logo Dobra Praca sp. z o.o.

Dobra Praca sp. z o.o.

Końskie

Opinie o Dobra Praca sp. z o.o.

robal 2012-01-21 14:12:15
ktoś zna tego pośrednika?
jakaś sciema się wydaje- nie sa zarejstrowani w krajowym rejestre agencji pracy
czajeczka 2012-02-03 09:14:21
właśnie otrzymałam ofertę pracy do nich do sprzątania w okolicy stavanger, mieszkałabym w naerbo..generalnie też dopiero sprawdzam tą firmę...napewno grubo nas kroją ale na początek żeby się zachaczyć w Norwegii...
a Ty sie zdecydowałeś na współprace z nimi?? i jako kto miałbys pracować?
torrero 2012-11-27 20:02:24
witam ,poprosze o wyrazenie opini o Dobra Praca z Końskich ,chcialbym wyjechac za ich posrednictwem do Norwegii ,czy ktos mial doczynienia z ta firma poprosze o szczere opinie .sredecznie pozdrawiam
mati9876 2013-04-24 08:45:50
Firma jest ok, na start załatwiają wszystkie formalności i dają mieszkanie, pieniadze na polskie konto, zawsze na czas. W sumie kokosow nie ma ale w porownaniu z praca w PL to warunki super.
endru 2014-03-19 14:21:45
Ja u nich pracowałem kilka miesięcy na produkcji. Wszystkie papiery załatwione były, mieszkanie w duzym domu z innymi ludzmi z firmy, kazdy mial swoj pokoj, w domu jakies 6-7 osob mieszkalo wiec spoko. Na miesiac uszlo odlozyc te 6-7tys PLN... jak nadgodziny byly to nawet 9. Na poczatek niezle, pensja zawsze na czas, nie mozna zlego slowa powiedziec..
anonim 2014-03-24 22:48:19
Witam! Czy ktoś pracował/pracuje przez tę agencję w Stavanger jako osoba sprzątająca? jakie tam są warunki mieszkania i w ogole pracy?
whatgoes 2016-05-19 21:16:02
Jestem dokładnie tego samego zdania @we. Jakbyś czytał mi w myślach, haha :D I fajną mają tą ofertę na malarza ciśnieniowego. Firma zapewnia załatwienie wszystkich formalności w celu podjęcia legalnej pracy, darmowe zakwaterowanie, darmowy transport do pracy na ternie Norwegii oraz transport z lotniska do mieszkań pracowniczych.
Zostaw swoją opinię o Dobra Praca sp. z o.o. - Końskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dobra Praca sp. z o.o.