Reinertsen

Oslo

Opinie o Reinertsen

Figo 2015-05-02 10:03:32
A czy Elunia vel Malkontentka jeszcze tam robi ?
!!! 2015-05-04 14:11:18
ROBI ROBI I MA SIE DOBRZE....
Romek Atomek 2015-06-14 22:22:13
Tam pracują dwie kategorie ludzi: fachowcy i Ci co sprzedali swoich kolegów Pani eli. A najciekawsze w tym wszystkim jest to ze Ci którzy zostali podkablowani wiedza o tym, i odbierają teraz telefon od swoich dawnych kolegów którzy teraz dzwonią i nagle sobie przypominają kontakty po długim czasie bo wiedza ze i na nich przychodzi kolej.
jolo 2015-06-21 14:42:49
zgadza sie!Kosior jak tam?
Były nowozatrudniony 2015-06-23 22:37:54
Panowie wracamy do gry dostałem info, firma rekrutuje na projekt w Trondheim ja i kilku moich kolegów z Olso wracamy do pracy. Podobno Reinertsen w końcu podpisał jakiś kontrakt.
Mars 2015-06-25 20:33:30
No jak to nie ma projektów będziemy budować osiedle na księżycu a później na Marsie
mars 2015-07-09 18:22:11
Ta firma już nie robi w budownictwie ponieważ oddział budownictwo oficjalnie został sprzedany z dniem 1 września przejeła go firma konkurencyjna. CO do ropy I gazu prowdopodobieństwo, że przyjmą tam kogoś z doświdczeniem w budownictwie lądowym jest baaardzo znikome, także o to bym się nie martwił
Norwedzian 2015-07-16 23:33:50
Tę firmę przejął LNS.SAGA oddział islandzki lns norge oczywiście bez wrzoda w postaci Reinertsen polen . Panowie zostaliśmy sprzedani wraz z danymi osobowymi . Czy to w pożądku ? Powiem tak jeżeli dostał bym oferte od nich do norge to ok ale dostałem do islandi nie skladalem nigdzie papierow a tu bach telefon z LNS SAGA praca w islandi . Jak mi powiedzieli stawke to myślalem ze jebne.Pozdrawiam i w d.u.p.e z n.i.m.i.pa pa do zobaczenia w norge
Jeronimo 2015-07-20 13:32:34
No właśnie do mnie tez dzwonili z Biedronki i zaproponowali stanowisko kasjera. Dostałem podobne warunki jak w Reinertsenie tyle tylko ze przelot do domu był wykupiony przez Biedronkę Airlanes. Do tego 14h godzin pracy na kasie pełne wyżywienie i polskie warunki. Czyli 1500 netto. Skąd oni mieli moj numer ??? Moze LNS saga im udostępnił ? Napiszcie proszę czy moge kogoś pozwać do sadu o odszkodowanie ? Dlaczego ktoś dał numer mojego telefonu do Biedronki ? Zastanawiam sie nad oddaniem tej sprawy do sadu ?
!!! 2015-07-27 16:34:38
ha ha ha co się tutaj dzieje...
Lidl 2015-07-29 08:29:43
No nie Panowie tak się nie da żyć jestem bombardowany telefonami z Lidla pytają się mnie czy nie chcę pracować na dziale mięsnym jako cieśla zbrojarz? Ludzie co się dzieje ? :-)
Fan Club eluni 2015-08-09 10:28:31
eluniu nosił wilk razy kilka i ponieśli ....
Mobi 2015-08-22 14:40:46
Nie pracownikow do Biedronek i lidi dostarcz Pani ela.
!!!! 2015-09-07 16:52:12
FIRMA BYŁA SUPER,A TERAZ NO CÓŻ ŻAL PATRZEĆ.....
P.S 2015-09-15 21:34:58
Panowie co z bzdury tu wypisujecie ja czekam na robote i wiem ze bedzie w pazdzierniku gora listopadzie rusza pierwsza budowa po tej przerwie w Oslo budowa galeri handlowej robota na okolo 1,5 roku dla okolo 30 osob . W przyszlym roku styczen (moze grudzien) tunel w Bodo i tu juz okolo 40,50 osob na 3 lata . Firma sie podnosi !
Wielkopolska 2015-09-22 10:40:50
A poco ma ogłaszać oferty pracy skoro wielu ludzi sama dzwoni i ci pojada w pierwszej kolejności Wiem bo dzwoniłem i rozmawiałem z panią Elą na ten pierwszy kontrakt w Oslo już są osoby wybrane po rozmowach a na ten drugi dopiero będą wybierać w październiku .
Wielkopolska 2015-09-22 10:40:54
!!!! 2015-09-22 17:05:55
POWINNI DZWONIĆ DO TYCH PRACOWNIKÓW KTÓRYCH ZWOLNILI Z POWODU LIKWIDACJI STANOWISKA......
szczecin! 2015-09-23 10:34:39
Oczywiście jeżeli znów mają pracę powinni przyjmować pracowników zwolnionych z przyczyn firmy!!!!!
lolo 2015-09-23 11:35:14
Praca w REINERTSEN

kariera.jpgREINERTSEN oferuje wiele wyzwań dla pracowników wykwalifikowanych, technicznych i inżynierów. Poprzez systematyczny proces planowania i oceny efektywności chcemy zaangażować każdego pracownika w rozwój jego kariery. To wymaga wysokiego poziomu zrozumienia kierunków rozwoju rynku oraz postępu technologicznego. Ponadto chcemy rozwijać indywidualne zdolności pracowników zgodnie z ich funkcją w organizacji.

Pracownicy REINERTSEN mogą pracować na każdym z etapów powstawania produktu, począwszy od analiz koncepcji, opracowania szczegółów, zaopatrzenia, budowy, po zarządzanie i obsługę gotowych obiektów.

Pozycja REINERTSEN zależy od zdolności dostosowania się do szybko zmieniających się warunków rynkowych. Oznacza to, że proces dostosowawczy musi być procesem ciągłym. Zależy nam na pracownikach z entuzjazmem uczestniczących w procesie rozwoju firmy, którym możemy zaoferować najbardziej ekscytujące i pełne wyzwań stanowiska pracy.
Reinertsen Polen 2015-09-24 21:55:53
Zapraszamy do współpracy z Grupą REINERTSEN firmy dostarczające materiały i świadczące usługi budowlane w obszarze budownictwa ogólnego, drogowo-mostowego, lotniczego oraz kolejowego.

Jako spółka - córka jednej z największych grup budowlanych w Norwegii poszukujemy stałych partnerów do aktualnych i przyszłych projektów na terenie Skandynawii.

Zapraszamy do współpracy zarówno małe firmy podwykonawcze i dostawcze, jak również duże przedsiębiorstwa i producentów. Gwarantujemy zadowalające dla obu stron warunki handlowe oraz stabilną i długoterminową współpracę.

ZAPRASZAMY!
Zrozpaczony 2015-09-24 22:00:41
Dlaczego chcecie przejść na podwykonawców macie nas którzy zbudowali markę REINERTSEN . Poco wam podwykonawcy ? Dajcie nam dalej prace pokarzemy co potrafimy . Dajcie szanse !!!!
Pietras 2015-09-24 22:11:53
Dajcie tylko robotę a ja juz sie wezme do roboty nie bedę sie już opierdalał. BO odkod mnie zwolniliscie nie mogę znaleść roboty . Teraz pokarzemy co potrafimy.
Reinertsen Big Company 2015-09-24 22:40:42
Pracownik[edytuj | edytuj kod]

Pracownik korzystający z komputera (informatyzacja zwiększa wydajność pracy umysłowej)
Pracownik najemny nie inwestuje własnego kapitału. W zamian za wykonywaną pracę otrzymuje od przedsiębiorcy wynagrodzenie. Pracodawca i pracownik są od siebie zależni. Ze względu na stopień przygotowania do wykonywania prac na określonym stanowisku roboczym można wyróżnić pracowników:

wykwalifikowanych – posiadających właściwe przygotowanie teoretyczne i praktyczne,
przyuczonych – posiadających pewne umiejętności wykonania prac (np. stażyści, uczniowie),
niewykwalifikowanych – nie mających właściwego przygotowania do wykonania konkretnych prac.
Każdej osobie wykonującej pracę należy się za nią godziwe wynagrodzenie. Jeżeli jest ono wypłacane okresowo, to określa się je jako płacę (potocznie "pensja"). Często koszt pracy podaje się jako koszt roboczogodziny. W przypadku edukacji jednostką bywa czasami godzina lekcyjna (45 min.).

Stosunki między pracodawcą i pracownikiem określa sytuacja na rynku pracy. Przy dużym bezrobociu pracodawcy mogą rabunkowo wykorzystywać pracowników dyktując im bardzo niskie wynagrodzenia, za cięższą pracę. W takiej sytuacji przedsiębiorcom nie opłaca się inwestowanie w nowoczesne technologie zwiększające wydajność pracy.

Jeżeli na rynku brakuje pracowników, przedsiębiorcy muszą o nich zabiegać proponując im dodatkowe korzyści. Wydajność pracowników zależy od motywacji, która może zostać zwiększona dzięki odpowiednim systemom wynagradzania lub przez marketing wewnętrzny (np. budowę kultury korporacyjnej). Zastosowanie nowoczesnych technologii może zwiększyć wydajność pracy (np. automatyzacja produkcji). Nie jest to możliwe, bez podniesienia kwalifikacji pracowników przez inwestycje w edukację.

Termin siła robocza oznacza potencjalne zdolności i umiejętności ludzi do wykonywania pracy produkcyjnej i nieprodukcyjnej, natomiast praca jest formą wykorzystania siły roboczej. W zależności od wykonywanej działalności pracownicy realizują swoje zadania przez cały rok, bądź są zatrudniani sezonowo (np. w rolnictwie i budownictwie).

Zespoły pracowników mogą być zorganizowane w formie grup lub brygad. Grupy są to zespoły pracowników wykonujących tę samą pracę. Brygady są jednostkami wyodrębnionymi organizacyjnie w ramach przedsiębiorstwa i mają stały skład osobowy, w tym własne kierownictwo, na stałe przydzielone narzędzia pracy i przydzielone określone zadania produkcyjne. W brygadzie są pracownicy o różnych kwalifikacjach, jest w niej podział pracy oraz zróżnicowane wynagrodzenie, którego wysokość może być uzależniona od funkcji spełnianej przez pracownika, jego kwalifikacji, a także stopnia trudności i ilości wykonanej pracy.

Najszerszym pojęciem dotyczącym organizacji siły roboczej w przedsiębiorstwie lub innej jednostce organizacyjnej jest pojęcie załogi, przez którą rozumiemy zespół pracowników związanych z tą jednostką umową o pracę oraz zainteresowanych jej wynikami ekonomicznymi i produkcyjnymi. Czy trzymaliście się tego , czy działaliście dla dobra firmy ? Teraz będziemy to weryfikować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DZWONIĆ 2015-09-25 08:34:14
PRACOWAĆ CHCIELIŚMY TYLKO ZA DUŻO BYŁO PRZESTOJÓW.....BRAĆ TYCH CO SĄ JUŻ CZY BYLI SPRAWDZENI....
szkoda słów 2015-09-25 09:44:33
A NIE BYLIŚMY DOBRZY NIE DZIAŁALIŚMY DLA DOBRA FIRMY????????CO ZA BZDURY KAŻDY DAWAŁ Z SIEBIE WSZYSTKO NAWET W WIELKANOC PRACOWALIŚMY ZAMIAST BYĆ Z RODZINĄ...PRZYKRE ZE TAK SIE NAS TRAKTUJE...
Były 2015-09-26 12:29:15
elka po co piszesz definicje z książek na internecie ????
pracujący kiedyś na Islandii 2015-10-07 20:53:35
A jaką stawkę zaproponowali Ci za pracę na Islandii,i w jakim zawodzie jeśli można wiedzieć?
(...)cala Polska w cieniu Slaska...:D 2015-10-12 20:21:50
Witajcie panowie,
O ile jeszcze nie wiecie firme Reinertsen Norge kupila najwieksza norweska firma budowlana czyli Veidekke.Tutaj link do poczytania lub przetłumaczenia jak kto woli:)
Serdeczne pozdrowionka dla wszystkich a w szcegolnosci z Bodo kulturhus:) tylko nie tego małego z metra ciętego:D
(...)cala Polska w cieniu Slaska...:D 2015-10-12 20:28:43
Miejmy nadzieje ze Veidekke będzie chciał się wspomagac Reinertsen Polen co jest bardzo możliwe.A jak do tego dojdzie to tylko pogratulować tym co się zalapia...:)
alE 2015-10-21 21:56:20
Pracownik – jedna ze stron stosunku pracy (drugą jest pracodawca): osoba fizyczna wykonująca określonego rodzaju pracę na rzecz pracodawcy, pod jego kierownictwem, w wyznaczonym przez niego miejscu i czasie, za co przysługuje mu wynagrodzenie.

W prawie polskim pojęcie pracownika zostało zdefiniowane w Kodeksie pracy. Oznacza osobę fizyczną zatrudnioną na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania lub spółdzielczej umowy o pracę[1]. Tym samym ustawodawca zdefiniował pojęcie pracownika poprzez wskazanie aktów kreujących stosunek pracy, a także zespół cech, które warunkują istnienie stosunku pracy[2]

Pracownikiem jest tylko osoba wykonująca pracę w ramach stosunku pracy, zatem nie może nim być osoba, która świadczy pracę w ramach przepisów prawa cywilnego, na przykład na podstawie umowy o dzieło, umowy zlecenia lub innego rodzaju umowy cywilnoprawnej (nienazwanej). Wykonywanie pracy w warunkach odpowiadających stosunkowi pracy może jednak zostać uznane za stosunek pracowniczy, nawet jeśli strony stosunku zawarły umowę o innej nazwie. Pracownikiem w rozumieniu prawa pracy może być osoba pełnoletnia, a pod pewnymi warunkami także osoba młodociana, natomiast nie może być pracownikiem osoba prawna (spółka, instytucja, stowarzyszenie) ani jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej.
oferta dla ciesli 2015-11-03 14:27:02
szukam cieśli z doświadczeniem w pracy w norwegi.(musza posiadac norweski numer podatkowy)
Szalowanie głownie tradycyjne , zakwaterowanie ,wyżywienie i dojazd zapewniamy.Kontrakt w okolicy oslo narazie na 2 miesiące duza szanasa ze sie przeciągnie. osoby zainteresowane proszę o cv na adres cscs.uk@wp.pl
:)D 2015-11-10 13:47:34
Nadzieja matką .......
!!!! 2015-11-11 11:53:49
jesteśmy wolni możemy iść.....
halo 2015-11-16 18:14:10
I JAK PRACUJE KTOŚ CZY NIKT?????
;) Ok Jest 2015-11-18 15:30:46
Z tego co wiem to na pierwszą budowę pod Veidekke pojechało 8 osób do Oslo między innymi Andrzej zbrojarz z mostu 3..tyg temu jest rotacja i wyżywienie tak jak było stawki podobno takie jak były . Ja dzwoniłem no i mam czekać podobno po nowym roku ma ruszyć pełną parą
!!! 2015-11-19 10:19:23
NO TO TERAZ POWINNI PRZYJOMWAĆ TYCH CO ZWOLNILI Z PRZYCZYN BRAKU PRACY....
Kvinto 2015-12-05 01:05:48
Nie wierzcie w takie bzdury.Mieszkam w Bergen od kilku lat znam norweski rynek pracy ,jestem budowlancem i pracuje w jednej z agencji beamingowej.Firma Veidekke nie ma teraz pracy dla wlasnych pracownikow.Sa oni przerzucani z wlasnych miejsc na delegacje i jest totalny kipisz.Mowa tu o WLASNYCH PRACOWNIKACH tej firmy.Czyli ciesle,zbrojarze majstry i kierownicy norwedzy ktorzy pracuja w tej firmie srednio po okolo10lat.Sporadycznym przypadkiem jest ze ta firma bierze pracownikow ze stalych firm beamingowych jak Adecco czy Jobzone lub Bergen Personel.Wiec nie liczcie na to ze oni beda chciec polaczkow ktorzy nie maja pojecia o jezyku norweskim co dziesiaty cos tam duka po angielsku itp.W Norge zaczela sie recesja i nie wiadomo kiedy sie skonczy a prognozy sa nie ciekawe.Pozdro
Prawdę Wam powiem 2015-12-08 19:27:02
Teraz pojedzie wazelina, która dzwoniła eluni i jej wszystko mówiła jak na spowiedzi .... A takich było wielu. Przez takich ludzi wiele osób zjechało !!!!
? 2016-02-08 18:11:22
CO TAM SŁYCHAĆ NOWEGO W FIRMIE?
ja 2016-07-26 13:28:37
pytanie - praca w firmie LNS Islandia - ktoś cos może mi więcej powiedzieć o tej firmie i o samej pracy w niej - mam ofertę pracy lecz chciałbym zaczerpnąć opinii - pozdrawiam
dsfdgdhsdhsh 2016-09-02 07:35:09
witam.
Panowie praca przy budowie mostu niedaleko Alty w firmie HAK Enterprenor As.
Kontrakt do grudnia z możliwością przedłużenia na stałe warunki :
rotacja 12/9
stawka 205 nok
zakwaterowanie i wyżywienie opłaca pracodawca
co miesiąc firma odciąga 2000 nok na bilety
Na razie wysyłają na mniejsze projekty i sprawdzają ludzi których następnie będą wysyłać do budowy
poężnego mostu TANABRU.
kontakt z biurem tylko po angielsku
tel.+4747800505
mail. stein.isaksen@hakas.no

pozdrawiam i powodzonka
zdesperowany 2016-09-15 22:34:58
panowie to wielka lipa z tą firmą hak z alty.mostu nie ma i roboty też końcówki a po drugie z reinertsena nie przyjmują żeby sensacji jak w trondheim nie było
bas 2016-09-16 14:30:45
W Norwegii recesja a LNS szykuje juz 2 tunele po 11km na Wyspach Owczych.
marian 2016-09-19 13:38:06
ma moze ktoś mejla do LNS
bas 2016-09-19 20:15:17
Hej. Warunki na Wyspach Owczych mają być takie same jak w Norwegii.
paweł 2016-09-22 16:57:06
na zimę ciężko z robotą na budowie, chyba wybore jednak lidla a wcześniej się zarzekałem że nie.
Zdesperowany 2016-09-23 08:15:34
O której firmie mówiaz przyjacielu?lns?
? 2016-10-21 18:38:30
A TAK NA POWAŻNIE CO Z REINERTSENEM?
PijanyJaruzelski 2016-10-25 14:11:51
Tam sami prezesi teraz. A ten co najwięcej pare walił to puzniej z ucha dawał. Siema Jaruzelski ty parówo.
Zostaw swoją opinię o Reinertsen - Oslo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reinertsen