Opinie o Optimet Sp. z o.o. w Nowe Brzeźno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Optimet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Optimet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optimet Sp. z o.o. w Nowe Brzeźno

Szukam info o pracy operatora CNC. Ta oferta w sieci była jakiś czas temu i wtedy dawali 5000 - 6000 zł brutto. Czy do tego czasu podnieśli pensję na start? Skoro wymagają doświadczenia i uprawnień, to jak ktoś posiada wszystkie te dokumenty i poda stawkę 7500 zł brutto, to jest szansa na dostanie tego?

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko projektant w Optimet Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

duduś Nowy wpis

Rozmowa sama w sobie spoko - pytania o doświadczenie umiejętności itp. żadnych korpo pytań ani korpoupodlenia... Oczywiście standardowo - BRAK informacji zwrotnej!! - Co świadczy o czym świadczy! Pozdrawiam

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Optimet Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 24 kwietnia.

Były robol

A ten (usunięte przez administratora) jeszcze istnieje? Praca wygląda tak - szef goni do pracy, poniża i wyzyskuje a robol ma robić i siedzieć cicho, biurowi podobnie. To tak po krótce i na temat

Danuta
@Były robol

Niezbyt zachęcająco to ująłeś. Za to jednak zbyt ogólnikowo chyba. W jaki sposób konkretnie okazuje te zachowania, o których wspominasz? :/

uaktualnienie Nowy wpis
@Były robol

szefa od stycznia 2022 nie ma…

Jak szefostwo w Optimet Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Ktoś

Szef ma ludzi za nic. Tak krótko powiem

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Optimet Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Operator CNC?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czyli co miesiąc szukają nowego kierownika produkcji?

Motylek
@Kasia

Wiem, że ogłoszenia na stronie firmy "wiszą" już kilka miesięcy co najmniej. Wg tego co mówił pracownik, "matematycznie" patrząc to średnio co 8 miesięcy zmienia się kierownik. Nic więcej nie wiem i nie chcę wiedzieć, ta średnia matematyczna była głównym powodem mojego braku zainteresowania

Motylek

Warto zwrócić uwagę na fakty - co kilka miesięcy pojawia się wakat kierownika produkcji. Na stronie firmy w zakładce praca od bardzo dawna istnieją wakaty: kierownik produkcji i samodzielny konstruktor. W rozmowie z jednym z pracowników, którego miałam przyjemność poznać, zostałam poinformowana, że na dwadzieścia kilka lat istnienia, firma ta miała ponad trzydziestu kierowników. Wnioski postawiam innym, ja nie zaryzykowałam

łowy

wydaje mi się, że dają, bo nie widziałem ani jednej opinii, w której ktoś by podważył taką informację @tomek

CHUCK NORRIS

OGÓLNIE NIE JEST ŻLE ALE SZEFIE,,,(usunięte przez administratora)

nie przesadzajcie,nie jest źle,zobaczcie co się dzieje w innych firmach w czarnkowie.

samodzielny konstryktor Damian

Hej, pozdrawiam wszystkich pracownikow Optimetu Brzezno. Pracowalem kilka lat w tej firmie i mile wspominam ten czas ;). Teraz mieszkam na stale w Finlandii i tutaj pracuje. Dodam ze po roku dostalem stala umowe o prace na czas nieokreslony. Mam tutaj finskie pozwolenie stalego pobytu oraz ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne oraz od utraty zatrudnienia......i wiece co? Jest tu jeden wielki luuuuuz i lajtowo. Wszyscy uprzejmi, zyczliwi i nikt nie odwazy sie powiedziec cos zlego o drugim wspolpracowniku.... Wiele sie nauczylem od (usunięte przez administratora) moglem poradzic sobie w dalekim Swiecie dzieki tej praktyce. Parhain terveisin najlepsze pozdrowienia

ela

a powiedzcie proszę jak z praca dla kobiet? (usunięte przez administratora)

jawa

JEŻELI CHCESZ NABAWIĆ SIĘ CIĘŻKIEJ NERWICY DO DOBRY ADRES.

jawa

Zgadzam się z powyższymi opiniami na temat(usunięte przez administratora) Praca była stresująca juz od pierwszych godzin.

Zostaw merytoryczną opinię o Optimet Sp. z o.o. - Nowe Brzeźno

• Jak się pracuje w Optimet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Optimet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Optimet Sp. z o.o.