eviro

Kraków

Opinie o eviro

ona_eviro 2011-08-08 01:22:09
ludzie czytać się nie chce co wypisujecie... po pierwsze nie uważam się za osobę "chorą" i nie życzę sobie aby ktokolwiek tak pisał - a jeśli już pisze takie rzeczy to powinien się ujawnić - łatwo pisać takie rzeczy nie ujawniając się, ale to Ty człowieku jesteś żałosny/a! Piszecie o liście osób - nigdy nikomu nie podałam kontaktów do moich znajomych, trzeba mieć odwagę powiedzieć NIE a nie robić wszystko co Ci powiedzą. Powiem jedno, odchodzicie z firmy bo Wam się nie udało jak innym! Tylko po co piszecie te rzeczy, aby utrudniać pracę ludziom którzy tam pracują? Coś Wam zrobili? i jeszcze jedno - nigdy nikogo nie oszukałam proponując rozwiązania - widać Wy pracowaliście w inny sposób i dobrze, że już Was nie ma w naszym zespole! A co do Asystentki to widać nie umiesz człowieku nawiązać kontaktu z taką osobą jak M.
Zostaw swoją opinię o eviro - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eviro