Arniut Sp. z.o.o.

Opinie o Arniut Sp. z.o.o.

anonim 2011-01-10 10:46:17
Oszuści i złodzieje. Nie wywiązują się z zamówień, wszędzie mają pełno długów. Roboty wykonywane przez nich pozostawiają wiele do życzenia. Ogólnie nieuczciwa i nieprofesjonalna firma. Szczerze odradzam jakichkolwiek koneksji z tą "firmą krzak".
anonim1 2012-03-27 14:54:02
Absolutnie się nie zgadzam, firma doskonała! Zlecenie wykonane w terminie. Bez żadnych problemów. Wszystko jak najbardziej okej. Polecam!!!
ks 2012-03-27 14:56:21
Firma bardzo w porządku. Rzetelna, pracownicy sympatyczni. Jak najbardziej polecam :)
anonim 2012-11-07 23:15:18
fakt faktem oszuści jak cholera. Od kilku lat ubiegam się o zwrot pieniędzy od nich i to naprawdę sporo pieniędzy. \"PAN\" [usunięte przez moderatora] to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i [usunięte przez moderatora] klasy pierwszej bez honoru. Jeśli natkniecie się gdzieś na firmę ARNIUT odradzam współpracy tym bardziej że firma taka nie istnieje (ogłosili upadłość przez swoje długi, firma zlikwidowana). Nie wierzycie ? Sprawdźcie sobie w KRS.
anonimous 2012-11-07 23:18:55
tak [usunięte przez moderatora], wpisujesz sobie sam dodatnie komentarze w dodatku minuta za minutą w tym samym dniu. oszacuj się Złodzieju!!!
iakao 2016-04-22 23:09:51
na pewno zarobisz na start wiecej niż te 1800 zł netto.
Zostaw swoją opinię o Arniut Sp. z.o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arniut Sp. z.o.o.