zofi

Uciechów

Opinie o zofi

anonim 2011-08-09 22:47:55
Firma która zajmuje się oszukiwaniem ludzi,byłem świadkiem jak oszukują na materiałach budowlanych nie polecam tej firmy właśćićiel to cwaniak który jeszcze 10 lat temu miał tylko jedną pare butów a na oszustwie troche się dorobił
ZOFI 2011-08-11 14:24:15
Masz racje kolego ten właśćiciel jest taki hamowaty cwaniak jeszcze takiego nie znałem ,robił u mnie dach zapewniał mnie ze wszystko zrobil jak najlepiej a po 2 mieśiącach musiałem zatrudnic nową ekipę na poprawki ;nie polecam tej firmy
anonim 2011-08-15 20:11:10
Witam chciałbym się wiecej dowiedzieć o fimie Zofi ponieważ ktoś mi tą firme oferował z tego co widzę z opisów chyba jednak nie skorzystam z tej firmy wiem ze jest konkuręncyjna lecz przerażają mnie te opisy czy to prawda.
Alonso 2011-08-27 17:08:01
Witam ogólnie rzecz biorąc to nie jest firma tylko zbieranina z całego ostrowa żulów i niewykfalifikowanych pracowników którzy byli piekarzami a teraz są dekarzami i budowlancami.Samo mówi za siebie że tanio to nie znaczy dobrze bo w tej firmie to jest odwrotnie.
anonim 2011-09-17 17:38:43
Witam państwa chciałbym sie wypowiedzieć na temat firmy Zofi, jest to firma która zajmuje sie elewacjami widziałem jak pracują i jest to najgorsza firma którą spotkałem na rynku ostrowskim. Próbują wejść na ostrowski rynek budowlany zaniżaja stawki,ogólnie rzecz biorąc nie polecam tej firmy.
anonim 2011-12-08 22:52:21
Proszę panstwa nie polecam tej firmy jako wykonawcy czy docieplen czy dekarstwa,jest to firma o małum stazu na rynku ostrowskim moze jest cenowo konkurecyjna i na tym sie konczy co do wykonania to jest to prowizorko . Pracownicy z którymi miałem do czynienia nie mają nic wspólnego z wykonywaną pracą są to ludzie z tak zwanej łapanki tak to można określić włascićiel nie wie co to są poprawki a tym bardzie gwaranca jakośći-głównie nie polecam tej firmy ze wzgledu na to ze się zawiodłem na panu Szymanowskiemu.
Każiu 2013-05-29 22:14:41
Witam kolego jesli chodzi o zarobki to lipa i do tego jeśli lubisz sie prośić o pieniądze to trafiłeś.Jeśli była by to porządna firma to by ludzie nie odchodzili i przychodzili nowi.
logan 2014-02-08 21:32:28
(usunięte przez administratora)pod każdym względem jak komuś robił dach niech sprawdzi lepiej puki ma gwarancje brak jakich kolwiek spinek podziurawione kosze brak dachówek wentylacyjnych i tak dalej na ociepleniach (usunięte przez administratora)a tynku kasowanie za akrylowy a nakładanie mineralnego najtanszego
Andzia 2014-07-30 22:36:41
Myślałam że to dobra firma ale z opisu wygląda na to że to jakaś pomyłka - dziekuje za info'
kaziu 2014-10-19 17:43:08
Ostatni wpis jest śmieszny , ale nie dotyczy tej firmy - to są chyba jaja , jaka deweloperka ja bym im nie dał zrobić nawet altanki a co dopiero dach
sylwester 2015-01-31 19:55:38
jestem zaintersowany praca nowa gdzie moglbym zmeinic cos w swoim zyciu. najbardziej mi zalezy na tym zeby zmienic swoje zarobki i zeby one byly zdecydowanie wyzsze czy istnieje szansa na to w zofi? bardzo mi na tym zalezy prosze o ingerencje w tym temacie kogos kto sie zna z kims z zofi albo tam po rpostu pracuje
SEREK 2015-02-11 21:11:33
Jeśli naprawde chcesz cos zmienic w życiu to tylko w Zofi możesz to zrobic,prezes zajebisty jak do roboty tak i do płacenia
Wiechu 2015-03-06 21:41:28
Tak do płacenia jest super jak masz mu ty zapłacic , gdy jest 10 szuka pieniedzy , i wymówki bo to bo tamto bo żonka była w galeri i tak dalej - kretacz burak pazerniak i cybał nad cybały.
456 2016-05-12 19:59:38
no i pewnie atmosfera w firmie tez jest jednak dobra :)
Zostaw swoją opinię o zofi - Uciechów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zofi