Z. P. I. INDEL SP. Z O.O.

Brzeziny

Opinie o Z. P. I. INDEL SP. Z O.O.

anonim 2011-04-07 04:31:39
krzysiek185 - 2010-10-28 14:44:08

Współpraca w firmie "Indel" Sp. z o.o. jest całkiem fajna i pozytywna, polecam każdemu to przedsiębiorstwo .Osoby które chcieliby tutaj pracować mogę napisać że nie ma się co zastanawiać.

bzdury i sam Klibisz je napisał.Nie polecam ,wyzysk na maksa gdy by nie związki zawodowe ,nikomu by nie płacił .Kazał by za darmoche robić i jeszce sie zamknij bo on daje prace .Ocena "0"
Pracujacy 2014-07-24 12:11:52
Wyzysk? Jasne,ale z drugiej strony czy Ci ktorzy pracuja w indel to nie wykorzystuja godzin pracy na swoje prywatne sprawy? Na rozmowy telefoniczne,gry,zalatwianie interesow? Dowolne picie kawy,herbaty,3 sniadania a moze to juz "lunche"? Jezeli ktos chce pracowac za male pieniadze ale "miec lajcik" to polecam indel!
lazyboy 2014-11-26 21:20:32
Zgadzam się z Pracującym. W firmie Indel ani nie zarobisz ani się nie narobisz. Do tego brak nadzoru sprawia, że atmosfera jest znośna i nikt za nic nie odpowiada. Jednym słowem lajcik. Polecam.
jasna 2014-12-07 19:03:07
Może ktoś podać przedział zarobków na produkcji?
zindelowany 2014-12-09 15:07:44
Przedział zarobków waha się między 1680 brutto, a najniższą krajową.
Powodzenia
luc 2016-04-23 12:28:54
faktycznie amotsfera w firmie jest bardzo przyjazna, dlatego też tak wiele ludzi chce u nich pracować :)
Zostaw swoją opinię o Z. P. I. INDEL SP. Z O.O. - Brzeziny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z. P. I. INDEL SP. Z O.O.