''Work Service'' s. a. przy Kraft Foods Polska sp. z o. o. W Cieszynie.

Cieszyn

Opinie o ''Work Service'' s. a. przy Kraft Foods Polska sp. z o. o. W Cieszynie.

skdhkj 2013-03-02 09:36:17
Pracowałem tam od początku roku. Ktoś mnie oprowadził po zakładzie przy pierwszej rozmowie, że niby wszystko pienie ładnie, że będę słodycze pakował, że bez stresu itp. co do czego okazało się że często wymieniają pracowników, bo zwyczajnie nie płacą tym początkującym, ci którzy już podrobili zdziebka mają pensję a nowi nie i jeszcze te krótkie umówy. NIE POLECAM, UWAŻAJCIE. szukają młodych i głupich, bez doświadczenia
2012 2014-01-21 15:46:41
Zgadzam się w pełni,ja miałem szkolenie,mieli dzwonić następnego dnia!!!!już rok i nie zadzwonili ale to nawet dobrze,bo znalazłem prawdziwą pracę,
kubuś puchatek 2014-09-01 15:15:46
Pracowałam w Kraft Foods Polska przez 17 lat.Bardzo chwalę sobie tę pracę.Po urlopie wychowawczym niestety nie było już dla mnie zatrudnienia, ale udało mi się zatrudnić tam z powrotem przez firmę Work Service.Wraz ze mną przyszli nowi,ale nigdy nie zauważyłam żeby byli w jakikolwiek sposób dyskryminowani.Nie pracuję tam już 10 lat więc nie wiem co teraz się dzieję.Chętnie bym tam wróciła.
follerj 2016-04-22 20:41:13
ub, a co jeżeli obiecali każdemu kontakt nawet w przypadku negatywnej decyzji ? Obietnice zobowiązują. W moim odczuciu firma powinna wywiązywać się z umów (umowa słowna to również umowa). Plus taki, żę jak ktoś chce sobie dorobić to u nich zawsze znajdzie oferty
Zostaw swoją opinię o ''Work Service'' s. a. przy Kraft Foods Polska sp. z o. o. W Cieszynie. - Cieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ''Work Service'' s. a. przy Kraft Foods Polska sp. z o. o. W Cieszynie.