logo Telepizza

Telepizza

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Telepizza

zły pracownik 2009-10-08 14:33:34
Byłem pracownikiem dostawcą w tej firmie przez 5 lat nikomu nie polecam. Kiedyś dało się tam zarobić teraz zwalniają ludzi za słabą sprzedaż (czytaj wciskaj wszystkiego jak najwięcej klientowi albo lecisz). Praca niby dopasowana pod twoją dyspozycyjność ale to tylko wielki wałek . Kolejna sprawa temat sprzątania lokalu dostawca ma około 1-2 sprzątania tygodniowo za stawkę 0.80 brutto. I jest jeszcze rozładowanie tira z dostawą za darmo. Zabierają umowy o pracę i obniżają stawki za kurs które są i tak śmieszne 4 zł do tego całe 1,6 brutto za godzinę pracy nic tylko jeździć. Szefowie zmiany jeszcze ujdą ale supervisor [usunięte przez moderatora] :)
Jak chcesz zniszczyć samochód to PoLeCaM!!!!!!!!!!
on 2010-04-07 12:09:44
A stanowisko szefa???
Niech się ktoś wypowie, kto pracował na takim stanowisku?
trezor 2016-05-20 16:41:53
ciekawią mnie zarobki dla kierowników tego typu pizzeri
Telepizza gowno 2016-11-06 01:42:43
Największe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeżeli chodzi o pizzerie, cipka przyjęła zamówienie ale pizzy nigdy nie dostarczono
Telepizza gowno 2016-11-06 01:42:56
Zostaw swoją opinię o Telepizza - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telepizza