Opinie o Moonbite S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Moonbite S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moonbite S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moonbite S.A. w Rzeszów

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Moonbite S.A.? Chodzi o pracę jako Developer, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 20 grudnia.

Rob Nowy wpis

Karta Medicover Sport, Ubezpieczenie grupowe, Pakiet ubezpieczeń prywatnych LuxMed + premia za polecenie nowej osoby do zespołu ;)

Ilona Nowy wpis

Czytam tu że dwa lata temu ponoć nikt tutaj nie zarabiał mniej niż 3 tys. Jestem ciekawa czy ta stawka wzrosła ? Możecie powiedzieć czy teraz już zarabia się więcej czy jak to wygląda?

Team Member Nowy wpis
@Ilona

Hejka, Ilona, raczej takiej kasy nie zarabia nikt - te stawki dawno poszły do lamusa - nie mówi się o zarobkach ale wszyscy wiemy, że wszyscy zarabiają dużo więcej... Jakie stanowisko Cię interesuje - wiem, że kierownictwo szuka ludzi do UI, Backendu i chyba Projekt Managerów Miłego,

Zainteresowana

Jak obecnie wygląda praca w tej firmie? Jaka jest ścieżka zawodowa, czy wynagrodzenie wciąż jest tak nisko oceniane jak kiedyś? Ile można zarobić. Czy można liczyć na wynagrodzenie 3.000 netto i więcej? Jaka panuje atmosfera wśród pracowników?

eMS
@Zainteresowana

Czesc, z tego co wiem firma sie mega zmienila. Co do zarobkow to tam nie zarabia nikt ponizej 3k, przynajmnie z rozmow z ludzmi , a jak ja pracowalem to atmosfera zawsze byla spoko. Pozdrawiam M.

@Zainteresowana

Zdecydowanie ;) Poszukują Project Managerów i Backend Developerów ( senior )

Jak długo trwa proces awansu w Moonbite S.A.?

Jens Weißflog

Ale awansu na co? Tam nie ma ścieżek zawodowych, przyjmujesz się na programistę, to jesteś programistą, na grafika to jesteś grafikiem itp.

@Jens Weißflog

Kiedyś tak było. Zaszło mega dużo zmian. Dla Dev temu są poziomy junior. min, senior ( juniora nie ma żadnego co daje dużego kopa i mega pomaga ) Co do działu UI - tak zgadza się - jest UI designer czy designer ..nie ma poziomów!. Projekty wymagające co dla mnie najważniejsze - różne. Prawie żaden projekt nie jest taki sam i na bank nie ma nudy!

Justyna
@FullStack

Czyli jak to wygląda w zarobkach tutaj jeśli na niektórych stanowiskach nie ma takiego rozgraniczenia szczeblowego? Staż pracy itp nie odgrywa roli i liczy się tylko projekt?

@Justyna

Oczywiście, że staż pracy ma znaczenie ....i to on głównie odpowiada za wysokość wynagrodzenia ... Np. w przypadku grafików nie ma np. Dyr Kreatywnego , Senior UI Designer... jest po prosty Designer UI ... tak samo na stanowiskach Project Managera - nie ma junior, serior itp.. i większe doświadczenie tym większe projekty dostajesz....rok w rok są podwyżki - wysokość w zależności od zaangażowania i stażu ... wiem po sobie! ;) Poszukują project managerów, senior backend developerów aktualnie ....

Brałeś udział w rekrutacji do Moonbite S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Żaneta

A w jakich zawodach można liczyć na stałą posadę?

Michał :)
@Żaneta

Żaneta najlepiej informatycznych :) Zadzwoń do firmy i zapytaj...to takie proste :)

Niestety

Nie mogę polecić. Z pracy mogą się cieszyć wyłącznie ludzie z Ukrainy lub tacy, którym na własnym rozwoju nie zależy. Wszyscy bardziej ogarnięci uciekają gdy tylko mogą.

Grzegorz

Firma z bardzo dobrymi opiniami w internecie to i na forum cisza nie ma maruderów!

Co tu sie
@Grzegorz

To chyba różne opinie czytaliśmy :D No i polecam na przyszłość używać jednak innego, mniej oczywistego nicku

Grzesiek

Czy Moonbite prowadzi aktualnie rekrutacje? Jakie mają wymagania na początek?

@Grzesiek

A na jakie stanowisko? Na progamistę wystarczy umieć cokolwiek z PHP, znać pobieżnie Laravela, trochę CSS i JS i można śmiało iść

Rafał
@Jens Weißflog

To wystarczy, a firma stoi w miejscu i nie dąży do rozwoju. Pytanie brzmi, czy ktoś chce pracować w tak starych technologiach i czy nie będzie tego żałować za jakiś czas, że przyswaja złe nawyki.

Atmosfera ogólnie w porządku. Z zarządem również można się zawsze dogadać. Jedyny problem to bardzo niskie zarobki jak na tą branże. W firmie zaczyna dominować zespół z Ukrainy i praktykanci. Czyli firma idzie po kosztach, a więc po trupach do celu żeby tylko hajs się zgadzał w kieszeni właścicieli. Raczej nie dbają o to aby zatrzymać pracowników. W związku z tym wielu decyduje się zmienić pracę. Fajna praca na start. Na dłuższą metę już raczej nie. Do tego umowy na minimalnej krajowej. Reszta wypłacana jest na zleceniówkach, dzięki czemu nie odprowadzają składek.

Jens Weißflog

Widzę, że lata mijają a w Moonbite się nic nie zmienia

Jens Weißflog

@Aneta Tak jak pisałem, atmosfera bardzo fajna. Można zacząć nawet od niskiego poziomu, doszkolą Cię bez problemu. Projekty są ciekawe przez pierwsze kilka miesięcy, potem zaczynasz czuć monotonię i brak rozwoju ;-) Generalnie cały czas jest mniej więcej to samo więc w pewnym momencie czujesz, że już więcej z tego nie wycisniesz. Dlatego jak nie masz zbyt dużo doświadczenia to fajnie się załapać ale w pewnym momencie trzeba iść dalej w świat. Benefitów raczej żadnych.

Aneta

@Jens Weißflog, a czy Moonbite oferuje jakieś benefity do pensji? Multisport albo prywatną opiekę medyczną? Piszesz o dobrej atmosferze, to bardzo ważne w pracy. A jak wygląda sprawa z umożliwianiem pracownikom rozwoju? Projekty są ciekawe, interesujące? Czy są organizowane szkolenia? Firma Moonbite działa w bardzo rozwojowej branży IT. Na swojej stronie mają obecnie otwarte nowe rekrutacje. Jakie macie doświadczenia związane z pracą w tej firmie? Czy osoby, którym najtrudniej, czyli bez doświadczenia w branży mogą liczyć na pracę w tej firmie? Jaka panuje atmosfera i jakie benefity firma ta oferuje swoim pracownikom? Zapraszam do dzielenia się swoimi opiniami.

Jens Weißflog

Niskie zarobki, ciężko cokolwiek więcej wyegzekwować, ale sama praca była całkiem w porządku i świetna atmosfera.

Bardzo fajna atmosfera, brak większej presji i stresu, ładne biuro. Generalnie wszystko super tylko zarobki raczej niskie. Fajna na start, żeby się zaczepić i czegoś nauczyć.

admin

Wiesz jakie warunki są w firmie Moonbite s.c., znasz pracę od podszewki? Napisz zalety i pracy w firmie, czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Moonbite S.A. - Rzeszów

Moonbite S.A.
2.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Płk. Kazimierza Iranka-Osmeckiego 6B
    35-506 Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042