Opinie o Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Invest Silesia Sp. z o.o. sp.k. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Invest Silesia Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Invest Silesia Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Invest Silesia Sp. z o.o. sp.k. w Katowice

Kopacz Nowy wpis

Prezes to wyzyskiwacz co innego jest w umowie o prace a co innego żąda od pracownika, wobec pracowników (usunięte przez administratora), krzyczy wyzywa zastrasza, w firmie często się zwalniają pracownicy na każdym szczeblu. Firma nie do polecenia.

Robert Nowy wpis

Brak słów jak traktuje się pracownika … Szef J. Obiecuje i nigdy słowa nie dotrzymuje … i 300 godzin w miesiącu a umowa …

Natalia Nowy wpis
@Robert

... a umowa co? Czemu tak uciąłeś wypowiedź, co z umowami niby jest nie tak?

Jak szefostwo w Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Invest Silesia Sp. z o.o. sp.k.? Spoko traktują ludzi?

Hanys

Szef firmy ok za to tak zwani majstrowie porażka zrujnują Pana Sz... Dobrzy fachowcy się zwalniają jak trafią na tych pseudo majstrów mowa tu o dwóch o Panu Zbyszku W i Panu Stachu marni fachowcy żurują na firmie chandlują materiałami firmy z swoimi pupilami nie oduszczą kilograma złomu z odzysku 90% do kieszeni a ludziom grosze aby nie gadali za dużo szkoda szefowstwa i firmy są też oczywiście kometetne osoby w tej firmie myślę że szefowie w końcu poznają prawdę znajdzie się w końcu ktoś kto powie prawdę a co do traktowania ludzi szefostwo bardzo ok ale z nimi masz kontakt przy przyjmowaniu się do pracy potem trafisz na wyżej wymienionych i tracisz chęć do pracy

Elektro Nowy wpis
@Hanys

Wymienieni kierownicy nie przypadli ci do gustu, bo najwyraźniej jesteś lewusem z wadą genetyczną, przez którą cierpisz na zespół podwójnej lewej ręki. Zakładam też po liczbie znaków interpunkcyjnych w twojej tak zwanej wypowiedzi, że nie raz zostałeś odesłany do domu za picie. Na kim szef się pozna, to już jego sprawa - jeśli wygrają tacy, jak ty, najlepiej będzie ogłosić upadłość.

Karol

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, podaje do publicznej wiadomości, że postanowieniem z dnia 4 października 2018 roku na podstawie art. 13 ustawy z dnia 28 lutego 2003 roku Prawo upadłościowe, oddalił wniosek dłużnika Przedsiębiorstwa Inżynieryjnego Invest Silesia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Katowicach o ogłoszenie upadłości. Wiecie coś więcej?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Invest Silesia Sp. z o.o. sp.k.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
ryszka23

Nie polecam chyba że potrafisz robić db minę do złej gry i swoim nazwiskiem sygnować to co się dzieje. W biurze uważać na dziewczyny - nigdy nie wiesz która z kim i która co wie. Szkoda pisać więcej.

Ness

Nie Polecam Sami [usunięte przez administratora]Mówią ze bedzie dobrze a robią inaczej i jeszcze robisz za 7,50 Szkoda słów

Szef firmy
@Ness

Nie podoba się? To droga wolna ... nikt cię na siłę nie trzyma ...

Pablo

Nie polecam na dzień dobry wyślą was do najcięższych zajęć

Szef firmy
@Pablo

To idź na pocztę ... będziesz miał lekkie zajęcia ...

domi94

Banda (usunięte przez administratora) i krętaczy!!! 1/2 pracowników to Ukraińcy słowa nie umią po polsku!!! Nie polecam!!! Antyfachowcy...

Remek

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie? Warto aplikować? Podpowiedzcie coś nowym chętnym do pracy?

Julita

W sieci pojawiła się informacja, że NOVUM INVEST SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. poszukuje w tym momencie przedstawiciela handlowego - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się informacjami na temat tego stanowiska? Jakie warunki zatrudnienia są proponowane? Czy pracodawca dopuszcza elastyczne godziny pracy?

wiki

jeśli Cię interesuje @cezary to powinieneś troszeczkę wziąć się w garść i samemu firmę sprawdzić i psozukać o nich informacji

hehehehehe skończ Pani kierownik co trzyma z szefem..... a mąż w domu....

Mati

Firma może nie idealna ale gdzie teraz jest idealnie. Sam byłem osobiście i maja wszystko czego potrzebowałem.Odwołując się do powyższych opinii musze stanąc w obronie Pani Kierownik! Jest osobą kompetentną i bardzo miłą, odpowiedziała na wszystkie moje pytanie (niestety Panie, które były w pracy z Pania Kierownik nie potrafiły nic, nie odzywały się, nie uśmiechały i chyba nie miały pojęcia co sprzedaja i wogóle po co tam są) Oczerniać i obrażać jest łatwo ale żadna z Pań nie może porównywać sie do wiedzy, która posiada Pani Kierownik. Szefostwo może być dumne z takiego pracownika.

jaki

Praca w biurze polegała głównie na odbiorze telefonów od wierzycieli z pretensjami o niezapłacone FV, stanowisko na które mnie zatrudniono jednak nie mialo na tym polegać , ciężki kontakt z księgowością i blokady w dostawach to jednak braki w podstawowym funkcjonowaniu firmy, dziwie się że można ciągnąć w ten sposób ... przepracowane 5 mies. Nie polecam!

kkk

[usunięte przez administratora], omijajcie wielkim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Invest Silesia Sp. z o.o. sp.k. - Katowice

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Invest Silesia Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Invest Silesia Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Invest Silesia Sp. z o.o. sp.k.?

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Invest Silesia Sp. z o.o. sp.k.
1.1/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Warszawska 40 lok. 2A
    40-008 Katowice

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Invest Silesia Sp. z o.o. sp.k.