RZEPECKI MROCZKOWSKI SP. Z O.O.

Poznań

Opinie o RZEPECKI MROCZKOWSKI SP. Z O.O.

a 2013-01-06 21:16:08
TA FIRMA TO JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIE OBIECUJĄ GÓRY A WYCHODZI CAŁKIEM CO INNEGO TOTALNY KOŁCHOZ
AK 2013-03-18 18:28:07
Witam,
Jakie są warunki przy sprzedaży flotowej?
Effo 2014-03-05 13:47:45
Ja pracuje od dłuższego czasu i jest OK. Zwłaszcza teraz rosnie sprzedaż nam bo idą modele z pełnym odliczeniem VAT - do końca marca.
Klientka_POLO 2014-05-15 12:41:47
z perpektywy klienta - załoga salonu b. fachowa i cierpliwa ;)
Wojtek 2015-12-30 22:49:42
Zabawny jest fakt że firma rzepecki mroczkowski sprzedaje forma ka vin WF0UXXLTRUCG60424 i nr rejestracyjny PO151um jako bezwypadkowy i serwisowany w aso a samochód jest najprawdopodobniej po kolizji i nie był do końca serwisowany w aso. Ale sprzedawcy idą w zaparte choć elementy podwozia są pogięte, wymieniane i niedbale naprawiane.
Dae 2016-01-13 10:14:50
Chciałem kupić samochód, dzwoniłem wszystko elegancko wniosek o leasing miał być złożony. Już jechałem do Poznania, ale wcześniej chciałem poinformować o godzinie przyjazdu. Co się okazało? Samochód miał już kupca kilka dni przed pierwszą rozmową z dealerem. No tak, lepiej zawraca [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i marnować czas innym byle mieć plan B gdyby pierwszy klient się rozmyślił. Stosunek sprzedającego do mnie był okropny, jakbym nasilę kupował auto od niego...
Wenc 2016-05-20 18:02:55
Mi się wydaje, że o RZEPECKI MROCZKOWSKI SP. Z O.O. można powiedzieć dużo dobrego i powinno się to właśnie w ten sposób roztrząsać, jako fajną firmę dla ludzi
Zostaw swoją opinię o RZEPECKI MROCZKOWSKI SP. Z O.O. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RZEPECKI MROCZKOWSKI SP. Z O.O.