Opinie o Igielski Ochrona w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Igielski Ochrona. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Igielski Ochrona o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Igielski Ochrona w Gdynia

Ludzie z grupą przynoszą zyski więc są chętnie zatrudniani,najlepiej z grupą znaczną wtedy najwięcej dofinansowania z PEFRONU. Przysluguję ci jako pracownikowi goła pensja, nadzgodziny po 3 miesiącach(czy to jest w ogóle legalne?) jeżeli masz umowę o pracę, natomiast jeżeli pracujesz na umowę zlecenie jesteś np studentem to otrzymujesz wynagrodzenie za nadogdziny wraz z wypłatą. Z plusów to chyba tyle bo elastyczny grafik to nie na tym obiekcie(Stary komuch z którym cieżko się dogadać, robi grafik więc układa go pod siebie prośby mniej lubianych przez siebie pracowników ma głęboko (usunięte przez administratora)). Ogólny nie profesjonalizm ale czego spodziewać się po takiej firmie (usunięte przez administratora).(Kierownik nigdy nic nie wie, telefonów w weekend nie odbierze ani nie oddzwoni) Koszule standardowo poliestrowo-bawełniane spodnie jeszcze gorsze bo w 100% z poliestru, wyjątkowo paskudne do chodzenia w każdych warunkach.Jedna kurtka zimowa służbowa przepocona na stanie(chyba do podziału?). Woda na lato na obiekcie się nie należy więc zostaje woda z kranu, można skorzystać z czajnika(NIEODPŁATNIE!!!) Na szczęscię za prąd nie trzeba płacić więc podładować telefon można. Podsumowując Jako zło konieczne można wybrać jeżeli zależy nam na minimum(czyli goła pensja i urlop jeżeli ma się grupę) Natomiast nie ma żadnych szans na rozwój, często spotykane kolesiostwo(np bardzo nie równy/nie sprawiedliwy podział godzin w miesiącu) skutecznie zniechęca do współpracy z firmą.

Cześć. Często zmieniają się koordynatorzy? Ostatnie ogłoszenie właśnie na koordynatora ochrony widziałem rok temu. Tak, jak tu pisano, do roboty jest układanie grafików ale i wdrażanie pracowników. Niestety dla mnie wymagają doświadczenia w zarządzaniu zespołem ochroniarzy i wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony. Może zatrudniając się tu wpierw na ochroniarza pomogliby mi wyrobić taki wpis, bym mógł po jakimś czasie zostać koordynatorem?

A dużo tej wody ognistej można kupić za wypłatę wodzu? Ile płacą i ile trwają zmiany, 24h, 12h, 8h? Pisz szczerze wodzu z ręką na sercu, czy i jakie są zalety tego pracodawcy? A jak przypadkiem i mankament się jaki znajdzie, to nie omieszkają proszę go wyjawić.

S.M. Nowy wpis

Zmiany 12h 24h a jak trzeba to śpi się w pracy nawet dłużej. Zarobki to najniższa i nic więcej, ale mi to nie przeszkadza. Zalety to już pisałem, opierdzielanie się, luksusy i oczywiście władza. Mogę se tam robić co chce i z kim chcę i mnie nie zwolnią bo się boją. Wady są takie, że zatrudniają jakiś (usunięte przez administratora)co nir znają się, ani na robocie, ani życiu, a piciu wódeczki nie wspomnę. Powinni zatrudniać takich jak ja i mój Andrzejek.

Wiola

Ilu podległych pracowników ma dyrektor ds. ochrony? Tylko proszę o aktualne informacje, bo za czasów starych ofert, co były, to mogło być inaczej. No ale chyba ten obowiązek zarządzania ludźmi nadal jest?

Firma Igielski Ochrona poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Nieaktualne już to ogłoszenie na dyrektora ochrony? Coś go nie widzę, a byłam chętna. Nie zdążyłam nawet doczytać, czy to była praca dla osoby zdrowej czy takiej z orzeczeniem?

kk23

Dobra firma. Wypłata na czas. Możliwość dorobienia. Latem dużo imprez.

@kk23

te imprezy mnie zaciekawiły, jak są organizowane? I jaka jest tak właściwie średnia wieku obecnie zatrudnionych?

@kk23

Tylko szkoda że zwalniają ludzi niepełnosprawnych z dnia na dzień bez powodu .

@Maria

jest dj, pełna sala i drineczki xD

@Michu93

no życie xD powód pewnie był :D bo niepełnosprawnych się nie zwalnia od tak :) w ochronie pracujesz i nie wiesz xD

@kk23

No w tej firmie niestety tak jest . Z tego co wiem to nie jestem jedynym pokrzywdzonym .

Gabriela
@Michu93

To na jakiej umowie się tu pracuje, że można zwolnić kogoś z dnia na dzień? Nie ma okresu wypowiedzenia?

@Gabriela

Ja miałem umowę o pracę bo mam orzeczenie o niepełnosprawności , to był okres próbny , został mi udzielony urlop 5 dni i nawet zapłacone za okres w którym już nie pracowałem , wszystko zrobione tak żebym już tylko nie przychodził . Ja rozumiem gdybym coś odwalił..ale tak ..to czuję się bardzo pokrzywdzony przez tą firmę i jej właściciela. Gdybym miał orzeczenie na głowe , na jakąmś chorobę psychiczną to by mnie nie zwolnił nawet gdyby były powody , bo miałby dobrą kasę za mnie .

@Michu93

To za różne orzeczenia są różne stawki? Myślałam, że to bez znaczenia i liczy się sam fakt, że się je ma. Czy osoby bez orzeczenia też zatrudniają?

@Krystyna

Są schorzenia tzw specjalne i wtedy do standardowej kwoty dofinansowania jest jeszcze ekstra kasa.

@Monika

Nie miałam pojęcia. Jest gdzieś wykaz tych schorzeń na stronie firmy? Bo przecież jednak do ochrony to chyba nie każde schorzenie się nadaje, co?

@Krystyna

Najlepiej dla nich jak masz niepełnosprawność psychiczną bo wtedy najwięcej kasy dostają ..

Wojciech
@Michu93

O to coś dla mnie może tu być! Czy jak mam takie orzeczenie to też będę miał więcej pieniędzy? Ile teraz płacą przy zatrudnianiu i na jak długo jest pierwsza UoP?

@Wojciech

Jeśli masz np symbol 02-P to powinien pracodawca za Ciebie dostawać 3600zł .

Ktoś napisze jak wygląda praca na biurach ?

Zbyszek

(usunięte przez administratora) pracowników z faktur i dofinansowań PEFRON, wypłata, to goła wypłata, żadnych premi. Nie zwracają za leki, ani za paliwo. Najniższa krajowa. Tylko takich pieniędzy można tu się spodziewać.

Zbyszek
@Zbyszek

(usunięte przez administratora) pracowników z faktur i dofinansowań PEFRON, wypłata, to goła wypłata, żadnych premii Nie zwracają za leki, ani za paliwo. Najniższa krajowa. Tylko takich pieniędzy można tu się spodziewać.

Tomasz
@Zbyszek

O jakich lekach mówisz? Z jakiej racji mieliby zwracać pieniądze za leki? Szkoda, że najniższa, ale może są jakieś premie od czasu do czasu albo możliwość dobrania nadgodzin?

Sławoim Matyszczyk
@Tomasz

No ja na przykład jestem pierdolnięty na głowę lubię ryby i wódkę oraz mojego kolegę Andreia Przysługują mi leki ale wspaniała firma nie chcę mi za nie oddać mimo że mogłaby

Krystyna

Ktoś tu pisał ze został zwolniony z dnia na dzień bez żadnego powodu… czy ktoś miał tez taka sytuacje? I zastanawia mnie czy to był okres próbny czy już praca na etacie?

@Krystyna

Okres próbny ale znam osobę która zwolnili po dwóch latach pracy też z dnia dzień bez żadnych podstaw .

@Michu93

to tutaj nie ma umowy o pracę, że tak z dnia na dzień można było? i to tak pełno prawnie można i nie ma o co się rościć? a co jak z drugiej strony by to wynikało, są problemy z wypłatą wynagrodzenia wtedy przy odejściu?

Maria

Aha... ale czekaj tylko jedna rzecz, bo tu piszesz o umowie na próbny a tamta osoba, podobno 2 lata była to jak to było z tą umową? pierwsza na 3 miesiące i potem na kolejny określony?

michu93

Zostałem zwolniony z dnia na dzień bez żadnego powodu, bez żadnych podstaw. Nie spóźniałem , nie piłem wykonywałemm swoje obowiązki, jest na monitoringu czarno na białym . Odnoszę wrażenie że trzeba donosić na innych żeby się utrzymać w tej firmie . Nie polecam zostałem potraktowany jak śmieć .

Hektor

Właścicielem firmy jest 35 letni szczylek to czego się spodziewacie!!!

@Hektor

Może młody, co nie znaczy że nie wie jak kierować firmą. Uczciwy i opanowany. Wypłata na czas i za nadgodziny również wypłacone.

Mały
@Diablica

Potwierdzam. Miałem przyjemność pracować w tej firmie.

Babcia
@Hektor

Lepszy pewnie on bo jak firmą rządził ten alkoholik Krzystof co umiał na bani obiekty sprawdzać to było (usunięte przez administratora)

Kamila

Pracowałam u Igielski . Szef bardzo kulturalny. Wypłata na czas. Za nadgodziny płacą. Praca w miłym zespole. Z kierownikiem można się dogadać. Dostosuje pracę, miejsce do potrzeb czy stanu zdrowia. Dyrektor bardzo kulturalny człowiek. Uwagi zwraca nie poniżając godności człowieka. Nie podnosi głosu. Nie ma mobingu. Polecam

Tomasz

Słyszałem, że to dobry pracodawca i mam nadzieję, że nie zrobiłem błędu bo złożyłem CV

Jakub
@Tomasz

Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu. Czy firma odezwała się do Ciebie w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną? Jeżeli tak, to bardzo proszę, byś napisał nam jakie zaoferowano Ci warunki zatrudnienia i czy podjąłeś pracę. Każdy komentarz oparty o osobiste doświadczenie, jest na wagę złota dla osób planujących aplikować do Igielski Ochrona.

@Tomasz

Nie zrobił Pan błędu. To bardzo dobry pracodawca. To ja nawaliłam. Uczciwy. Wypłata na czas. Za nadgodziny też zapłaci. Można się dogadać z kierownikiem i na przykład pracować tylko w dzień. Szanuje pracowników. Uwagi przekazuje w sposób kulturalny

Jakie są mocne strony pracodawcy Igielski Ochrona?

Diablica

Wypłaca na czas Płaci za nadgodziny. Można się dogadać w jakich godzinach chcę się pracować Dostosuje pracę do stanu zdrowia Uczciwy.

Zadowolona z pracy u Igielski. Wypłata na czas. Szef kulturalny

Jan

@PRZEMEK GDAŃSK a to jest nowy właściciel?

Przemek
@Jan

Nie wiem czy jest nowy właściciel ale to jest firma rodzinna osobiście pana Mirka igielskuego bardzo dobrze wspominam tam się kiedyś wybiorę cmentarz choć mam go w sercu żywego

PRZEMEK GDAŃSK

miło wspominam MIRKA IGIELSKIEGO - poprostu przyjaciel pracodawca szkoda że już go niema --- podał mi kiedyś rękę

PRZEMEK GDAŃSK

miło wspominam MIRKA IGIELSKIEGO - po prostu przyjaciel pracodawca szkoda że już go niema --- podał mi kiedyś rękę

Arek

Czy sa jakieś testy sprawnościowe na stanowisko ochroniarza?

Nkk12

Ta firma nie ma nawet prawa bytu.... na ochronie robią jakie dzieci które nie miały doczynienia nigdy wcześniej z zabezpieczeniami masowych imprez

Zostaw merytoryczną opinię o Igielski Ochrona - Gdynia

• Jak się pracuje w Igielski Ochrona?

Zobacz opinie na temat firmy Igielski Ochrona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Igielski Ochrona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Igielski Ochrona
2.4/5 Na podstawie 78 ocen.
  • św. Kazimierza Królewicza 12
    81-516 Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042