Opinie o Sprint S.A. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sprint S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sprint S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprint S.A. w Olsztyn

FORCE telekom

Jeśli pracujesz w branży telekomunikacyjnej i jesteś wykorzystywany przez swoja firmę to dobrze trafiłeś . Powiedzmy im w końcu NIE !!! Wejdź na stronę Nie dla wyzysku! (usunięte przez administratora)

Pilnujcie Się

Panowie można wyżalić się na swoją pracę ,ale pisanie o karach i stanie sieci OPL jest nie na miejscu, stan sieci jest tajemnicą OPL i pracownik PT nie powinien o tym nawet wspominać ,a co dopiero wrzucać fotki o sieci na facebook i inne fora , wszystko jest zawarte w umowach między OPL i PT . Wreszcie zaczną dochodzić kto to piszę , bo to jest bardzo łatwo sprawdzić i skończy się to dla piszących dyscyplinarnym zwolnieniem , co za tym każdy chyba wie.

@Pilnujcie Się

ty się też pilnuj baranie , na wszystkich forach to wklejasz , OPL to Francuska firma , wszyscy powinni bojkotować OPL

monter WPRT

zaglądacie czasem tu http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,17127

jj100

sprint po 13 latach sabotażu na sieci byłej TP SA obecnie ORANGE wycofuje się z Bydgoszczy , z powód baku pracowników , już prawie wszyscy zostali zwolnieni lub sami się zwolnili albo odeszli na emerytury , to świadczy o tym co ta firma reprezentuje ,dno i 2 metry mułu ...wizerunkowo sprint jak i orange mocno stracili , zyskali tylko prezesi ze sprintu , pracownicy popadli w nędzę obecne zarobki są na poziomie najbiedniejszych krajów 3 świata

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Sprint S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. Serwisu. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Bankrut France Telecom kupił kurę znoszącą złote jajka i jedną z najbardziej dochodowych firm telekomunikacyjnych w Europie: TP S.A. Tak się robi biznes. A później tysiące ludzi musiało stracić pracę a poziom usług poleciał na łeb na szyję.

Orang

Orange idzie na dno a tonący brzytwy się chwyta. Francuzi przez lata degradowali istniejącą sieć praktycznie w nią nie inwestując, teraz jest zwijanie infrastruktury - wyciąganie kabli miedzianych i ich sprzedaż, sprzedaż budynków/siedzib łącznie z centralami. Od lat Orange łamała Polskie Prawo Budowlane nie utrzymując sieci zgodnie z jej wymaganiami zamiast inwestować w sieć z Polski były wyciągane pieniądze w postaci dywidendy przez kilka lat ponad dwa miliardy złotych (każdego roku). I aż dziw, że tam żaden Prokurator papierów jeszcze nie sprawdza

BLEC

NIEDŁUGO BĘDZIEMY ORANGE

dzik

a ja mam punkty karne w Sabie i mam to w d... ;))

A1
@dzik

No i masz rację, udupianie ludzi sprawia pomarańczowym satysfakcję, niekiedy sami nie rozumieli tego co tam nabazgrali(certyfikacja).

Uwaga do innych PT! Koledzy z innych (poza dziadbudem) PT, jeżeli uważacie że potrzebne są podobne fora jak to tylko dotyczące waszych spraw - jestem otwarty na wszelkie propozycje. Muszę jednak mieć jasną informację że takie zapotrzebowanie istnieje z Waszej strony. Muszę też mieć więcej info o poszczególnych PT, tak aby stworzyć jakąś merytoryczną i logiczną strukturę zakładek. Napewno fajnie byłoby wiedzieć o naszych wspólnych problemach więcej oraz informować się nawzajem o zagrożeniach (np. ze str. pomarańczowych lub naszych pryncypałów). Rozważam zmianę adresu forum (domeny) na taki, który tematycznie dotyczył by wszystkich. Czekam na odpowiedzi w postach na tym forum. http://dziadbud-dramat.cf/

d.szymanski

to bardzo dobrze że sieć obcej firmy Orange jest zdewastowane , czym szybciej obcy kapitał opuści polskie tym lepiej , a takie firmy jak Sprint i podobne zasługują na uznanie za działanie na szkodę Orange , z drugiej strony trudno się dziwić pracownikom sprintu że nic nie robią jak zostali już tylko ci co się na niczym nie znają i jeszcze muszą pracować w pojedynkę to o czym tu mówić ? ważne że prezesi sprintu i podobnych firm się nachapali ,... tak jak ktoś powiedział POlska to dziki kraj h..d..i kamieni kupa

debil ze mnie

Czy was prezesi nie poj......ł odnośnie dzienniczków montera , czy macie raka na mózgu , za wysokie mamy wskaźniki !!! rukwa poj.....by tak oddacie tą strefę , bez walki. Jak tak to jesteś byłym prezesem w ciągu 0,5 roku

to nie moje koledzy z innej strefy to napisali -

Przyszedł człowiek do pracy dla OPl Dobrze mu się działo Raz bili go kijem Innym razem pałą Cieszył się chłopina, że dostał robotę Robił świątek, piątek a nawet w sobotę Czas zorganizowany miał według grafiku Na komendę praca, na komendę siku Kupił sobie śpiwór nie mówiąc nikomu By na kilka godzin nie wracać do domu Uszkodzeń było dużo, Instalacji było wiele Więc oprócz soboty pracował w niedzielę Potem doszły wszystkie inne ważne święta A na koniec puenta-ODCISKI I RENTA Tak będzie w Enevie

młodyprac

Ciekawe opinie tu przeczytałem i muszę powiedzieć, że takie forum jest do d..y, jestem młodym serwisantem, pracuje ponad rok, ale widziałem już wiele rzeczy u moich "strych" kolegów, którzy prace mają w d...e, fuchy walą, a ja muszę zap.....ć, najwięcej narzekają a jak mówie powiedzcie to kierownikowi , to odwrotnie- podlizują się. ja mogę podać swoje dane bo nic mi nie zarzucą, ale na pewno na tym forum by mnie opluli.

@młodyprac

tak jak napisałeś , jesteś młody i głupi i nie znasz jeszcze życia , za 20-30 lat zrozumiesz swoich starszych kolegów dlaczego tak robią a nie inaczej , i nie zapomnij że jesteś tylko zwykłym serwisantem wykonującym proste prace ,którego można kopnąć w D... w każdej chwili , i zastąpić innym

stary
@444

Jeszcze trochę a będzie więcej mierników niż osób umiejących się nimi posługiwać - następny poszedł po rozum do głowy i się zwalnia, a to jeszcze nie koniec..... ...ale to nic nowych (młodych) pełno czeka w progu co by pałeczkę przejąć - w końcu "każdy głupi" (nie obrażając ludzi poszkodowanych przez los) potrafi, miesiąc no góra dwa i będzie Pan/Pani sama pracować -hehehehehehe

rr

Masz kolegą rację tak jak napisałeś .

ass

najlepsze to wsparcie GTW (TIT)- jak dzieci we mgle potrzebują przyzwoitki z PT bo pizdussie rączek nie mogą brudzić,eleganciki z miernikami za kilka tysi i z wiedzą czysto teoretyczną!a procedury to są tworzonone przez Orange czyli sam bełkot, a innowację w postaci smsów vat, aat to następny pomysł jak wydoić z PT kasę!wychodzę z założenia że abonent nie płaci firmie Sprint więc mam go w(usunięte przez administratora)

DYSPOZYTORSPRINT

można zadać pytanie dlaczego tak zwani serwisanci od szerokiego pasma jeszcze pracują w Sprincie skoro jest tak źle , pewnie dlatego że nigdzie indziej nie mieli by lepiej , trudno znaleźć inną firmę co płaci za nie robienie prawie niczego poza ściemnianiem uszkodzeń i piciem kawy na BN , problem to pseudo monterzy których należało by wywalić na zbity ryj a nie Orange i procedury

odp Dyspozytor
@DYSPOZYTORSPRINT

A ty koleś spie....... z forum nie masz pojęcia w uruchomienia łącza na VDSL i jakie są procedury na to więc najpierw się dowiedz , a później pisz. I nie odpisuj mi co o tym sądzisz , bo nie masz racji ,a twoje IP wskaże który to głąb z dyspozytorów to napisał

normalny serwisant
@odp Dyspozytor

ty w tym OPL całkowicie masz zlasowany mózg więc takie proste pytania są tylko dla ciebie pożywką, bo nic więcej nie potrafisz, jesteś po prostu Lizus i liż tak dalej

abonent

fakt , że Sprint nie naprawia kabli i nie konserwuje sieci jest prawdą , liczą się tylko tabelki i wykresy czas , zresztą kto ma to robić jak większość monterów się już dawno zwolniła z tej wspaniałej firmy , a ci co zostali to tak zwani serwisanci co nic nie potrafią robić poza obsługą laptopa , przecież brudna praca to nie dla nich , oni muszą najpierw prywatne sprawy pozałatwiać i zakupy w biedronce zrobić bo po całym dniu siedzenia w samochodzie już się nic nie chce

A1
@abonent

A dlaczego miałby naprawiać za darmo, Orange nie płaci, podwykonawca nie naprawia, proste. Dlaczego ktoś miałby poświęcać swój prywatny czas i materiały dla firmy, która pod byle pretekstem próbuje go w.....ć.

do normalnego debila z OPEla

Czytaj gościu dla Ciebie będę pisał powoli , abyś (usunięte przez administratora)zrozumiał , nie PT(usunięte przez administratora) sieć tylko usługi się zmieniły jak ty rukwa tak sądzisz to nie masz pojęcia co się sprzedaje i jakie usługi, także jak OPL wymieni te stare kable niespełniające parametrów świadczenia usług szerokopasmowych to lepiej nie będzie także juchu zastanów się co piszesz i kiedy pracowałeś czy pracujesz w OPL i z jakimi usługami miałeś do czynienia , także życzę Ci trochę oleju w głowie niż pisanie z mózgiem środka kapusty.

@do normalnego debila z OPEla

kabli ołowianych prawie w ogóle już nie ma o których matołku piszesz , wielokrotnie na kontroli widziałem sieć zdewastowaną przez Sprint i inne firmy , nawet nowe sieci na kablach szerokopasmowych XzTKMDXpw były zdewastowane , a może kable XzTKMXpw to też stare kable ?! , jak to mówią baletnicy co nie umie tańczyć to nawet majtki przeszkadzają ,

normalny serwisant
@ORANGE1002

takich matołów w OPLu widać nie brakuje, którzy nie mają pojęcia o sieci, żeby można było świadczyć usługi to trzeba w sieć inwestować, a czy ty zas...y kontroleru wiesz że remontów na sieci nie było od 15 lat, czy ty matole w swoim samochodzie nie wymieniasz olejów, filtrów, opon zimowych itp. aby bezpiecznie jeździć.... a może ty nie jeździsz samochodem bo nie zdałeś na prawo jazdy... nie zdziwił bym się gdyby tak było :)

do Ciebie
@normalny serwisant

Skoro tyle widziałeś to powiedz jak Sprint spie......ł kable , czy masz pojęcie jakie jest tłumienie na 1KM jakie jest PSD dla 300kHz jaki WB LB Balancse dla 300kHz ,jaki spadek ma złącze w stosunku do tłumienia na 1 kM to wtedy popiszemy , a jak na razie to 15% mają was wyj.....ć także. Także trzymaj się swojego stołka i (usunięte przez administratora) swoje , bo to forum jest nie dla Ciebie . I teraz cwaniaku według waszych procedur czas na odpowiedź 24 H dasz radę juhu.

@do Ciebie

wiedza o parametrach kabla jest dostępna tylko dla serwisantów ze Sprintu , nikt inny już się na tym nie zna :)nie myślałem że od rama rozbawi mnie jakiś , cwaniaczek kombinator leń śmierdzący , któremu się wydaje że potrafi obsługiwać miernik do testów miedzianych sieci szerokopasmowych ,nic dziwnego że sieć rozwalona jak Sprint zatrudnia takich ludzi jak ten bez-mózg "normalny serwisant"

ORANGE1002

Firma Sprint , przez kilkanaście lat outsourcingu na sieci byłej TP SA , całkowicie zdewastowała prawie całą sieć kablową i teletechniczną , która już przypomina poziom krajów 3 świata , Orange powinna wlepić potężne kary za dewastacje i jak najszybciej zrezygnować z outsourcingu tych pseudo firemek o 7 boleściach, nic dziwnego że poziom ORANGE to DNO , niech jeszcze dłużej wynajmują takie firmy jak Sprint i podobne ...

ORANGE1002

a ty na sznurku Sprintu ,tylko ja zarabiam normalnie a ty jak niewolnik , zresztą sam tego chciałeś przechodząc do pracy w outsourcingu do podwykonawców jako biały murzyn

ass

nie akceptujesz warunków pracy to szukasz nowej i odchodzisz a do tego czasu robisz absolutne minimum bo nawet jak będziesz się starał to nikt w tej firmie tego nie doceni w ręcz przeciwnie wpierdzielą na głowę więcej obowiązków bo się wyrabiasz, dajesz radę, więc nie wskazane jest w tej firmie być dobrym, trzeba walić w ch.. jak pozostali

Zostaw merytoryczną opinię o Sprint S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Sprint S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sprint S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sprint S.A.?

Sprint S.A.