P.M. ELEKTRO-MAX

Kraków

Opinie o P.M. ELEKTRO-MAX

elektryk 2016-03-30 23:00:03
nie polecam, zaczynać pracy w tej firmie, chyba że lubicie się mierzyć z typowym Polskim kombinatorstwem branży budowlanej
Someone 2016-07-07 05:24:35
No tak... no tak.. Tylko powiedz mi Chłopie kto w dzisiejszych czasach w branży budowlanej nie kombinuje bo może za głupi jestem i jesteś w stanie mnie czegoś mądrego nauczyć jeszcze? Oczywiście dla tych, którzy rzeczywiście mają z tym jakiś problem jest rada.. Zatrudnienie w supermarkecie!!! W ofercie pełny socjal, wczasy pod gruszą, bony na 3 paczki herbatników na każde święta oraz 1355 PLN na rękę miesiąc w miesiąc - i co da się? da się... No ży [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie umierać w takiej perspektywie... Oczywiście żeby była jasność - POLECAM jednak to mierzenie się z kombinowaniem ale każdy ma przecież prawo wyboru..
b.pracownik 2016-12-08 12:24:45
Ja zdecydowanie odradzam, jeszcze w tamtym roku kompetentne zaplecze biurowe, teraz porażka...szczególnie Pewna Pani, która ma powiązanie...
Zostaw swoją opinię o P.M. ELEKTRO-MAX - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.M. ELEKTRO-MAX