Opinie o Piotr i Paweł w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piotr i Paweł. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Piotr i Paweł o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr i Paweł w Toruń

Czy urlop w Piotr i Paweł jest płatny 100%?

M. Nowy wpis

bardzo nie miła atmosfera, pani rekruterka z Torunia jest osobą nie kulturalną oraz nie kompetentną nie przywiązuje wagi do przeprowadzonych rekrutacji . nie polecam tej firmy

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Piotr i Paweł?

Grazyna

Czy ktos wie czy zmienila sie kierownik w Eoro spar na kosynierow w toruniu?

@Grazyna

A czemu pytasz? Miałaś z nią złe doświadczenia czy wręcz przeciwnie?

@Adam

Pyatam Bo były bardzo źle opinie

Leonka

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Xyz

Nadgodziny odliczane z premii xDDD prezes niezła żyła

@Xyz

tzn dlaczego odliczane z premii? Beznadzieja az tak sknerza zeby nic nie dac dla pracownika? Z tego co czytam to podobno ponad 15 osob w krotkim czasie zwolnilo sie z tego sklepu.

Xyz

Proszę cię omijaj to miejsce z daleka. Najgorszy z marketów w Toruniu (usunięte przez administratora) -minimalna +100zl premii pod warunkiem 100% frekwencji -brak możliwości rozwoju (usunięte przez administratora) -brak możliwości zmiany grafiku. Za karę robią ci na popołudnie lub rano -za karę zmieniają ci stanowisko -sprzęt z lat 2000, zepsuty -brak wody dla pracowników a przecież to sklep…. -kierownictwo biesiaduje w swojej kanciapie nic nie robi na sklepie tylko dyryguje -kierownictwo obgaduje ze swoimi pupilami którzy kupują im słodycze i kawę ???? innych pracowników -w zimie prasujesz kartony na dworze 20m od wejścia -1 stycznia 23:59 na kacu inwentaryzacja 12h, w innych sklepach robią to ludzie ze zlecenia -Bardzo brudno i zimno -mentalnie zacofane kierownictwo i przestarzałe podejście do handlu, sklep skazany na porażkę -kierownictwo obsrane przed dyrekcja i prezesem -szary papier w kiblu, tylko prezes ma biały. -Nie staraj się bo i tak nie zostaniesz doceniony, podniosą tylko wymagania wobec ciebie bo pokażesz co potrafisz -Wulgaryzmy, szantaż ze strony kierownictwa -Łamane wasze wszelkie prawa. -pleśń w chłodniach, prezes Żydzi na odgrzybianie.

Pracowałem przy kompletacji zamówień internetowych na Kosynierów. Atmosfera z dnia na dzień była coraz gorsza. Kierownictwo stosuje jawny (usunięte przez administratora) Wśród pracowników również nie jest za ciekawie, stworzyła się grupka ulubieńców. Niejednokrotnie pod nogami przebiegały mi myszy koło stanowiska z pieczywem i warzywami. Sanepid i inspekcja pracy powinna zająć się całym tym sklepem i pracownikami.

Grażyna
@Anonim

Możesz napisać coś więcej.czy jak zaczynasz pracę według grafiku to.jsk ja kończysz to idziesz normalnie do domu? Czy zatrzymują po godzinach tak jak w innych sklepach? Jaka jest tam kierowniczka p Ania? Słyszałam wiele negatywnych opinii na ten temat.

Była pracownica

Pracowałam przez kilka miesięcy w Eurosparze (Piotrze i Pawle) przy Kosynierów Kościuszkowskich jako kasjer/sprzedawca. To co się tam dzieje, to jest dramat... atmosfera jest tak toksyczna,a falszywość widoczna na każdym kroku. Jest parę osób,które pracują tam od wielu lat i to jest typowa "elita", której lepiej za dużo nie mówić, bo jeszcze wykorzystają to przeciwko tobie, ponadto obgadują każdego z każdym. Szkolenie - bardzo podstawowe, po którym nie wiesz w zasadzie nic, ciągle trzeba o wszystko pytać, co niekoniecznie podoba się tym,którzy wszystko wiedzą. Ponadto w miejscu pracy panuje taki chłód, że momentami nie da się wysiedzieć, nawet klienci narzekają. Stary sprzęt, który częściej jest popsuty niż sprawny, na którym ciężko się (lub kogoś) czegokolwiek nauczyć. Kierownictwo nie idzie na rękę z grafikiem w żadnym calu, jak chcesz jeden dzien urlopu to musisz 2 tygodnie wcześniej o tym powiadomić,bo inaczej radź sobie sam(teoretycznie można się zamienić, ale w praktyce jest z tym ciężko). Jak nie możesz przyjść do pracy, najlepiej załatwić L4 ale wtedy jesteś na czarnej liście - i tak źle i tak nie dobrze. Do tego wieczna rotacja pracowników i (usunięte przez administratora) dosłownie wszędzie. Zdecydowanie nie sa to warunki do pracy dla nikogo, a zwłaszcza dla młodych pracowników,którzy od czegoś muszą zacząć, a skoro tylu się ich tam zatrudnia, to można by ich przygotować do dalszej drogi zawodowej trochę lepiej. Kierownictwo,z pozoru do przeżycia, poza jedną panią,która raz cię opieprza na czym świat stoi, praktycznie za nic, a za chwile jest milutka aż do zrzygania,jakby się nic nie wydarzyło. Jednym słowem - odradzam każdemu pracę w tym miejscu, a jak już tam traficie, uciekajcie jak najszybciej.

@Była pracownica

Ponadto praca za śmieszne pieniądze- najniższa krajowa, na koncie najpóźniej jak się da, a obowiązków milion (kasa, rozkładanie towaru, sprzatanie, mimo że jest zatrudniona osoba do tego itd.) w dodatku praca na naprawdę różne zmiany, co często ciężko pogodzić z jakimkolwiek życiem prywatnym, a z szukaniem nowej pracy szczególnie.

joanna
@Była pracownica

Duzy jets ten sklep w ktory pracowalas? Jutro mam isc na rozmowe w sparwie pracy, nie wiem czy warto tam sie pchac?

@joanna

Jest to taki większy supermarket. Nie polecam iść tam nawet na rozmowę. Zamydlą ci oczy, a w rzeczywistości będzie zupełnie inaczej.

Krysia

Pracuje ktos na kosynierow kosciuszkowskich w Sparze? Jaka atmosfera? Jakie warunki pracy? Z tego co widze ciagle sie oglaszaja ze przyjma do pracy.

Sklep na legionów to dramat,kierowniczki to jakieś frustratki, (usunięte przez administratora) wyzwiska i rękoczyny na zapleczu sklepu to norma. Kasjerki też tragedia(usunięte przez administratora),donosi do kierowniczek na współpracowników,nie polecam tego sklepu drożyzna i nieświeże jedzenie.

Natka

Witam! Jaka jest teraz sytuacja w PiP jacy kierownicy na Kosynierów? PRACOWAŁAM 4 lata temu na broniewskiego i wytrzymaam poł roku, masakra!!! Wredne kierownictwo, które wulgarnie odzywa sie do pracowników, co innego na rozmowie o prace a co innego w rzeczywistości jak jiz pracujesz!!! Dobrze że już go tam nie ma, ale ciekawe co z tamtym kierownictwem ???proszę o aktualne opinie na temat Kosynierów

Klient

Beznadziejna, obskurna obsługa w sklepie przy Legionów. Nikomu nie polecam zakupów w tym sklepie.

Co się dzieje w PIP

Agnieszka

Czy studenci znajda miejsce w firmie?

Halina, mieszkanka Zieleńca

Bardzo brakuje mi i wielu mieszkańcom bydgoskiego sklepu Piotr i Paweł. Dla mnie był to sklep najlepszy, jaki jest w Toruniu. Bardzo duży asortyment artykułów. Karta seniora do promocyjnego zakupu towarów a ponadto większość polskich produktów. Minęło kilka miesięcy od zamknięcia sklepu, a ja nie potrafię nigdzie robić zakupów. Mo tam się między sklepami. Jeżdżę do odległych tego typu sklepów. Raz tu raz tam. Jestem niezadowolona ????. Mam tylko nadzieję, że w zamian powstanie również przyjazny sklep jak Piotr i Paweł. Zapomniałam dodać, że duża zasługa mojej sympatii zależała od obsługi. Dziękuję.

Dla nowego pracownika wszystko wydaje się trudne. Więcej cierpliwości bo firma jest dobra!!

@Paweł

Piotr kłamiesz jak z nut..jesteś kierownikiem naganiaczem?? Brak szacunku do pracownika to motyo tej firmy i samego prezesa bo przykład jest z góry

Xxx

Naprawdę odradzam pracę w tej sieci sklepów w Toruniu na Kosynierów Kościuszkowskich. Nie wiem jak wygląda sytuacja w innych sklepach, ale pewnie też kolorowo nie jest. Uprawiają jawny mobbing nawet przy klientach do pracownika gdzie nawet Pani klientka zwracała uwagę kierowniczce.Jak czytam opinie to tylko utwierdzam się w przekonaniu, że stamtąd uciekłem i to była najlepsza decyzja w życiu. Przeszkolenie zerowe na obsługę klienta na kasie za dużo nie wiesz po szkoleniu trzeba pytać i pytać. Obowiązków masa, a najniższa krajowa na koncie 10 każdego miesiąca. Niesympatyczni pracownicy szczególnie Panie, które obgadują non stop każdego, a później uśmiechają się do ciebie jakby nigdy nic. Jak zachorujesz i nie jesteś w stanie pracować i dostaniesz L4 jesteś na czarnej liście bo jak śmiesz w ogóle chorować. Tak samo jest z urlopami Chciałem wziąść urlop w konkretnych dniach bo pracownik ma prawo sam wybrać sobie termin urlopu to szanowna Pani kierownik się nie zgodziła. Złożyłem wypowiedzenie i podziekowałem za współpracę. Tam ciągle potrzebują ludzi do pracy taka jest rotacja dlatego zastanówcie się czy chcecie tam pracować.

ka

Jak teraz wyglądam tam praca? Na rozmowie byłam raz w lipcu, kiedy pani pytała się o dojazd czy godziny pracy odpowiadałam że nie ma żadnych problemów - odpowiedzi że ok, super, ale jak pojawiło się pytanie czy będę studiować i potwierdziłam, natychmiast usłyszałam że będzie problem "bo nie zdążą mnie wyszkolić". Uznałam to za zwykłą wymówkę żeby 2 miesiące były za krótkim czasem w zwykłym spożywczaku (nie wymagającym wielkiej wiedzy i doświadczenia). Najlepsze jest to że w ogłoszeniu podawali (a nawet cały czas to robią) że zatrudnią nawet studentów dziennych. Od jakiegoś czasu obserwuję oferty i widzę że już kilka miesięcy szukają nowych pracowników. Chciałam się dowiedzieć coś więcej na temat pracy w tym sklepie, ale nie ma za dużo opinii. Na razie wiem że nie zatrudniają studentów, mimo zapewnień w ogłoszeniach.

@ka

Elastyczny grafik to fikcja w tej firmie. Jak powiesz im, że się uczysz lub planujesz się edukować po wakacjach to kręcą nosem i nie chcą podjąć z tobą współpracy. A w ogłoszeniu o pracę jest napisane wyraźnie tak jak piszesz, że są otwarci na ludzi uczących się. Zwykłe i celowe wprowadzanie w błąd.

ODRADZAM pracę w tej firmie w Toruniu przy ulicy Kosynierów Kościuszkowskich. Koszmarna Pani kierownik, która jest wredna, niemiła i stosuje jawny (usunięte przez administratora) przy klientach (Pani Ania). Reszta kierownictwa do przeżycia. Pracownicy szczególnie niektóre Panie bardzo nieprzyjemne potrafią obgadywać daną osobę kiedy jest dosłownie obok i nic sobie z tego nie robią. Praca za najniższa krajową, a obowiązków multum siedzenie na kasie potem rozkładanie towaru, a na koniec popołudniówki dzwiganie skrzynek z owocami i warzywami na paletę żeby je przewieźć do chłodni i to w ekspresowym tempie bo każdy chce iść do domu. Płacą śmieszne pieniądze, a wymagają gruszek na wierzbie. Praca dla naprawdę cierpliwych i znoszących (usunięte przez administratora) na każdym kroku ludzi.

OLEK

Bardzo nie uczciwy sklep! Za każdym zakupem zostałem (usunięte przez administratora) Na pułkach maja dwa rodzaje towaru tańszy i droższy- kupujesz tańszy w kasie liczą ci droższy. Jak ich nie kontrolujesz- to jesteś do tyłu, a jak zwrócisz uwagę to JAK MIEĆ ZAUFANIE DO TAKIEGO SKLEPU UWAŻAJ BO BĘDZIESZ (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr i Paweł - Toruń

• Jak się pracuje w Piotr i Paweł?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr i Paweł tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr i Paweł?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piotr i Paweł?

Kandydaci do pracy w Piotr i Paweł napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piotr i Paweł