Optimet Sp zo.o.

Brzeźno

Opinie o Optimet Sp zo.o.

jawa 2009-08-03 17:36:33
Zgadzam się z powyższymi opiniami na temat( usunięte przez administratora ) Praca była stresująca juz od pierwszych godzin.
jawa 2009-08-03 17:39:01
JEŻELI CHCESZ NABAWIĆ SIĘ CIĘŻKIEJ NERWICY DO DOBRY ADRES.
ela 2009-09-11 10:45:58
a powiedzcie proszę jak z praca dla kobiet? ( usunięte przez administratora )
samodzielny konstryktor Damian 2009-10-24 19:17:15
Hej, pozdrawiam wszystkich pracownikow Optimetu Brzezno. Pracowalem kilka lat w tej firmie i mile wspominam ten czas ;). Teraz mieszkam na stale w Finlandii i tutaj pracuje. Dodam ze po roku dostalem stala umowe o prace na czas nieokreslony. Mam tutaj finskie pozwolenie stalego pobytu oraz ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne oraz od utraty zatrudnienia......i wiece co? Jest tu jeden wielki luuuuuz i lajtowo. Wszyscy uprzejmi, zyczliwi i nikt nie odwazy sie powiedziec cos zlego o drugim wspolpracowniku.... Wiele sie nauczylem od ( usunięte przez administratora ) moglem poradzic sobie w dalekim Swiecie dzieki tej praktyce. Parhain terveisin najlepsze pozdrowienia
pracownik 2012-05-24 18:52:49
nie przesadzajcie,nie jest źle,zobaczcie co się dzieje w innych firmach w czarnkowie.
CHUCK NORRIS 2012-06-08 02:04:41
OGÓLNIE NIE JEST ŻLE ALE SZEFIE,,,( usunięte przez administratora )
łowy 2016-05-20 21:35:28
wydaje mi się, że dają, bo nie widziałem ani jednej opinii, w której ktoś by podważył taką informację @tomek
Zostaw swoją opinię o Optimet Sp zo.o. - Brzeźno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optimet Sp zo.o.