ALL BRANDS DISTRIBUTION SP. Z O.O.

Łódź

Opinie o ALL BRANDS DISTRIBUTION SP. Z O.O.

Rafał 2013-03-23 18:13:54
plusy
Miła atmosfera pracy
Minusy
- Bardzo wysokie ceny
- Gps w autach
- Zakaz konkurencji po ustaniu zatrudnienia - 25% wypłata średniego wynagrodzenia wypłacane po roku
- sieci się nie wliczają
- bardzo duże braki towarowe
Pracodawca na chwilę zdecydowanie nie polecam
Fiś 2014-06-18 17:35:36
Praca bez żadnej przyszłości , przy przyjęciu sprawdźcie najlepiej w prawnika prawa pracy ,który wam rozjaśni umysł co podpisujecie ,gps w aucie ,mają towary w bardzo wysokich cenach ,w innych firmach tej samej branży wszystko taniej o około 20-30%,zdecydowanie nie polecam
Fiś 2014-06-19 13:36:29
Na początku jest ok zarabiasz,gorzej jak zatowarujesz swoich klientów a ceny przy marży dystrybutora są kosmiczne ,dam przykład softlan u dystrybutora kosztuje 6,50 netto kliet kupuje i ma go na półce 10 zł a obok facet ma to samo po 7 zł to gdzie kupisz?Temu co sprzedałeś jest na ciebie wkurzony bo nie ma rotacji,i tak towarujesz kolejnego ,kolejnego aż klienci ci się skończą na twoim regionie,gdy nie robisz plany Brand cię żegna i po robocie.
Fiś 2014-06-20 09:59:30
Dlatego wchodzą do sieci,i na inne rynki ,w Polsce rynek tradycyjny nie utrzymał by ich,a ja tu piszę o pracy na tradycji .
miki 2016-04-19 17:41:03
Z tego co słyszałem to w ALL BRANDS DISTRIBUTION SP. Z O.O. najlepiej radza sobie przedstawiciele handlowi, czy specjaliści ds. sprzedaży, zarobki powyżej 3 tysięcy.
Zostaw swoją opinię o ALL BRANDS DISTRIBUTION SP. Z O.O. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALL BRANDS DISTRIBUTION SP. Z O.O.