Opinie o BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. w Bydgoszcz

O co chodzi z tą likwidacją, to na serio jest, czy przekształcają? Zacząłem guglać w sprawie pracy na produkcji, a widzę, że wszędzie mają dopisek likwidacja. Ktoś z pracujących może mi odpisze, co i jak...

tymoteusz

Witam na jakie wynagrodzenia na rękę może liczyć nowo zatrudniona osoba na stanowisku Magazyniera? Jak wygląda praca w tej firmie ?

@tymoteusz

zależy od doświadczenia na start 2600 brutto :)

@Odpowiedz

Ta stawka jest żenująca.

Alicja Nowy wpis

ktoś tu pisał ostatnio o wielkich przemianach planowanych w firmie i likwidowaniu wielu miejsc pracy. Faktycznie w ostateczności do tego właśnie doszło? można się dowiedzieć na jakim etapie to wszystko tak naprawdę teraz stoi? z tego co się zorientowałam w rejestrze firma jest aktywa w Polsce, więc nie będzie do końca zwijać działalności?

... Nowy wpis

Firma tekstylna Bierbaum zwalnia 150 miejsc pracy w Borken i 180 w Polsce Uderzenie w producenta tekstyliów Bierbaum: Jak wyjaśnił w poniedziałek zarząd, produkcja bielizny pościelowej w Niemczech i Polsce prawie zakończy się wiosną 2023 roku. 150 pracowników w Borken straci pracę, a w Polsce kolejnych 180. Bierbaum, producent tekstyliów z Borken, zwolni 150 miejsc pracy w swoim głównym zakładzie na Gelsenkirchener Strasse i na wiosnę zamknie prawie całą produkcję bielizny pościelowej. Następnie przejmuje ją firma z Pakistanu. Ponadto zamknięte zostaną lokalizacje w Ramsdorf i Bydgoszczy (Polska). Pracownicy Ramsdorf będą nadal zatrudniani w Borken, a wszystkie 180 miejsc pracy w Polsce zostanie zlikwidowanych. informacje z strony (usunięte przez administratora)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno

Czy zdarzają się nadgodziny w BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.?

....

tylko w niedziele rozpoczecie nocki tak nie ma nigdy nadgodzin

Alicja
@....

I to rozumiem jakoś lepiej płatne jest?

Czy jest możliwość pracy w BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. na część etatu?

Niestety nie. W związku z tym, że pracujemy w systemie zmianowym to zatrudniamy pracowników tylko na umowę o pracę na pełen etat.

Jakie wartości są cenione w BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.?

oceniane systematyczność i wykonywanie pracy :)

Czy pracodawca BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

nie

Lalala Szkop sajonara

Brak szacunku dla pracowników, Niemcy myślą że Polacy to podludzie? Dajcie dobre pieniądze Polakom to wam zrobią 150% normy,chyba logiczne ze jak się ludzia będzie zabierać to nie będą robić więcej.

Czy w firmie BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. są regularne szkolenia pracownicze?

obecny doświadczony pracownik co już bardzo tam brakuje bo dużo firma straciła doświadczonych ludzi to ta osoba doświadczona i powołana przez brygadzistę będzie ciebie szkolić i nie moa innych etapów szkoleń to co umiesz wykonujesz czego nie to wyrzucają na gorsze stanowisko lub utrata pracy nie straszę ale są takie fakty które przepracowałem w tej firmie ubiegłe 10 lat.

Była pracownica

Będziesz dobrze żyć z brygadzistkami to szkolenia Ci żadne nie potrzebne one lubią ludzi co im donoszą na innych pracowników to one uwielbiają wtedy będziesz najlepszym pracownikiem i robotę dobrą dostaniesz i urlop kiedy tylko będziesz chcieć tylko musisz im(usunięte przez administratora)lizać

Obserwator
@Była pracownica

Wszyscy byli maja tyle do powiedzenia??Dlaczego tylko za plecami wszystkich innych brygadzistek,kontroli jakości. Zgodze się z tym ze cyrki sie tam dzieją ale nikt o niczym nie wie.Dlaczego więc pracownicy nie zrobia z tym porządku?Boją sie że Marianna z nimi pocisnie,albo Krystyna odrzuci część towaru i wyplata marna.A to takie proste je uj......

Praciwnik

Zaczynamy naprawdę się bać.

@Praciwnik

Chory zakład nie liczy się zdrowie i życie ludzkie tylko interes firmy

mariusz

Widzę że firma poszukuje Magazyniera. Na jaką pensje na rękę może liczyć nowo zatrudniona osoba na ty, stanowisku ? Czy wogule warto starać się o tą posadę?

@mariusz

Chcesz zarobić na rękę 2200 to możesz przyjść ale nie zawsze jest tyle bo jest mniej

Asia

Czy w tym zakladzie wyplaty sięgają około 3000 tys.na rękę

@Asia

maksymalnie do 1900 - 2000 zl przy dobrej produkcji :)

Mariola

Tak więcej tam nie zarobisz (usunięte przez administratora) na trzy zmiany za takie pieniądze wstyd

@Asia

Tam nie polecam pracy nie zarobisz na jedną zmianę płacą tak jak tu na trzy zmiany smieszne są tam zarobki dobrze ze z tej firmy poszłam do innej i jestem bardzo zadowolona i idę z uśmiechem do pracy a nie jak tam niewisz co cię tam czeka

Aleksander
@Była pracownica

Nie polecasz firmy tylko przez zarobki czy również przez inne czynniki? Jak wyglądała Twoja rozmowa kwalifikacyjna do Bierbaum? Rozwiń swoją opinię.

@Aleksander

Zła atmosfera między innymi szef tylko wierzy brygadzistka a pracownik się nie liczy rozmowa moja była w biurze z szefem ale w biurze siedziały panie z biura i się przyglądały .A teraz nie wiem jak przebiega rozmowa czy coś się zmieniło. Tylko tyle wiem ze za te pieniadze co tam zarabiasz to nie jest warte praca ciężka na niektórych stanowiskach

Halina
@Była pracownica

Okej, dzięki za odpowiedź. A co dokładnie się robi w tej pracy? Chciałabym dowiedzieć się jeszcze czegoś o BIERBAUM, z góry dzięki.

@Halina

W tej firmie robisz wszystko składasz pościele szyjesz jeżeli miałeś styczność z maszyną to bedziesz szyć no i jeszcze jest pakowanie no i jak jest mus to musisz byc ekipą sprzyjającą i to na trzy zmiany za nie całe 2000 zł

@Asia

Na umowie masz 1800 brutto żeby zarobić 2000 na rękę musisz dostać wszystkie dodatki i premie to jest 200 ale żeby dostać premie 200 musisz nie chorować i zrobić akord to ci zapłacą. Porażka ten zakład nie polecam i zła atmosfera jest stosowany mobing przez niektóre brygadzistki i przez panie z kontroli jakości lepiej tam nie pracować ja to zrobiłam i się zwolniłam z tej firmy i teraz jest supr

Bez premi uznaniowej bo jej nie dostaniesz bo musza ci dopłacić do minimalnej pesji ha ha ha a w umowie jest plus premia uznaniowa

Jak jest z pakietem medycznym w BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.? Można dołączyć rodzinę?

Firma oferuje jedynie ubezpieczenie grupowe, do którego mogą przystąpić również małżonkowie oraz pełnoletnie dzieci.

Czy są wolne stanowiska na kontrolera jakości ?

TO NIE JA

CZY KONTROLA JAKOŚCI W TEJ FIRMIE PRACUJE CZY TYLKO UDAJE ŻE COŚ ROBI BŁĄD ZA BŁĘDEM ZWROT ZA ZWROTEM I TAK BĘDZIE BO KONTROLA NA NICZYM SIĘ NIE ZNA MASAKRA JAK NIE MA NA KIM POLEGAĆ

@TO NIE JA

Tak tu sie zgadzam .Kontrola jakosci w tym zakladzie to porażka nic nie robią tylko udają że pracują potrafia 8 godzin stać i nic nie robic

@Mariola

A na nockach to już tptalnie nic nie robią a szczegulnie ta jedna co kaze na siebie mówić pani nocki to ona przeważnie prześpi szefostwo powinno się przyjrzeć tym panią

Nie polecam tego zakładu brygadzistki i kontrole jakosci nic nie potrafią tylko potrafią obrażać i odnosic się z pogardą do ludzi tam dobrze Cię traktuja brygadzistki jak ma być audyt bo pracownik wtedy kłamie na ich korzyść parę lat wstecz było tam dobrze bo teraz gorzej niż źle .

Urlop można wykorzystać do trzech lat wstecz a reszta przepada dla wiadomości

Mariola

Tak kodeks pracy mówi że urlop mozna wykorzystać trzy lata wstecz a nie z przed kilku lat trzeba zajrzeć do kodeksu pracy

@Mariola

Tak urlop po trzech latach przedawnia sie to np ktos zaczął prace w 2013 to ten urlop juz mu dawno przedawnil sie bo powinien go wykorzystac do 30 wrzesnia 2017 a nie do 30 wrzesnia 2019

Czy to normalne żeby brygadzistka ....... wyzywała nas od (usunięte przez administratora) pier...?Operuje takim slownictwem ze szok.Czy p.Stefan tego nie widzi?Czy mamy iść do inspekcji pracy?

Pan Stefan dużo rzeczy nie widzi albo nie chce widzieć co robią brygadzistki i nie tylko one

Sylwia

Tak by było najlepiej zgłosić to do inspekcji bo szef nic z tym nie robi jak brygadzistki traktują ludzi zero szacunku dla pracownika a niektórzy pracownicy są starsi od niby tych brygadzistek .

Sylwia

Zła atmosfera między brygadzistkami a pracownikami nie polecam tej firmy bo nawet nie zarobisz Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić panie brygadzistki tylko to by musiały być osoby z poza firmy no i żeby doceniła pracowników i lepiej płacił

Zostaw merytoryczną opinię o BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.
2.1/5 Na podstawie 117 ocen.
  • Stalowa 3
    85-453 Bydgoszcz
  • NIP: 9671097037 KRS: 0000209061

BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.