COMPLEX Finanse

Łódź

Opinie o COMPLEX Finanse

anonim 2011-08-05 14:49:07
Infosys w gorszym wydaniu.
o 2011-08-22 19:08:53
potwierdzam, nie polecam
idzi 2014-05-12 21:05:17
trzeba być niepoważnym żeby pisać o braku dyskrecji grupy w której się samemu pracuje, przemyśl zanim napiszesz coś takiego drugi raz bo wystawiasz opinię też sobie a co do kompetencji to poprzedni zarząd za to je miał ho ho łeb urywa :)
byłam 2014-09-17 10:22:56
taki gorszy INFOSYS prymitywna robota, prymitywne szefostwo odradzam chyba że jesteście na studiach to na początek ewentualnie można
Jestem 2014-09-22 19:00:29
..i ciągle to samo , wpisy osoby/ osób które nie pracują już dawno i chyba zapomnieć nie mogą o firmie skoro tu wracają ....ciekawe o kim będziecie pisać teraz jak to tzw szefostwo się zwolniło samo miedzy innymi przez takich jak Wy żmije
Muminki 2014-09-23 10:18:53
Aaaaa ..... skoro obecne szefostwo już nie pracuje, to jest to SUPER informacja. Może teraz przestaną odchodzić wartościowi pracownicy. Żmije odchodzą same a hieny zostają .....
:) 2014-09-23 10:33:25
do Muminki - jaki poziom taka wypowiedź :) szkoda że obecni pracownicy tego nie potwierdzają :) Pracownicy wartościowi nigdy nie odchodzili są cały czas odeszły miernoty co teraz tu się udzielają zmieniając loginy z byłam na muminki ... no cóż na was nie można sobie nigdzie po ujeżdżać bo jesteście nikim a o nikim się nie mówi tak więc długo nie przeczytacie o sobie na Goworku a szkoda szkoda może przestalibyście się udzielać
js 2014-09-23 12:09:02
complex się wali to uciekają i tyle kto jak nie księgowość wie wszystko o firmie i jej problemach :)
FXC 2014-09-23 13:03:51
( usunięte przez administratora ) pod adresem osób, które nie chciały z Tobą pracować nie budzą zdziwienia taki teraz tam standard pracy (nowe szefostwo CXSA i CXF je wprowadziło to już nowe wartości Grupy). Jedno jest pewne wyrządzane zło zawsze kiedyś wraca... Każdy z nas ma inny zakres tolerancji głupoty, a niektórzy po prostu nie mają wyjścia i jeszcze muszą tu pracować, odejście to tylko kwestia czasu..., jedno jest pewne w CX pracowało się zawsze bardzo ciężko, ale tak złej atmosfery pracy jaka panuje od prawie roku nie było... kompetencji i chęci zmiany na lepsze też brak...
śmiech 2014-09-23 13:33:58
Ty zacząłeś wypisywać bzdury i robisz to od roku... cała aktywność na tym forum to jedna osoba ... powtarzam taki zły ten Complex to tu nie wracaj - żegnam mam nadzieję na zawsze i do roboty się weź bo ja jestem na urlopie a Ty zdaje się w pracy i ZNOWU się ( usunięte przez administratora )
bolek i lolek 2014-09-23 14:06:25
ja również nie powiem dobrego słowa o tej firmie,a szczególnie szefostwie tym od roku wcześniej było w miarę, szefostwo zwiało jak mi przykro aj,aj, jakie było zarządzanie takie standardy na koniec, a plany takie wielkie były na rok wystarczyły
śmiech 2014-09-23 14:29:31
nie wiem czy wiesz że ten portal udostępnia ID z którego się pisze a po tym już łatwo odgadnąć kto to ... ciekawe czy będziesz taki mądry jak padnie tu Twoje imię i nazwisko ..anonimowo fajnie się pisze ... ps. nadal się ( usunięte przez administratora )
Niemuminek 2014-09-23 15:50:23
Piszesz tylko Ty albo jest Was paru klakierów pani MT albo ona sama o sobie co jest już na maxa żałosne ... całe te wywody są dlatego że Pani MT wyleciała z CXF z hukiem za to że nie robiła absolutnie NIC, chadzała na siłownie w czasie pracy itp ..szczyt szczytów , trzeba być niespełna rozumu żeby atakować obecne rządy po czymś takim co było poprzednio ...o kompetencjach chcesz pisać ?? zapytaj się szanownej Pani MT co to jest strona WN i MA ... Wiesz po czym poznać że nie jesteś z zespołu bo nie wiesz jak została pożegnana przez zespół obecna władza ... nic nie wiesz,jedyne co wiesz to to że żal Cię ściska że nie możesz wrócić do Complexu, że nikt na Ciebie tam nie czeka ...a kto pisze już się sprawdza ale nie bój się przecież chyba masz j..j. czy nie
NIemuminek 2014-09-23 18:33:23
Oj w wielkim jesteś błędzie bardzo wielkim :)
Waska 2014-09-23 21:22:35
Siedzę cicho i czytam i nie mogę wytrzymać... Skoro tak stawiasz sprawę ( usunięte przez administratora )to apeluję do wszystkich obecnych i byłych pracowników CXF aby napisali co o Tobie sądzą. I życzę Ci powodzenia jeśli te komentarze przeczyta Twój nowy pracodawca. A i nie strasz ludzi, bo byłym pracownikom już nic nie zrobisz a obecnym też nie bardzo.
bęc 2014-09-23 21:35:20
wprawdzie nie miałam przyjemności czy też nieprzyjemności pracować z „nowym szefostwem” ale z wcześniejszym tak, ten ostatni post to kalumnia kogoś bardzo zakompleksionego
powiem krótko: z poprzednim szefostwem też nie wszyscy się dogadywali ale wpisów na go worku nie było wcale (o czymś to świadczy), teraz wylew niezadowolonych, i co wszyscy kłamią? Ja odeszłam bo musiałam mieć czas dla dzieci a praca w biurze rachunkowym to orka non stop szczególnie przy takich klientach jak Ci w tej Grupie ale muszę otwarcie przyznać, że przyjście MT zmieniło bardzo dużo, zaczęły się zasady, organizacja, szacunek dla pracy księgowego, lepsza współpraca z Prezesami; do tej pory oglądałam czasami z sentymentu wpisy na CXSA choć tam niestety roi się od negatywów ale nie myślałam, że w CXF też powstanie wątek, ludzie jak tam jest teraz tyle agresji jak wylewa się z tych postów to jeju
Postrach 2014-09-23 23:31:58
Kto tu kogo straszy i czym ? tym że będzie wiadomo kto ciągle się udziela na tym forum nic nie wiedząc jak jest naprawdę , przecież może się ujawnić sam żaden problem a tu jednak widzę że kogoś trach obleciał i nie rozumiem dlaczego .. łatwo się pisze : dzisiejsze szefostwo ( można sprawdzić w KRS ) a ten co pisze jest wciąż anonimowy i wylewa pomyje ...nie muszę się też obawiać niczego co by przeczytał mój przyszły pracodawca więc proszę mnie nie straszyć tym razem. Zespół z którym pracowałam nie udziela się tutaj i ja też już nie mam zamiaru mieszać się z wami którzy jesteście dziwnym trafem aktywni razem w tym samym czasie ... co pracujecie ze sobą ? czy ktoś komuś załatwił pracę i była okazja żeby do siebie zadzwonić ?
taaaaaa 2014-09-24 11:31:19
osoba pisząca ten post wykazała się dużą dozą "szaleństwa" i braku wiedzy ogólnej i prawnej, szacun, naprawdę szacun za wyobraźnie
bezstronny 2014-09-24 15:04:34
Dzień Dobry, czy ja dobrze rozumiem – Małgośki już nie ma? Szkoda, to pewnie dlatego jak około 2 miesiące temu szukałem firmy do obsługi księgowej i dzwoniłem do CXF to nikt nie odbierał pod wskazanymi na stronie telefonami, z tej dyskusji wynika, że wszystko się tam posypało, czy tak? Niech napisze ktoś bez złości, bo szukam a z dawnych usług byłem zadowolony choc łatwo nie mieli ani oni ani ja
ex pracowni 2015-01-31 18:33:36
jak słyszałam odkąd zmienili szefową w zeszłym roku powoli jest lepiej, atmosfera się poprawiła a i wyniki jakby drgnęły w górę, a i człowiek na cżłowieka wilkiem nie patrzy
Taki Jeden 2015-02-01 18:50:13
Zmieniają loginy?... Taaa...
Przeczytajcie kolejne skonsolidowane raporty... A o atmosferze i jakości pracy w Complexie możecie sobie poczytać...
grab 2015-03-31 12:36:28
To ile będziesz zarabiała to na pewno zależy też od Twojego doświadczenia, tak sądze. Complex finance to prosto rzecz biorąc biuro rachunkowe. Usługi mają różne bo i księgi handlowe i kadry i płące i ryczałt od przychodów ewidencjonowanych i podatkowa książka przychodów i rozchodów. Także jeśli tylko jesteś obyta to powinnaś znaleźć coś dla siebie
Solon 2016-01-15 20:39:44
To taka prezes że teraz musi sie chować zdaje sie jakieś biuro rachunkowe założyła bo etatu znaleźć nie nada po jej numerach
obecny 2016-04-17 11:25:15
tak sobie to czytam i nie wiem czemu mają służyć wpisy o byłych pracownikach chyba tylko zemście i próbie wpływu na obecną sytuację osób już nie pracujących ...z tego co wiem wszyscy poza CXF radzą sobie bardzo dobrze ale może jednak z paroma wyjątkami które używają tutaj słów których sami nie rozumieją do końca i są dumni z tego że właśnie sami jątrzą robiąc debilne wpisy :)
obecny 2016-04-17 20:42:09
Jedyny minus jest taki że cała grupa kapitałowa ma problemy finansowe co niestety odbija się na pracownikach i ewentualnych podwyżkach czy premiach
Rafał 2016-05-10 20:44:44
skoro grupa ma problemy finansowe, to na pewno też pracownicy mają więcej obowiązków @obecny. Podejrzewam, że jak wyjdą na prostą, to pracownicy to odczują finansowo :)
Zostaw swoją opinię o COMPLEX Finanse - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COMPLEX Finanse