Z. P. I. INDEL SP. Z O.O.

Brzeziny

Opinie o Z. P. I. INDEL SP. Z O.O.

anonim 2011-04-07 04:31
krzysiek185 - 2010-10-28 14:44:08

Współpraca w firmie \"Indel\" Sp. z o.o. jest całkiem fajna i pozytywna, polecam każdemu to przedsiębiorstwo .Osoby które chcieliby tutaj pracować mogę napisać że nie ma się co zastanawiać.

bzdury i sam Klibisz je napisał.Nie polecam ,wyzysk na maksa gdy by nie związki zawodowe ,nikomu by nie płacił .Kazał by za darmoche robić i jeszce sie zamknij bo on daje prace .Ocena \"0\"
Pracujacy 2014-07-24 12:11
Wyzysk? Jasne,ale z drugiej strony czy Ci ktorzy pracuja w indel to nie wykorzystuja godzin pracy na swoje prywatne sprawy? Na rozmowy telefoniczne,gry,zalatwianie interesow? Dowolne picie kawy,herbaty,3 sniadania a moze to juz "lunche"? Jezeli ktos chce pracowac za male pieniadze ale "miec lajcik" to polecam indel!
lazyboy 2014-11-26 21:20
Zgadzam się z Pracującym. W firmie Indel ani nie zarobisz ani się nie narobisz. Do tego brak nadzoru sprawia, że atmosfera jest znośna i nikt za nic nie odpowiada. Jednym słowem lajcik. Polecam.
jasna 2014-12-07 19:03
Może ktoś podać przedział zarobków na produkcji?
zindelowany 2014-12-09 15:07
Przedział zarobków waha się między 1680 brutto, a najniższą krajową.
Powodzenia
luc 2016-04-23 12:28
faktycznie amotsfera w firmie jest bardzo przyjazna, dlatego też tak wiele ludzi chce u nich pracować :)
przyszły pracownik 2017-06-21 22:07
Słyszałem że atmosfera się poprawiła bo jest tam nowy kierownik . Podobno ma dobre podejście do ludzi i stara się zmienić podejście KK do BHP i generalnie zmienia firmę na lepsze.
Gość 2017-06-27 09:34
Niestety jesteś w błędzie on już nie pracuje. Zmiana firmy na lepsze została przerwana na koniec lutego 2017r. ponieważ KK nie chciał poprawiać "NIC ". Aż dziw bierze jak tak można pracować tyle lat.
Zostaw swoją opinię o Z. P. I. INDEL SP. Z O.O. - Brzeziny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z. P. I. INDEL SP. Z O.O.