Ski - Team

Poznań

Opinie o Ski - Team

Anonim 2014-12-15 12:29:47
A na jakim stanowisku byłeś? Czy zarobki były w porządku? Rozumiem, że ciężko coś tam fajnego zrobić?
Człowiek 2015-04-15 13:43:27
Moi Drodzy jak chcecie normalnie żyć i nie pracować za grosze po 16 godzin bez rozliczania nadgodzin z wirtualną premią uznaniową która nigdy nie jest wypłacana i pod pręgierzem zupełnie niekompetentnych ludzi w firmie która od kilku lat odnotowuje systematycznie straty a sklepy są zamykane w tempie błyskawicy to wasza sprawa. Ale jakim trzeba być masochistą aby się dać tak zgnoić.
gość 2015-05-26 10:45:57
pracowałem w ski team kilka lat dużo się nauczyłem, zaczynałem jako sprzedawca w sklepie potem zostałem przeniesiony do biura zarobki od 3000 do 6000 pracując w dziale handlowym

gość 2015-06-15 09:56:43
pracowałem w ski team , żałuję że zamknęli sklep w Gdańsku byłem bardzo zadowolony z wynagrodzenia jak i atmosferą w pracy jak przeprowadzę się do warszawy postaram się o pracę w tej firmie :)
misiek 2015-06-15 10:04:37
Zgadzam się , przyzwoite zarobki dobry sprzęt maja sam nabyłem fajny rower jako pracownik dostałem spory rabat miło wspominam pracę , pozdrawiam załogę na 17 stycznia
mac 2015-06-15 10:10:25
kiedy pracowałeś? złozyłem cv zaprosili na rozmowę :) słyszałem że warto
maciek 2015-06-16 09:44:33
pozdrowienia z Krakowa
Krakow nie pozdrawia 2016-03-20 19:38:56
Witam wszystkich. Krotko an ten temat, Praca u warszawiaka nie Dallas Krakowiaka!!! To oszusci I niekompetentni Ludzie. Ta firma to Bankruci, nie slowing I mega niekompetentni. Nie polecam
olej 2016-05-20 16:46:53
O firmie czytałem sporo już jakiś czas temu. Widziałem , że prezentują się naprawdę fajnie, także sam nawet zamierzałem aplikować, jednak nasze drogi się rozeszły. Wiem że szukają obecnie pracowników serwisu rowerów
Zostaw swoją opinię o Ski - Team - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ski - Team