Veolia

Tczew

Opinie o Veolia

adwodnik 2010-03-23 00:05:44
Chyba już czas aby zmienić sposób zachowywania się kierowców wobec pasażerów,a tak że całej firmy wobec nas klientów. Lub zmienijmy przewoznika na kogoś innego. Niestety Veolia nie spełnia wymogów współczesnego świadczenia usług przewoznika,ani pod względem jakości, ani kultury wobec pasażerów. A tłumaczenia się korkami są żenujące. To tylko świadczy o nieudolności dyspozytorów. A odzywki w styu "to idz sobie pieszo" ??????????????? no wubaczcie. ja bym tego kierowcę zwolnił z pracy dyscyplinarnie. to tyle na razie. Bo uwag miabym o niebo więcej. ale pozostawię na potem. Myślę że ..........
RE 2010-03-30 12:13:32
Zgadzam sie, to ze autobusy sie spozniaja to jedno. Druga sprawa jest palenie papierosow podczas jazdy i postoju. Za kazdym razem gdy wsiadam do autobusu na petli przy dworcu smierdzi w nim papierosami. Ostatnio nawet podczas jazdy autobusem kierowca palil papierosa- to nic ze okna z tylu byly otwarte i wszystko wlatywalo do srodka, pasazerowie pomimo tego ze placa to musze to znosic.
gosc 2010-04-19 22:50:31
Tak zgadzam sie z ta opinia o tej frmie Veolia ZKM Tczew jest najgorsza firma i nie znajaca sie na przwozach osob sa zamontowane elektoniczne karty biletowe co oszukuja pasarzerow.Przewoznik jak przejmowal ta plcowke ZKM Tczew obiecywal ze beda jezdzily nowe autobusy a okazalo sie ze sa stare trupy z innych miast co sa wycofane juz i po kapitalnym memoncie smiechu warte PRECZ Z PRZEWOZNIKEIM VEOLIA TCZEW.
anonim 2011-04-14 11:24:07
kierowca autobusu Frankfurt a. Main
Niemcy - zagranica
Branże:
Transport Firma:
AS - Frankfurt a. Main

» Opis stanowiska pracy
PRACA W NIEMCZECH – poszukiwani kierowcy autobusów miejskich do miasta w Hesji (okolica Frankfurtu nad Menem)

Oczekiwania:

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

- prawo jazdy kategorii D

Oferta:

- pracodawca: Urząd Miasta w Niemczech

- bardzo dobre warunki finansowe

- umowa o pracę na czas nieokreślony

- miejsce pracy: Hesja (miasteczko nad Renem)

- zezwolenie na pracę w Niemczech w gestii pracodawcy

- pomoc w zakresie zakwaterowania na terenie Niemiec

Prosimy o wysłanie życiorysu w języku polskim (oraz niemieckim) ze zdjęciem na adres mailowy: (przycisk \"aplikuj\" na dole ogłoszenia)

[usunięte przez administratora]>
oszukana 2014-10-15 00:23:29
9SslUwazajcie na kierowcow bo oszukuja psazerow na biletach jesli wy czegos z tym nie zrobicie to chyba trzeba zglosic to na policje to jest okradanie pasazerow chyba ze panowie tak malo zarabiaja ze musza sobie do wyplaty zbierac
janek 2016-05-12 20:51:16
@gipmo hej no a powiedz mi gdzie takie ogloszenie widziales od nich? bo przyznam ze ja od dluzszego czasu szukam pracy i wlasnie w czyms takim- w takiej firmie to by mnie interesowala wlasnie praca..,
Zostaw swoją opinię o Veolia - Tczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Veolia