TEDEX

Piaseczno

Opinie o TEDEX

xxx 2011-08-05 09:20
Jak najbardziej zgadzam się z poprzednikami pensja płatna po 20. Rzady wprowadza 1 osoba-nie koniecznie prezes i nie koniecznie jest to dobre, wręcz przeciwnie. Ludzie odchodzą, a oni ciągle zatrudniają nowych. [usunięte przez moderatora] ma wymyślne życzenia i wogole wydaje się im, ze jak mają kasę to ludzi mogą traktować jak służba sprzątająca.
ewa 2014-11-17 15:52
jak mają kasę to ludzi mogą traktować jak służba sprzątająca służbę sprzątającą też się traktuje z szacunkiem czego u nich brak nawet kultury obycia a czy mają kasę trudno powiedzieć bo nie płacą na czas tylko lubią jak się prosi o własne ciężko zarobione pieniądze trzymajcie się jak naj dalej od tej chorej firmy i Małka też
kibic 2016-01-03 16:15
Proponuje znalezc kontakt na stronie firmy tedex, maja maila i telefon do biura, wiem bo zamawiam od nich oleje
pawcio 2016-04-23 17:07
dzięki za odpowiedź :) faktycznie wszystko jest, a teraz szukają spec. ds. marketingu w piasecznie :) polecam
Tedex 2017-02-06 11:43
Firma Tedex posiada zgrane grono wieloletnich pracowników, którzy są z firmie od 25 lat.
Negatywne opinie o pracy w firmie zamieszcza osoba, która została zwolniona w związku z oszustwami jakich dokonała, żadna z tych opinii nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.
Glll 2017-05-17 05:54
Masakra
Zostaw swoją opinię o TEDEX - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEDEX