Stowarzyszenie na rzecz kobiet Victoria

Rzeszów

Opinie o Stowarzyszenie na rzecz kobiet Victoria

UCZESTNIK realizowanego programu 2014-11-15 00:30:43
Nie polecam uczestnictwa w projektach które mają niby zapewnic staż i zatrudnienie!!! W rzeczywistości na staż idą osoby które znajdą pracodawce zapewniającego im po zakończeniu stażu zatrudnienie-w praktyce mało osiągalne założenie.
Na początku są zapewnienia o zorganizowaniu a wręcz znalezieniu dla nas staży a w praktyce niewielka część osób z nich korzysta 2/12. Uczestnicy są kierowane na kursy bez względu na to czy mają już kwalifikacje do podjęcia zatrudnienia czy też nie a w założeniu programu od tego było zależne odbycie bezpośrednio stażu (bez konieczności podniesienia kwalifikacji). Oferta kursu ogranicza się w praktyce tylko do 2 niezwiązanych z zainteresowaniami ani wykształceniem osób (grafika komputerowa i teleankieter).Program nastawiony głównie na kursy za które organizator dostaje "kase" z UE. Katering taki sobie... Uczestnicy z Tarnowa są dowożeni busem na kursy do Gorlic.
Zostaw swoją opinię o Stowarzyszenie na rzecz kobiet Victoria - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie na rzecz kobiet Victoria