elektryka. Oferowali 2500 do reki na pol etacie ale 8h trzeba bylo robic 8h i 1 sobote. Jak nie bylo roboty to trzeba bylo robic gumy na maszynach w smrodzie. Ja sie pytam gdzie sa kontrole w takich obozach pracy? Zdarzenie mialo miejsce w 2015 roku

Dzik

Firma kiepska, kombinacje ciagle, a tu najnizsza krajowa, a tu 1/8 etatu, bo firma kryzys przechodzi. Kombinuja jak moga, warunki tragiczne, w lato idzie sie ugotowac, w zime zas zamarznac. Najlepiej przyjsc z papierkiem ktory sie dostanie w urzedzie pracy zeby UP placil nam przez rok wynagrodzenie i ZUS to wtedy sa szanse ze nas przyjma. Rowni i rowniejsi ci z kontaktami wyzej porozsadzani na stolkach reszta jak murzyni robic i nie marudzic

Pluto
@Dzik

Oj, żeby to był tylko największy problem. To wierzchołek góry lodowej.

@Pluto

Widzę że odniosłeś się do negatywnej opinii użytkownika Dzik i twierdzisz, że to tylko wierzchołek góry lodowej. Mógłbyś napisać coś więcej? Jestem ciekaw jak wygląda obecnie sytuacja w Tedgum, może znajdą się też jakieś pozytywne aspekty pracy w tym miejscu? Liczę, że odpowiesz na moje pytania, będę wdzięczny.

Pluto
@Adam

Idź na rozmowę i się przekonaj.

Dzik
@Pluto

Plusy sa rowniez jakies , nie ma tak, ze same negatywy. Placa poszla w gore ale warunki nadal tragiczne

Agata
@Dzik

A co konkretnie nie odpowiada Ci, jeśli chodzi o warunki pracy w Tedgum ? Sprecyzuj proszę bardziej szczegółowo. Interesuje mnie też, czy w firmie można liczyć na umowę o pracę.

pipi

firma za warunki do zamknięcia

Eroxd

Super firma , polecam cały sercem , Bardzo fajni ludzie. Pozdro ekipa

BYŁY PRACOWNIK

TO JEST CHORA FIRMA ..TE POWYŻSZE DOBRE OPINIE TO PISZĄ CI Z BIURA

@BYŁY PRACOWNIK

Dlaczego posiadasz takie zdanie na temat TED-GUM? Proszę, wyjaśnij użytkownikom na konkretnych przykładach z Twojego doświadczenia, jakim firma jest pracodawcą i jak wyglądają możliwości rozwojowe pracownika w niej. Twoja wypowiedź może pomóc obecnym na forum w podjęciu decyzji o zatrudnieniu w TED-GUM. Można tu otrzymać stabilną umowę o pracę z korzystnym wynagrodzeniem?

Sylwia

Firma TED-GUM ma obecnie jedno wolne stanowisko pracy: https://www.tedgum.pl/pl/praca.html Być może w przedsiębiorstwie zaszły zmiany i sytuacje, o których pisaliście wcześniej, nie mają już miejsca. Zachęcam do wyrażenia opinii na temat tego pracodawcy i warunków pracy w firmie.

fix

Ta firma to dno totalne.

kubus

Wiele lat temu pracowałem w TEDGU-mie i przeniosłem się do innej firmy (niestety jak się później okazało dużo gorszej) rozwazalem powrot lecz przysłowie mówi ze do tej samej wody się nie wchodzi. Z mojej historii moge tylko potwierdzic ze w TEDGUM-ie dobrze mi się pracowalo i kulturalnie się rozstałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Tedgum Tadeusz Wojciechowski - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Tedgum Tadeusz Wojciechowski?

Zobacz opinie na temat firmy Tedgum Tadeusz Wojciechowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tedgum Tadeusz Wojciechowski
2.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zabrzańska 22
    41-708 Ruda Śląska