Opinie o SSL Healthcare Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SSL Healthcare Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w SSL Healthcare Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SSL Healthcare Polska w Warszawa

Daniel Nowy wpis

A co spowodowało, że przestaliście zamieszczać na forum opinie o pracy?

NA Nowy wpis

Pracowałam w tamtym roku na zastępstwo w biurze i byłam bardzo zadowolona , bo dobrze płacili, a pracy duzo jak wszędzie:) Benefity i fajne miejsce pracy , łatwy dojazd komunikacja.

mła Nowy wpis

Moim zdaniem SSL Healthcare Polska z siedzibą w Warszawie nie ma swojej strony internetowej. Chociaż to trochę dla mnie dziwne, że firma ze stolicy nie reklamuje się w inernecie, a jak już nawet o reklamę nie chodzi to przecież panuje pogląd że jak nie istniejesz w internecie to Cię nie ma. Dziwne że nic sobie z tego nie robią

techno Nowy wpis
@mła

Cześć Wam wszystkim. Na temat tej firmy dużo rozmawiałem ostatnio z ludźmi z nią powiązanymi. Przyznam szczerze że zdania były różne. Ja w nich wierzę.

tomekTomasz

ja również chciałbym obejrzeć witrynę internetową firmy SSL Healthcare Polska, poczytac coś o nich bezpośrednio u źródła, ale jakoiś nie potrafię tej strony internmetowej odnaleźć. możecie mi wskazać namiar na ich oficjalną stronkę? bo jakoś nie wierzę żeby w dzisiejszych czasach dało się nie mieć strony internetowej...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w SSL Healthcare Polska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
kamień kamiński

ja również w celach rekrutacyjno - zawodowych chciałbym odnaleźć w zasobach internetowych ich witrynę ale niestety ten proces kończy się niepowodzeniem. czy oni wogóle mają swoją stronę internetową z jakimiś konkretniejszymi informacjami o swojej działalności i ewentualnych aktualnych rekrutacjach? pozdrawiam

pokrzywa

nie wiem dlaczego ale jakoś nie mogę znaleźć ich strony internetowej a nie wyobrażam sobie że firma taka duża nie ma swojej witryny w sieci.w takim razie jestem na tyle zdesperowana że muszę was tutaj prosić o pomoc: czy prowadzą obecnie jakieś rekrutacje w SSL Healthcare Polska i ile można u nich zarobić netto?

Jarek

Ja za to z niemieckiej strony ssl healthcare dowiedziałem się, że to jakaś firma córka Reckitt Benckiser, więc chyba dbają o ludzi.

jaco

no jakby to ująć... jeśli to jest ich strona to niezbyt profesjonalna. Ale tak serio trzymać taką domenę to strata pieniędzy

Nie jestem pewien, czy SSL Healthcare w ogóle jeszcze istnieje, ich strona internetowa, to chyba nie ich strona, tak myślę.

a włazodupy z innych regionów?

EX2

A ten kaprawy debil dyrektor i ten jego łysy przydupas pracuje jeszcze?

A najlepszy jest ten regionalny - włazodup z Warszawy. Do tego niekompetentny.

EX

Okradanie ludzi na każdym kroku, niepłacaenie ,zastraszanie to wizytóka tej firmy . Klakierstwo, lizodupstwo, poniewieranie pracownikami są na porzadku dziennym.Czego można się spodziewać posprzedawcach condonów. Pracuje tam jako manager jedna wredna suka bez kompetencji z wygórowanymi ambicjami, trzęsie całym biurem .

EX2

Masz racje, słyszałem same niepochlebne opinie o tej firmie. Większość dortyczyła złej atmosfery , zastraszania pracowników.

EX

Menadzerowie w tej firmie to jeden ma wodogłowie , a reszta to Dawn'y atmosera jak na stypie , chłopcy sie cały czas napinają , ale i tak ich posuna. Pozdrawiam Ex pracownik

Miernota miernota i jeszcze raz miernota. Mała pnsja ,kiepska atmosfera. EX PH

ex2

Zgadzam się z przedmówcą - atmosfera wredna i nie polecam nikomu. A jest tam chyba jeszcze taki jeden podpierdalacz kierowniczyna bez żadnych kopetencji i umiejętności - pracowałem pod nim - katastrofa!

EX

Kiepsa pesja około 2000 netto, nierealne palny sprzedaży i wredna atmosfera pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o SSL Healthcare Polska - Warszawa

SSL Healthcare Polska