RUFI

Radomsko

Opinie o RUFI

belzebub 2009-09-10 10:50:26
rufi praca jak w typowej spożywce. Tylko parę mankamentów:
1. pracownik obciążany jest kosztami produktów które się przeterminują co jest nie zgodne z prawem
2. godziny pracy to 10 czasem 11 godzin
3. księgowość często popełnia błędy i jeżeli nie przypilnuje tego pracownik to zostaje obciążony np.500 złoty bo ktoś zapomniał o czymś, łatwo zostać z połową wypłaty.
4.remanenty, mocno naciągane obciążenia pracowników lub gdy ktoś w biurze się pomyli nie jest to sprawdzane gdzie wyszedł błąd ani prostowane w żaden sposób tylko pracownik albo zapłaci albo niech sam kombinuje co się stało czyli jazda po sklepach i proszenie się o pokwitowana itp. plus godziny liczenia.

aa 2009-11-11 11:16:58
Nie jest to prawda.
mamba 2009-11-11 11:21:11
"aa" napisz coś więcej bo jestem zainteresowana pracą.
aa 2009-11-11 20:03:52
pracuję w rufi już trochę i jeżeli sprawdzamy na bieżąco obciążenia jest o.k jak zdarzy się pomyłka łatwo ją wtedy wyjaśnic, jeśli ktoś tego nie robi to faktycznie na remanencie może się coś niezgadzać i raczej trudno znależć gdzie bo kto spamięta szczegóły np. sprzed 2 miesięcy. Towar przeterminowany ? niby skąd. Terminów ważności należy pilnować, jak coś się nie sprzedaje to nie zamawiać. Jest kierowniczka, która "niechodliwy" towar może przerzucić na inny sklep, ale trzeba się troszkę wysilić i patrzec na daty bo tłumów to nie ma i czas jest. Niby proste a jak się tego nie robi to dobrze być nie może. Weż się "do roboty" ręce to nie wszystko MÓZG też się przydaje
anonim 2009-11-28 19:40:37
belzebub - 2009-09-10 10:50:26

rufi praca jak w typowej spożywce. Tylko parę mankamentów:
2. godziny pracy to 10 czasem 11 godzin

bzdura tak wcale nie jest
koral 2009-12-09 10:46:08
to prawda do roboty i tyle daty i papiery
koralowiec 2010-03-17 12:36:37
Aw Lgocie Wielkiej sa tłumy i sprzedawczynie dwoi sie i troi aby klient był zadowolony i żeczywiscie jest zadowolony chwala ją i szkoda że własciciel nie da jakiejs premii bo zasługuje sobie Ta Pani
mimbla85 2012-05-09 17:20:24
W tych sklepach nie da się pracować. Haruje się jak wół, mało zarabia, odciągają za manka i przeterminowane rzeczy, mają bajzel w papierach, kierownictwo się o wszystko czepia, nawet baby "pracujące" w biurze oskarżają pracownice o picie alkoholu w pracy!! To jest c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo nie sklep!! Jak nie chcecie się wykończyć, to szukajcie innego zajęcia, bo to jest praca w stresie, prawie bez wolnego dnia, urlopu i za grosze. Koszmar!!!
aab 2013-06-06 09:30:11
Firma rufi to najgorsza firma jaką znam ...kasjerki starają się jak mogą a i tak dostają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Dwoją się i troją by sklep przynosił jak największe zyski . Mój poprzednik / poprzedniczka mówi , że nie ma dużego ruchu i jest czas na porządki . Wcale nie prawda . W Lgocie Wielkiej jak i na 11-ego Listopada ruch jest tak wielki , że kasjerki nie mają czasu nawet usiąść czy spokojnie zjeść kanapkę w czasie całodziennego stania w sklepie . Pracownicy pracują o wiele za dużo ..fakt produkty sprzedawane w tych sklepach są dobre , lecz cierpią w tej pracy pracownicy ..
Asti 2013-08-23 11:49:00
Ale to już nie RUFI tylko ATU .
Kasik 2013-10-18 20:39:46
A wie ktoś może jak jest w tym ATU?
paro 2014-04-04 10:27:19
Właśnie może ktoś wie jak teraz pracuje się na tych sklepach, jak z obciążeniami wypłatą no i jak atmosfera czy czepiają się cały czas i czy ktoś tego pilnuje ? jak ktoś wie to proszę o odpowiedz
zzz 2014-05-29 22:06:40
ATU i RUFI to jedna sieć właścicieli cwaniaków, dobrze że działają we wsi radomsko bo w innym przypadku musieliby sie juz zwijac i to daleko. Jeśli ktoś ma namiary do właścicieli to proszę napisać ewentualnie kontakt.
irka 2014-07-14 01:11:36
ja słyszałam ze rufi to nieuczciwa firma jak wyczuje interes to długi gwarantowane.Własciciele nie maja skrupułów oszukuja wszystkich dookoła, chodzą słuchy,że znęcają się nad rodziną to psychopaci
maciek 2015-02-06 12:28:22
a powiedzcie mi taką rzecz, jak można konkretnie oskarżać ta firmę, że są nieuczciwi? bo przecież jesli ktoś kupuje u nich te drapaki dla kotów to ma podaną cenę i taką płaci przy kasie, wiec gdzie tu oszustwo, bo ja jakoś nie widzę? mam nadzieje, że teraz będziecie się zastnawiac zanim cos takiego ktoś napisze.
XXX 2015-12-07 10:58:12
Lepiej pospłacać długi - i żyć spokojnie, a nie w strachu odpowiedzi pisać. To samo się tyczy Cobra Yachts
laura 2016-05-18 21:48:43
teraz maja aktulane oferty pracy wiec sporobuj poszukac tutaj na goworku maja oferty na Kreślarza-Konstruktora, Asystentkę czy Szwaczkę tylko ze napisali ze oferuja stabilne zatrudnienie ale nie napisali jaki rodzaj umowy i czy sa premie i benefity.wiec nie wiem
Zostaw swoją opinię o RUFI - Radomsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RUFI