logo E.leclerc

E.leclerc

Oleśnica

Opinie o E.leclerc

Loseer 2011-08-05 23:12:12
Wiec tak pracuje tam od trzech lat i naprawde jestem zadowolony ,choc jak wszedzie bywaja gorsze dni ale musze przyznac ze prezasa mamy super darzy nas swoim zaufaniem co jest bezzcenne w pracy, nie musimy sie martwic ze ktos stoi nam nad glowami i pilnuje co robimy,a wiadomo robota musi byc zrobiona dobrze . Oczywiscie moge mowic tylko dla siebie ale moj staz pracy to 20 lat wiec wiem co mowie. ;) wczesniej pracowalem w "albercie" obecnie CAREFOUR nigdy wiecej !!! kierownictwo tam tylko ciagle patrzylo Ci na rece bron boze jakis nadterminowy odpoczynek ,stres i fatalne warunki do pracy.Ci ktorzy przewineli sie przez Rzemieslnicza 8a wiedza zapewe o czy mowie, tak wiec jak narazie praca w e.leclerc w Oleśnicy przynajmniej na magazynie uwazam za dobra.!!
Młody 2012-02-23 17:17:46
W leclerc w oleśnicy pracuję od niedawna. Musze przyznać że na szefów nie mogę narzekać. Są bardzo mili i szanują swoich pracowników Higiena i bezpieczeństwo pracy realizowane w 100%.
Kierownictwo sklepu bardzo różne, jedni spoko drudzy gorzej niż źle. Można podzielić ich na tych gorszych i lepszych. Każdy kto pracuje w tym sklepie wie o których kierownikach mowa [usunięte przez moderatora] Ci lepsi są mili zarówno dla pracowników z innych działów jak i czego zazdroszczę najbardziej szanują prace swoich pracowników i robią wszystko aby to im było jak najlepiej, Sądząc ze to własnie doświadczenie w pracy powinno sprawić jest zupełnie odwrotnie. Ogólnie można powiedzieć że jest ok. I nie mogę narzekać zawsze mogło być gorzej
Zostaw swoją opinię o E.leclerc - Oleśnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E.leclerc