Opinie o Martin Bauer Polska Sp. z o.o. w Witaszyczki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Martin Bauer Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Martin Bauer Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martin Bauer Polska Sp. z o.o. w Witaszyczki

Zmiana podejścia? Czy ktoś o niej cos więcej wie? chce się upewnić, bo cos takiego pisali ale bez szczegółów, nikt nawet się nie odniósł. Mimo że wcześniej według co niektórych było średnio ludzie i tak się zatrudniali? Dla jakich warunków mimo wszystko warto? była oferta dla specjalista ds. planowania produkcji, myślicie, że będzie jeszcze dostępna?

@Tomasz

A co można zrobić żeby jednak wyjść na plus i dostawać te dodatki? Można jakoś ba to zapracować? Jakie informacje najlepiej na temat innych donosić? Zarzucasz, że firma jest niewypłacalna, ale czy pensje pracowników nie są na czas?

Tomasz

Praca w tej firmie to jeden wielki (usunięte przez administratora) Im masz większe wykształcenie tym gorzej. Kierownicy z IQ ołówka ,więcej zajmują się plotkowaniem niż robota i tym co do nich należy. Sumienność pracy i twoje starania nie mają żadnego znaczenia. Rotacja ogromna. Najważniejsze z kim trzymasz i komu liżesz du*e. Bardzo widoczne na produkcji i w działach z nią powiązanych. Degradacje stanowisk, przenoszenie z działu do działu to norma. Na spotkaniach z kierownictwem górnolotne słowa -podziękowania za wypracowane wyniki, z których profity ma tylko szefostwo. A Ty jesteś robakiem który na na te wyniki robić. Na palcach jednej ręki można policzyć ludzi życzliwych. I wykształconych!! Dostajesz robote w zależności czy się komuś spodobasz czy nie. Jak stwierdza że nie pasujesz to Cię nie wezmą choćbyś kończył Harvard. Finansowo dramat. Integracje są organizowane ale to jedna wielka (usunięte przez administratora) Odradzam aplikacje do tej firmy !

@Tomasz

Wyznacza się człowiekowi jakieś wyniki, czy cele, za których realizację byłaby premia, czy nie ma tu premii ani celów i pozostaje pensja zasadnicza? A jeśli tak, to ile maks oni jej tam dają?

Tomasz Nowy wpis

Cele są tylko umowne. Jak mówiłem, premia i wszystkie benefity są zależne od tego czy się komuś podobasz czy nie. Im więcej donosisz odpowiednim ludziom tym lepiej. Ostatnio nastąpiła fala wypowiedzeń i nie przedłużania umów. Firma się sypie i powoli staje się chyba niewypłacalna, także jeśli jakimś cudem by Cię zatrudnili to nie licz na długi staż i wpis do CV. Jak dla mnie to jest tylko wstyd mieć w życiorysie Martin Bauer jako miejsce pracy.

@Tomasz

Czy Martin Bauer Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Martin Bauer Polska Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

Karol

Atmosfera w firmie znacznie się poprawiła w ostatnich tygodniach. Zrobiła się miła atmosfera.

qwerty
@Karol

Z czego to wynika? Jakieś zmiany w kadrze zaszły czy po prostu niektórzy zmienili swoje podejście do pracy? W ogóle szefostwo dba o to jakoś? Robią wam jakieś integracje itp?

Samosia
@Karol

Podejscie sie zmieniło czy personalne osoby? Bo kiedys było srednio

Opublikowali ogłoszenie na pomocnika operatora kiedyś. Czy ten pomocnik zawsze bedzie pomocnikiem czy ma szanse na awans jak nabierze umiejętności? Dajcie znać, jakie tu są szanse, żeby pójść dalej.

Firma Martin Bauer Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Wanda

Mam kilka pytań odnośnie pracy specjalisty ds sprzedaży, znalazłam info na stronie że szukają kogoś do tej pracy. Jak długo trwa proces wdrożeniowy i czy jest wtedy normalnie płatny jak etat? Czy ktoś wie jakie wynagrodzenie jest tutaj, bo w ogłoszeniu napisali, że atrakcyjne, a mnie interesują kwoty?

Jacek

Jeden wielki bałagan. Długi czas oczekiwania na rozładunek. Parking dla samochodów ciężarowych pod firmą trzy stanowiska. Nie mamy wpływu na wybór miejsca dostawy ,jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość. Doganiamy Europę niby,a komuna nadal kwitnie. Filia niemieckiej firmy dwa światy.

Jak wygląda ścieżka awansu w Martin Bauer Polska Sp. z o.o.?

ByłyPracownik

Jak masz znajomości to jak najlepiej. Jak idziesz, bo muszą kogoś przyjąć, to jesteś śmieciem.

Joanna
@ByłyPracownik

Czyli jako osoba bez znajomości w Bauerze nie mam żadnych szans na awans? Nawet jeśli będę się bardzo starała i dawała z siebie wszystko? :D Może po prostu jest to możliwe tylko trzeba spełnić określone, wysoko postawione kryteria? Jak to jest?

Mimi

@ByłyPracownik to lepiej bez znajomości tu się nie pokazywać mówisz...

ByłyPracownik

Odradzam pracodawce! Święte krowy z akrwaium ARR - kierownicy pod wieczorowych skołach średnich. Jaja sobie z was zrobia przedzej czy później. U mnie po 2 latach zaczał się cyrk, a pracowałem kilka lat.. (duzo wicej niz 2 lata). Nie pomogą Ci - a zaszkodzą. Dla nich jesteś robolem z waciki, a oni maja 2-2.5 raza tyle .. za co ? Z moim wykształceniem i doświadczeniem móglbym robić to samo co oni - ale w sposób bardziej sumienny i zrozumiały dla pracownika jednocześnie nawiązując w jakimś stopniu porozumienie. A jak Cie w (usunięte przez administratora) kopią, to jesteś śmieciem - ich wina nie będzie, bedzie Twoja wina!! DZIADY!

Brak informacji na temat warunków pracy i płacy? Czy można liczyć na stałą posadę? Jakie są wymagania i zarobki?

Endriu

Witam. Jaka jest atmosfera w pracy? I jaka płacą jako operator?

Joanson

Orientuje się ktoś może ile można zarobić u Martina na poczatek

cieo

W tej chwili prowadzą rekrutację @iga :) Szukają praktykanta w dziale zapewnienia jakości. Szukają studentów I-V roku oraz absolwentów kierunków biologicznych, chemicznych, towaroznawstwa lub technologii żywności i oferują możliwość zdobycia doświadczenia i poznania zasad pracy w międzynarodowej organizacji w trakcie 1, 2 lub 3-miesięcznej płatnej praktyki w okresie lipiec – wrzesień.

anon....

czy ktoś wie ile zarabiają w martin bauer? brotto i netto?

Zostaw merytoryczną opinię o Martin Bauer Polska Sp. z o.o. - Witaszyczki

Martin Bauer Polska Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 20 ocen.
  • 67-68
    63-230 Witaszyczki

Martin Bauer Polska Sp. z o.o.