Opinie o Marek Strzyż Moskit PPUH w Nowe Skalmierzyce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Marek Strzyż Moskit PPUH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Marek Strzyż Moskit PPUH o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Strzyż Moskit PPUH w Nowe Skalmierzyce

Czy można liczyć w Marek Strzyż Moskit PPUH na prywatną opiekę medyczną?

wielki piotr Nowy wpis

Oczywiście że tak. Jak podpiszesz umowę, to przypisuj a Ci na stałe lekarza. Czuwa nad tobą 24 h na dobę.

Kik Nowy wpis

Witam. Pytanie czy warto się ubiegać o robote w moskicir jako spawacz? 5 lat doświadczenia noo i jaka stawka i warunki. Pozdrawiam

Marzena

Widzę, że do Moskitu szukają pracownika na pozycji Spawacza: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/spawacz,praca.gov.plea94b566bc2e1be1caf00552956f5e93,sliwniki. Powiedzcie co się stało z poprzednim? Został zwolniony, czy może dostał awans?

Kajtek Nowy wpis
@Marzena

Praca odpowiedziakna i wymagajaca ale zarobki oscyluja w granicach ponad 4tys netto na poczatek

Obywatel

Widzę, ze firma poszukuje spawacza. Czy pracuje ktoś na tym stanowisku i może się wypowiedzieć na temat pracy? Czy warto zmienić obecna prace, która nie należy do najgorszych, jednak zarobki są średnie, dla moskitu?

Wojtek
@Obywatel

Na pewno mozesz liczyć na spore zarobki i rozwój osobisty. Szczerze polecam pracę.

Przedstawiciel Handlowy

Witam, kolega który pisał wcześniej, nie wiedział że tego tekstu nie można edytować; gdy już go doda ;) Jeżeli chodzi o przebieg rekrutacji to było dokładnie jak Pan napisał.

Tutaj także zgadzam się z mym przedmówcą.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jakie trzeba mieć wykształcenie pracując w tej firmie ?

Alan

Witam. Czy są przyjęcia do pracy do Moskitu? . Szłyszałem że się tutaj dużo zarabia? ile mogę dostać jako operator?

Paulina

@Były, atmosfera w miejscu pracy jest również ważna i wpływa na wybór przyszłego pracodawcy, dlatego chciałabym się Ciebie zapytać, jak ją postrzegasz w PPHU Moskit Kalisz? Kontakty między pracownikami wpływają na efektywność pracy zespołowej, a użytkowników zainteresują wypowiedzi dotyczące tej kwestii.

Były

Jednym słowem tragedia tacy pracodawcy powinni być zamykani z urzędu warunki pracy fatalne to mało powidziana. Pieniądze o ile się doczekacie

Paulina

@Były, zachęcam Ciebie do rozwinięcia wypowiedzi i napisania czegoś bardziej konkretnego na temat PPHU Moskit Kalisz. Jak wyglądała Twoja praca w firmie? Czy długo już nie pracujesz w niej? Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Czy może ona była pozytywnym aspektem pracy w niej? Każda wyczerpująca wypowiedź jest pomocna dla osób zainteresowanych pracą w PPHU Moskit Kalisz.

Były

Gdzie jest inspekcja pracy !!! Ten (usunięte przez administratora) należy zamknąć

Pan
@Były

dlaczego tak uważasz?

sowa

śmiało polecam wszystkim pracę tutaj

Paulina

@Czarek Niektóre osoby w tym wątku zwracają uwagę na kwestie BHP w firmie PPHU Moskit Kalisz. Uważasz, że ich spostrzeżenia są słuszne? Czy pracodawca zapewnia sprzęt ochrony osobistej? Jak to wygląda w firmie PPHU Moskit Kalisz? Co z innymi aspektami pracy w firmie PPHU Moskit Kalisz? Jesteście zadowoleni z atmosfery w firmie? Czy w firmie są pracownicy, z którymi można zawsze porozmawiać lub liczyć na ich pomoc w pracy?

owca

zero jakiegokolwiek BHP. Szef obiecuję na rozmowie stawkę godzinowa a później ja przy wypłacie ucina. To (usunięte przez administratora). Przy tokarce można oberwać w oko wiórem bo nie ma żadnych okularów ochronnych ani bhp koniec świata tam jest

Rudy
@owca

A okulary raczej sa w twojej kwesti,a nie zeby pracowac bez.to ty nie przestrzegasz zasad Bhp.

owca
@Rudy

to nie ja nie przestrzegam BHP tylko firma zmusza ludzi do ryzykowania zdrowiem. A według Ciebie wszystko jest w porządku w stosunku do pracowników? Czy szef przestrzega np. stawki godzinowej którą sam ustalił? Czy płaci w terminie ? Czy zima zapewnia na hali minimum temperaturowe? czy płaci należycie za nadgodziny- 50ki i 100ki? Czy płaci uczciwie czy cześć pod stołem? Czy w terminie? Czy to zaszczyt pracować w tej firmie czy ostatnia deska ratunku biednych ludzi?

Lalala
@Rudy

Bzdura! Pracodawca musi zapewnić sprzęt ochrony osobistej.

Czarek

Może firma nie jest idealna ale takich nie ma. Narzekających zasze znajdziemy!!!

XXXXX

Praca przedstawiciela handlowego jak tam wyglada? Bo widziałem w Pupie oferte a widze ze opinie sa bardzo slabe....

Paulina

@duży PIT a czy możesz powiedzieć coś o swoich doświadczeniach związanych z pracą w PPHU Moskit Kalisz? Czy długo już pracujesz w tej firmie? Jakie stanowisko obejmujesz?

Paulina

@as czy pracujesz w PPHU Moskit Kalisz? Co możesz więcej powiedzieć o firmie? Jakie warunki pracy są? @kunegunda czy rozmawiałeś z pracodawcą o pensji, która nie jest na czas? Wszelkie informacje będą pomocą dla osób aplikujących do tej firmy.

duży PIT
@Paulina

może ktoś pokaże jakieś zdjęcia to dopiero wam ręce opadną

as

dobrze że pieniądze są w miarę

kunegunda

Tak. W tej firmie "szef " powinien z automatu nie utrudniać i wypuszczać ludzi za porozumieniem stron. Bo nie ma moralnego prawa by utrudniać. Pensja nie na czas plus reszta ogólnego syfu mówi sama za siebie

smerf ważniak

Jeśli nie ma wynagrodzenia na czas to zawsze można odejść z pracy powołując się na art.55 kp bez zachowania okresu wypowiedzenia. Czyli od razu z dnia na dzień. I jeszcze się wtedy należy odszkodowanie od pracodawcy. Tyle krotność pensji odszkodowania ile wynosił by normalnie okres wypowiedzenia. Czyli jak ktoś miałby 3 miesiące okresu wypowiedzenia to gdy powoła się na art. 55 kp może odejść od razu a pracodawca musi mu dać odprawę w wysokości jego trzech pensji i normalne świadectwo pracy. Pamiętajcie o tym ludzie. Żeby nie było że szeryf straszy że nie puści i namiesza w świadectwie pracy a sam nie płaci a warunki pracy wszyscy wiedzą jakie są.

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Strzyż Moskit PPUH - Nowe Skalmierzyce

• Jak się pracuje w Marek Strzyż Moskit PPUH?

Zobacz opinie na temat firmy Marek Strzyż Moskit PPUH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marek Strzyż Moskit PPUH?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marek Strzyż Moskit PPUH?

Kandydaci do pracy w Marek Strzyż Moskit PPUH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marek Strzyż Moskit PPUH
1.6/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Skalmierzycka 52
    63-460 Nowe Skalmierzyce