Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Poznań

Opinie o Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Spółka komandytowa

mała 2010-08-23 17:31:05
bardzo dobra firma ...dobra płaca...szacunek dla pracownika...
Tomasz 2010-08-30 10:27:25
A jak wygląda praca w Lidl'u na stanowisku zastępcy kierownika?
kolo 2010-09-03 08:47:53
jesteś pewna pewien co mówisz a o [usunięte przez moderatora] nie słyszeliscie ?
szczera 2014-01-17 13:05:58
Praca może dobra i dobrze płatana, ale kierownictwo fatalne. Zmowa milczenia między pracownikami przeciwko kierownictwu. Nikt nic się nie odezwie bo się boi o prace. Pracownicy są zmuszani do pozostawania po godzinach mimo ich woli. Kierownicy zmian zamiast pracować większość czasu spędzają na zapleczu i udają że pracują rozmawiając przez telefon .Większość prac na sklepie robi pracownik mimo że to nie należy do jego obowiązków,a potem laury zbiera kierownik. Oto jak wygląda praca w jednych ze sklepów Lidl który eis mieści w Żyrardowie.A co do Krs-a pana Dominika to jedna moja uwaga "proszę zdjąć te swoje różowe okulary i zobaczyć kto tak naprawdę pracuje na tym sklepie" bo to na pewno nie są koleżanki po fachu.
Pit 2016-10-02 21:05:09
Jaka pensja na całym etacie? Czy specjaliści mają jakiś "dodatek "?
ok 2016-10-02 22:11:20
@rpkak a powiedz mi prosze jakich tutaj mn iej wiecej zarobkow sie mozna spodizewac? wiaodmo ze na kazdym stanowisku innych ale tak orientuacyjne pytam
Azzaro 2016-10-24 22:08:46
Nie dajcie się zwieść pięknej reklamie że Lidl zaczyna się od ludzi bo na ludziach to on się kończy . Chamskie zachowanie kierowników to standard przetrzymywanie ludzi po godzinach otwarcia sklepu do północy to też standard teksty typu" nikt stąd nie wyjdzie dopóki towar nie będzie wyłożony i nie będzie posprzątane" towaru w czasie dnia albo nie można albo nie ma czasu wyłożyć - pytam się co to jest zakład zamknięty ? może zakład karny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Mamy XXI wiek a tu standardy jak w średniowieczu. Jeżeli macie rodzinę lub dzieci nie polecam bo może się zdarzyć że dzieci będziecie oglądać tylko jak będą spały dzięki super grafikom które ustalają kierownicy. Jedna przerwa na której ledwo można coś przełknąć a tak non stop gonitwa wynagrodzenie nie warte tego poświęcenia może to praca dobra dla studentów na 1/2 lub 3/4 etatu albo dla singli ale nie dla ludzi z rodzinami. Nie dajcie się zwieść pięknej reklamie i uśmiechniętym pracownikom na tym filmie !!!!
Azzaro 2016-10-24 22:09:54
Zostaw swoją opinię o Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Spółka komandytowa - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Spółka komandytowa