Euronet Polska

Gdynia

Opinie o Euronet Polska

smutny 2011-08-09 13:50:05
Może najważniejsze na początek. staż pracy 4lata. ogólnie powiem, że brak szacunku ze strony pracodawcy objawia się tym iż, wspomniany w innym wpisie \"biedronkowy dyrektor\" pozornie tylko przejmuje się podległymi mu sklepami. W pracy atmosfera jest różna. Usłyszałem kiedyś od przełożonego \"brak kary to nagroda\" albo jeszcze durniejsze i nie zgodne z prawem! Masz do 18-tej? jeśli się nie wyrobisz to wypisujesz się tak jak masz w grafiku i siedzisz tak długo..... Zauważyłem jedno. Na stanowiska kierownicze często kierowani są Lizusy(jeśli z załogi) ogólnie, ludzie , którzy mają klapki na oczach. Mam dośc debilnych tłumaczeń. dlaczego znów [usunięte przez moderatora] podniesiono cele... Pewnego razu po całym miesiącu zajebistej sprzedaży. Akcesoriów, gwarancji i usług ponad 35 ubezpieczeń. dostałem jakieś 40 zł. premii za sprzedaż. sklep nie wyrobił dymaniki. Dymano nas dawniej, teraz podniesienie pułapu punktowego, jest pomysłem jeszcze lepszym dla pracodawcy. NIE POLECAM!!!
Zostaw swoją opinię o Euronet Polska - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euronet Polska