Opinie o Rufi Filiks Rutkowski sp.j. w Radomsko

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rufi Filiks Rutkowski sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rufi Filiks Rutkowski sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rufi Filiks Rutkowski sp.j. w Radomsko

laura Nowy wpis

teraz maja aktulane oferty pracy wiec sporobuj poszukac tutaj na goworku maja oferty na Kreślarza-Konstruktora, Asystentkę czy Szwaczkę tylko ze napisali ze oferuja stabilne zatrudnienie ale nie napisali jaki rodzaj umowy i czy sa premie i benefity.wiec nie wiem

XXX Nowy wpis

Lepiej pospłacać długi - i żyć spokojnie, a nie w strachu odpowiedzi pisać. To samo się tyczy Cobra Yachts

maciek Nowy wpis

a powiedzcie mi taką rzecz, jak można konkretnie oskarżać ta firmę, że są nieuczciwi? bo przecież jesli ktoś kupuje u nich te drapaki dla kotów to ma podaną cenę i taką płaci przy kasie, wiec gdzie tu oszustwo, bo ja jakoś nie widzę? mam nadzieje, że teraz będziecie się zastnawiac zanim cos takiego ktoś napisze.

irka Nowy wpis

ja słyszałam ze rufi to nieuczciwa firma jak wyczuje interes to długi gwarantowane.Własciciele nie maja skrupułów oszukuja wszystkich dookoła, chodzą słuchy,że znęcają się nad rodziną to psychopaci

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Rufi Filiks Rutkowski sp.j.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
zzz

ATU i RUFI to jedna sieć właścicieli cwaniaków, dobrze że działają we wsi radomsko bo w innym przypadku musieliby sie juz zwijac i to daleko. Jeśli ktoś ma namiary do właścicieli to proszę napisać ewentualnie kontakt.

paro

Właśnie może ktoś wie jak teraz pracuje się na tych sklepach, jak z obciążeniami wypłatą no i jak atmosfera czy czepiają się cały czas i czy ktoś tego pilnuje ? jak ktoś wie to proszę o odpowiedz

Kasik

A wie ktoś może jak jest w tym ATU?

Asti

Ale to już nie RUFI tylko ATU .

aab

Firma rufi to najgorsza firma jaką znam ...kasjerki starają się jak mogą a i tak dostają w (usunięte przez administratora) Dwoją się i troją by sklep przynosił jak największe zyski . Mój poprzednik / poprzedniczka mówi , że nie ma dużego ruchu i jest czas na porządki . Wcale nie prawda . W Lgocie Wielkiej jak i na 11-ego Listopada ruch jest tak wielki , że kasjerki nie mają czasu nawet usiąść czy spokojnie zjeść kanapkę w czasie całodziennego stania w sklepie . Pracownicy pracują o wiele za dużo ..fakt produkty sprzedawane w tych sklepach są dobre , lecz cierpią w tej pracy pracownicy ..

mimbla85

W tych sklepach nie da się pracować. Haruje się jak wół, mało zarabia, odciągają za manka i przeterminowane rzeczy, mają bajzel w papierach, kierownictwo się o wszystko czepia, nawet baby "pracujące" w biurze oskarżają pracownice o picie alkoholu w pracy!! To jest c (usunięte przez administratora) stwo nie sklep!! Jak nie chcecie się wykończyć, to szukajcie innego zajęcia, bo to jest praca w stresie, prawie bez wolnego dnia, urlopu i za grosze. Koszmar!!!

koralowiec

Aw Lgocie Wielkiej sa tłumy i sprzedawczynie dwoi sie i troi aby klient był zadowolony i żeczywiscie jest zadowolony chwala ją i szkoda że własciciel nie da jakiejs premii bo zasługuje sobie Ta Pani

koral

to prawda do roboty i tyle daty i papiery

belzebub - 2009-09-10 10:50:26 rufi praca jak w typowej spożywce. Tylko parę mankamentów: 1. pracownik obciążany jest kosztami produktów które się przeterminują co jest nie zgodne z prawem 2. godziny pracy to 10 czasem 11 godzin 3. księgowość często popełnia błędy i jeżeli nie przypilnuje tego pracownik to zostaje obciążony np.500 złoty bo ktoś zapomniał o czymś, łatwo zostać z połową wypłaty. 4.remanenty, mocno naciągane obciążenia pracowników lub gdy ktoś w biurze się pomyli nie jest to sprawdzane gdzie wyszedł błąd ani prostowane w żaden sposób tylko pracownik albo zapłaci albo niech sam kombinuje co się stało czyli jazda po sklepach i proszenie się o pokwitowana itp. plus godziny liczenia. bzdura tak wcale nie jest

aa

pracuję w rufi już trochę i jeżeli sprawdzamy na bieżąco obciążenia jest o.k jak zdarzy się pomyłka łatwo ją wtedy wyjaśnic, jeśli ktoś tego nie robi to faktycznie na remanencie może się coś niezgadzać i raczej trudno znależć gdzie bo kto spamięta szczegóły np. sprzed 2 miesięcy. Towar przeterminowany ? niby skąd. Terminów ważności należy pilnować, jak coś się nie sprzedaje to nie zamawiać. Jest kierowniczka, która "niechodliwy" towar może przerzucić na inny sklep, ale trzeba się troszkę wysilić i patrzec na daty bo tłumów to nie ma i czas jest. Niby proste a jak się tego nie robi to dobrze być nie może. Weż się "do roboty" ręce to nie wszystko MÓZG też się przydaje

mamba

"aa" napisz coś więcej bo jestem zainteresowana pracą.

aa

Nie jest to prawda.

belzebub

Zostaw merytoryczną opinię o Rufi Filiks Rutkowski sp.j. - Radomsko

Rufi Filiks Rutkowski sp.j.